AMADA HFBO 80-25
Viti i prodhimit
1996
Gjendje
I përdorur
Vendndodhje
Ahaus Gjermania
Frena e shtypit - hidraulike AMADA HFBO 80-25
more Images
YouTube video
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
AMADA HFBO 80-25
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
Frena e shtypit - hidraulike
Prodhues:
AMADA
Model:
HFBO 80-25
Viti i prodhimit:
1996
Gjendje:
gati për përdorim (i përdorur)
Çmimi & Vendndodhja
Vendndodhje:
48683 Ahaus Gjermania
A19924340
Numri i referencës:
Përditësim:
së fundmi më 18.09.2025
Përshkrim
pressure 80.0 t
chamfer lenght 2550 mm
distance between columns 2130 mm
column arm 420 mm
ajustment speed 100 mm/sec
working feed 10.0 mm/sec
return speed 80.0 mm/sec
stroke 200 mm
dayligth 470 mm
table width 60.0 mm
table height 910 mm
Number of working hours ca. 37.102 h
total power requirement 9.0 KW
weight of the machine ca. 5750 kg
range L-W-H 3100 x 2180 x 2540 mm