Blej Përpunimi i frutave dhe perimeve të përdorurar (330)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Teknologjia e ushqimit Përpunimi i frutave dhe perimeve
Reklamë e klasifikuar
more images
6
Serbia Ужице
302 km
Mulli për fruta
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Doma-Ker 2011 Kft DVP 6
more images
1
Hungaria Domaszék
567 km
DVP 6 Packpress
Doma-Ker 2011 Kft DVP 6
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Cosmecal Srl Cosmecal Srl Cosmecal Srl Cosmecal Srl Cosmecal Srl
more images
5
Italia Rosarno
465 km
Kapëse automatike e koshit
Cosmecal Srl
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Urschel OV Urschel OV Urschel OV Urschel OV
more images
4
Hungaria Mezőszemere
735 km
Pritës perimesh
Urschel OV
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Maurer Gép Kft. MKLB 300 Maurer Gép Kft. MKLB 300 Maurer Gép Kft. MKLB 300 Maurer Gép Kft. MKLB 300 Maurer Gép Kft. MKLB 300 Maurer Gép Kft. MKLB 300
more images
6
Hungaria Domaszek
566 km
MKLB 300 SHKARKUESE ARKE E MADHE
Maurer Gép Kft. MKLB 300
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
4
Italia Cremona
935 km
Linja e plotë e larjes së perimeve
2005
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CITROCASA 8000SB-ATS Advance CITROCASA 8000SB-ATS Advance CITROCASA 8000SB-ATS Advance
more images
3
Austria St. Pölten
(Vendndodhja e tregtarit)
860 km
Shtrydhëse frutash e perimesh (portokalli)
CITROCASA 8000SB-ATS Advance
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Doma-Ker 2011 Kft. DVP 3
more images
1
Hungaria Domaszék
567 km
DVP 3 Packpress
Doma-Ker 2011 Kft. DVP 3
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tenrit Foodtec GmbH Tenrit Foodtec GmbH Tenrit Foodtec GmbH Tenrit Foodtec GmbH
more images
4
Austria Ried am Riederberg
854 km
Pjesë këmbimi të makinës për qërim perimesh Tenrit
Tenrit Foodtec GmbH
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FAM MCS3D FAM MCS3D FAM MCS3D
more images
3
Hungaria Mezőszemere
735 km
Pritës i frutave dhe perimeve
FAM MCS3D
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Maurer Gép Kft. MKLF 120 Maurer Gép Kft. MKLF 120 Maurer Gép Kft. MKLF 120 Maurer Gép Kft. MKLF 120 Maurer Gép Kft. MKLF 120 Maurer Gép Kft. MKLF 120 Maurer Gép Kft. MKLF 120
more images
7
Hungaria Domaszek
566 km
BIZANI MKLF 120
Maurer Gép Kft. MKLF 120
2023
I ri
Thirrni
ankand
Ankandi përfundoi
Polonia Leżajsk
1029 km
Ndarës lazer
VISYS SPYDER
2009
e pakontrolluar (e perdorur)
Tregtar i verifikuar
Reklamë e klasifikuar
more images
4
Maqedonia Skopje
(Vendndodhja e tregtarit)
140 km
AVAPORATOR (KONCENTRATOR) përfshirë. aroma
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Doma-Ker 2011 Kft. DVP 10
more images
1
Hungaria Domaszék
567 km
DVP 10 Packpress
Doma-Ker 2011 Kft. DVP 10
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
7
Austria Weinburg am Saßbach
718 km
Makinë zbrazjeje fuçie fuçi 2x200L
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kronen GS 10 Kronen GS 10 Kronen GS 10 Kronen GS 10 Kronen GS 10 Kronen GS 10 Kronen GS 10 Kronen GS 10 Kronen GS 10 Kronen GS 10 Kronen GS 10 Kronen GS 10 Kronen GS 10
more images
13
Hungaria Hatvan
726 km
Pritës perimesh
Kronen GS 10
2005
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Maurer Gép Kft. MKLF 200 Maurer Gép Kft. MKLF 200 Maurer Gép Kft. MKLF 200 Maurer Gép Kft. MKLF 200 Maurer Gép Kft. MKLF 200 Maurer Gép Kft. MKLF 200 Maurer Gép Kft. MKLF 200
more images
7
Hungaria Domaszek
566 km
200 MKLF KAZANI JEM
Maurer Gép Kft. MKLF 200
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Auer Big Auer Big Auer Big Auer Big
more images
4
Gjermani Metzingen
1186 km
3x kuti të mëdha me fole ventilimi
Auer Big
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
6
Maqedonia Skopje
140 km
SISTEMI AVPORATOR PER KONCENTR LENG TE FRUTAVE
1990
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Doma-Ker 2011 Kft. DAP 8
more images
1
Hungaria Domaszék
567 km
Makinë shkatërruese DAP 8
Doma-Ker 2011 Kft. DAP 8
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
9
Austria Weinburg am Saßbach
718 km
Ngritja dhe animi i pajisjes animore dhe ngritëse
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Industrial Washing Machines LTD San 100 Industrial Washing Machines LTD San 100 Industrial Washing Machines LTD San 100 Industrial Washing Machines LTD San 100 Industrial Washing Machines LTD San 100 Industrial Washing Machines LTD San 100 Industrial Washing Machines LTD San 100
more images
7
Hungaria Mezőszemere
735 km
Larëse frutash dhe perimesh
Industrial Washing Machines LTD San 100
2008
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Maurer Gép Kft. MKASZ 50 Maurer Gép Kft. MKASZ 50 Maurer Gép Kft. MKASZ 50 Maurer Gép Kft. MKASZ 50 Maurer Gép Kft. MKASZ 50
more images
5
Hungaria Domaszek
566 km
FURRA MKASZ 50 THARJE
Maurer Gép Kft. MKASZ 50
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rumania Oradea
668 km
makinë për mbushjen e tabakave me denester të tabakave
SORMA ACR-115
1999
e mire (e perdorur)
Thirrni

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
Bucher press HP5000 Bucher press HP5000 Bucher press HP5000 Bucher press HP5000 Bucher press HP5000 Bucher press HP5000 Bucher press HP5000 Bucher press HP5000 Bucher press HP5000 Bucher press HP5000 Bucher press HP5000
more images
11
Maqedonia Skopje
140 km
Presja Bucher HP 5000 / presje frutash
Bucher press HP5000
2000
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Doma-Ker 2011 Kft. DMD 15 Doma-Ker 2011 Kft. DMD 15 Doma-Ker 2011 Kft. DMD 15 Doma-Ker 2011 Kft. DMD 15
more images
4
Hungaria Domaszék
567 km
Sistemi i larjes së frutave DMD 15 me Muser
Doma-Ker 2011 Kft. DMD 15
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SIAT XL33. P C SIAT XL33. P C SIAT XL33. P C SIAT XL33. P C SIAT XL33. P C SIAT XL33. P C SIAT XL33. P C SIAT XL33. P C
more images
8
Austria Weinburg am Saßbach
718 km
Ngjitës kartoni Mbytës kartoni
SIAT XL33. P C
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GUTTRIDGE ROTARY FRUIT WASHER GUTTRIDGE ROTARY FRUIT WASHER GUTTRIDGE ROTARY FRUIT WASHER GUTTRIDGE ROTARY FRUIT WASHER
more images
4
Hungaria Mezőszemere
735 km
RRONDËS FRUTARE
GUTTRIDGE ROTARY FRUIT WASHER
2002
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Maurer Gép Kft. MK MOBILE 600 Maurer Gép Kft. MK MOBILE 600 Maurer Gép Kft. MK MOBILE 600 Maurer Gép Kft. MK MOBILE 600
more images
4
Hungaria Domaszek
566 km
FABRIKEN MOBILE MK
Maurer Gép Kft. MK MOBILE 600
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Maf Roda Integrita Maf Roda Integrita Maf Roda Integrita Maf Roda Integrita Maf Roda Integrita Maf Roda Integrita Maf Roda Integrita Maf Roda Integrita Maf Roda Integrita Maf Roda Integrita Maf Roda Integrita Maf Roda Integrita Maf Roda Integrita
more images
13
Bullgaria Paisievo
629 km
Grader, kalibrator
Maf Roda Integrita
2019
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bucher press HP 5000 Bucher press HP 5000 Bucher press HP 5000 Bucher press HP 5000 Bucher press HP 5000 Bucher press HP 5000 Bucher press HP 5000 Bucher press HP 5000 Bucher press HP 5000 Bucher press HP 5000
more images
10
Maqedonia Skopje
140 km
Presja Bucher HP 5000 / presje frutash
Bucher press HP 5000
1973
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Doma-Ker 2011 Kft. DPA 300 Doma-Ker 2011 Kft. DPA 300 Doma-Ker 2011 Kft. DPA 300 Doma-Ker 2011 Kft. DPA 300 Doma-Ker 2011 Kft. DPA 300 Doma-Ker 2011 Kft. DPA 300
more images
6
Hungaria Domaszék
567 km
ÇMIMI HYRËS VETËM TË VLEFSHME DERI MË 31 DHJETOR 2023
Doma-Ker 2011 Kft. DPA 300
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
10
Austria Weinburg am Saßbach
718 km
Ktheni rrotulluesin e qelqit dhe shpëlarësin me erë
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Della Toffola PFC480 Della Toffola PFC480 Della Toffola PFC480 Della Toffola PFC480
more images
4
Hungaria Tabdi
619 km
Presja pneumatike e rrushit
Della Toffola PFC480
2019
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Maurer Gép Kft. MK MOBILE 900
more images
1
Hungaria Domaszek
566 km
FABRIKEN MK MOBILE 900
Maurer Gép Kft. MK MOBILE 900
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bucher Press HP 5000 Bucher Press HP 5000
more images
2
Maqedonia Skopje
140 km
Bucher Press HP 5000/ Prese frutash
Bucher Press HP 5000
1987
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Doma-Ker 2011 Kft DSP 7 Doma-Ker 2011 Kft DSP 7 Doma-Ker 2011 Kft DSP 7 Doma-Ker 2011 Kft DSP 7
more images
4
Hungaria Domaszék
567 km
ÇMIMI HYRËS VETËM TË VLEFSHME DERI MË 31 DHJETOR 2023
Doma-Ker 2011 Kft DSP 7
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Unbekannt unbekannt Unbekannt unbekannt Unbekannt unbekannt Unbekannt unbekannt Unbekannt unbekannt Unbekannt unbekannt Unbekannt unbekannt Unbekannt unbekannt Unbekannt unbekannt Unbekannt unbekannt
more images
10
Austria Weinburg am Saßbach
718 km
Rezervuari 1000 litra me trazues dhe spirale ngrohëse
Unbekannt unbekannt
ka nevoje per riparim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Maurer Gép Kft. 300 Maurer Gép Kft. 300 Maurer Gép Kft. 300 Maurer Gép Kft. 300
more images
4
Hungaria Domaszék
567 km
MK PËRPUNIM FRUTA MOBILE
Maurer Gép Kft. 300
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval Alfa Laval
more images
2
Maqedonia Skopje
140 km
SHKBËMBËS TË NXEHTËSISË TUBLARE
Alfa Laval
2011
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tenbrink Tenbrink Tenbrink Tenbrink Tenbrink Tenbrink Tenbrink Tenbrink Tenbrink Tenbrink
more images
10
Austria Weinburg am Saßbach
718 km
Bunker Lavatrice Me Legen Ftohjeje Ashensor Shkarkimi
Tenbrink
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Maurer Gép Kft. MDK 3000 Maurer Gép Kft. MDK 3000 Maurer Gép Kft. MDK 3000 Maurer Gép Kft. MDK 3000 Maurer Gép Kft. MDK 3000 Maurer Gép Kft. MDK 3000 Maurer Gép Kft. MDK 3000 Maurer Gép Kft. MDK 3000 Maurer Gép Kft. MDK 3000 Maurer Gép Kft. MDK 3000
more images
10
Hungaria Domaszék
567 km
MDK 3000 FURCALAVE ME MUSCHER FRUTA
Maurer Gép Kft. MDK 3000
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ASTEPO CAF 2 H/1 ASTEPO CAF 2 H/1 ASTEPO CAF 2 H/1 ASTEPO CAF 2 H/1 ASTEPO CAF 2 H/1 ASTEPO CAF 2 H/1 ASTEPO CAF 2 H/1 ASTEPO CAF 2 H/1
more images
8
Maqedonia Skopje
140 km
Mbushës aseptik për bateritë
ASTEPO CAF 2 H/1"
2006
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
6
Austria Weinburg am Saßbach
718 km
Detyra e tabelës së grumbullimit të pllakës rrotulluese
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Maurer Gép Kft. MK 500 Maurer Gép Kft. MK 500 Maurer Gép Kft. MK 500 Maurer Gép Kft. MK 500 Maurer Gép Kft. MK 500 Maurer Gép Kft. MK 500
more images
6
Hungaria Domaszék
567 km
500 MK GUR/KALIM
Maurer Gép Kft. MK 500
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Flottweg Flottweg Flottweg Flottweg
more images
4
Maqedonia Skopje
140 km
Presë rripi Flottweg
Flottweg
2011
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
palsys palsys palsys palsys palsys palsys palsys palsys palsys palsys palsys palsys
more images
12
Austria Weinburg am Saßbach
718 km
Paletizues me karikator bosh paletash
palsys
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Maurer Gép Kft. MKSP 1400 Maurer Gép Kft. MKSP 1400 Maurer Gép Kft. MKSP 1400 Maurer Gép Kft. MKSP 1400
more images
4
Hungaria Domaszék
567 km
MKSP 1400 PRESS RRIPI
Maurer Gép Kft. MKSP 1400
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Maurer Gép Kft. MKPAG 1000 Maurer Gép Kft. MKPAG 1000 Maurer Gép Kft. MKPAG 1000
more images
3
Hungaria Domaszek
566 km
MKPAG 1000 UMBIA E PASTERIZIMIT TË GAZIT
Maurer Gép Kft. MKPAG 1000
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Maurer Gép Kft. MKASZ 25 Maurer Gép Kft. MKASZ 25 Maurer Gép Kft. MKASZ 25 Maurer Gép Kft. MKASZ 25 Maurer Gép Kft. MKASZ 25 Maurer Gép Kft. MKASZ 25
more images
6
Hungaria Domaszek
566 km
FURRA MKASZ 25 THARJE
Maurer Gép Kft. MKASZ 25
2023
I ri
Thirrni