kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Makinat bluarëse sipërfaqësore - kolonë të dyfishtë të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina bluarëse Makinat bluarëse sipërfaqësore - kolonë të dyfishtë
Reklamë e klasifikuar
LGB R 1590 LGB R 1590 LGB R 1590 LGB R 1590 LGB R 1590 LGB R 1590
more images
6
Turqia Hızırbey, Zeki Sk., 61200 Yunusemre/Trabzon, Türkiye
672 km
MAKINAT E BLUARJES ME DY KOLONA
LGB R 1590
1985
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ABA FF 450/30 ABA FF 450/30 ABA FF 450/30 ABA FF 450/30 ABA FF 450/30 ABA FF 450/30 ABA FF 450/30
more images
7
Gjermani Lauchheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1160 km
Makinë bluarëse sipërfaqësore
ABA FF 450/30
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FAVRETTO ME-U500 FAVRETTO ME-U500 FAVRETTO ME-U500 FAVRETTO ME-U500 FAVRETTO ME-U500 FAVRETTO ME-U500 FAVRETTO ME-U500 FAVRETTO ME-U500 FAVRETTO ME-U500
more images
9
Italia Gallarate
1047 km
Makinë bluarje udhërrëfyes CNC
FAVRETTO ME-U500
1991
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NAXOS-UNION FL 2200 NAXOS-UNION FL 2200 NAXOS-UNION FL 2200 NAXOS-UNION FL 2200 NAXOS-UNION FL 2200
more images
5
Gjermani Blumberg
1185 km
makine Flat rëndë
NAXOS-UNION FL 2200
1976
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hitachi Seiki Modell  NRAA Hitachi Seiki Modell  NRAA Hitachi Seiki Modell  NRAA Hitachi Seiki Modell  NRAA Hitachi Seiki Modell  NRAA Hitachi Seiki Modell  NRAA
more images
6
Holanda Apeldoorn
1635 km
cnc sipërfaqësor i rrotave
Hitachi Seiki Modell NRAA
1995
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FAVRETTO MG 300 FAVRETTO MG 300 FAVRETTO MG 300 FAVRETTO MG 300 FAVRETTO MG 300 FAVRETTO MG 300 FAVRETTO MG 300 FAVRETTO MG 300 FAVRETTO MG 300
more images
9
Italia Gallarate
1047 km
Makinë bluarëse sipërfaqe CNC
FAVRETTO MG 300
1998
dore e dyte
Thirrni

Përdorur Makinat bluarëse sipërfaqësore - kolonë të dyfishtë

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.