kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Makina për hobbing të ingranazheve vertikale - me rrota diam. 500-699mm të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina për prerjen e ingranazheve Makina për hobbing të ingranazheve vertikale - me rrota diam. 500-699mm
Reklamë e klasifikuar
PFAUTER RS1V 500mm erhoeht ! PFAUTER RS1V 500mm erhoeht ! PFAUTER RS1V 500mm erhoeht ! PFAUTER RS1V 500mm erhoeht ! PFAUTER RS1V 500mm erhoeht ! PFAUTER RS1V 500mm erhoeht ! PFAUTER RS1V 500mm erhoeht ! PFAUTER RS1V 500mm erhoeht ! PFAUTER RS1V 500mm erhoeht ! PFAUTER RS1V 500mm erhoeht !
more images
10
Gjermani Malsch
1266 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - vertikale
PFAUTER RS1V 500mm erhoeht !
1999
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Leipzig
1281 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - horizontale
WMW ZFWZ 500x8
1964
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Liebherr / Lorenz Liebherr / Lorenz Liebherr / Lorenz Liebherr / Lorenz
more images
4
Gjermani Bruchsal
1270 km
Ingranazhet / Mulliri i Hobbing. Liebherr-Lorenz
Liebherr / Lorenz
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Cugir Romania gear hobbing Cugir Romania gear hobbing Cugir Romania gear hobbing Cugir Romania gear hobbing
more images
4
Rumania București
602 km
Makinë për prerjen e marsheve FD 500
Cugir Romania gear hobbing
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PFAUTER RS1V PFAUTER RS1V PFAUTER RS1V PFAUTER RS1V PFAUTER RS1V PFAUTER RS1V PFAUTER RS1V PFAUTER RS1V
more images
8
Gjermani Malsch
1267 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - vertikale
PFAUTER RS1V
1999
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Liebherr/Lorenz S800 Liebherr/Lorenz S800 Liebherr/Lorenz S800 Liebherr/Lorenz S800 Liebherr/Lorenz S800 Liebherr/Lorenz S800 Liebherr/Lorenz S800 Liebherr/Lorenz S800 Liebherr/Lorenz S800 Liebherr/Lorenz S800 Liebherr/Lorenz S800 Liebherr/Lorenz S800
more images
12
Gjermani Bruchsal
1270 km
Makinë hobbing/Liebherr S800/Lorenz
Liebherr/Lorenz S800
e mire (e perdorur)
Thirrni

Përdorur Makina për hobbing të ingranazheve vertikale - me rrota diam. 500-699mm

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.