kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Makina për hobbing të ingranazheve vertikale - me rrota diam. 1000-1999mm të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina për prerjen e ingranazheve Makina për hobbing të ingranazheve vertikale - me rrota diam. 1000-1999mm
Reklamë e klasifikuar
PFAUTER P 1501 PFAUTER P 1501 PFAUTER P 1501 PFAUTER P 1501 PFAUTER P 1501
more images
5
Gjermani Metzingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1189 km
Gear Hobbing Machine - vertikale
PFAUTER P 1501
1977
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Malsch
1267 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - vertikale
PFAUTER P 1501
1973
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOS F0 16 TOS F0 16 TOS F0 16 TOS F0 16 TOS F0 16 TOS F0 16
more images
6
Gjermani Willich
1533 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - vertikale
TOS F0 16
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LIEBHERR ET 1500 LIEBHERR ET 1500 LIEBHERR ET 1500 LIEBHERR ET 1500 LIEBHERR ET 1500 LIEBHERR ET 1500 LIEBHERR ET 1500 LIEBHERR ET 1500 LIEBHERR ET 1500 LIEBHERR ET 1500
more images
10
Gjermani Ennepetal
1495 km
Gear Hobbing Machine - vertikale
LIEBHERR ET 1500
1973
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Liebherr L 1200
more images
1
Gjermani Blumberg
1185 km
makinë hobbing ingranazhet
Liebherr L 1200
1963
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW MODUL ZFWZ 1250 WMW MODUL ZFWZ 1250 WMW MODUL ZFWZ 1250 WMW MODUL ZFWZ 1250 WMW MODUL ZFWZ 1250 WMW MODUL ZFWZ 1250 WMW MODUL ZFWZ 1250 WMW MODUL ZFWZ 1250 WMW MODUL ZFWZ 1250
more images
9
Italia Ferrara
807 km
MAKINË DORËZUESE CNC MARSH
WMW MODUL ZFWZ 1250
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gleason curvic 130 Gleason curvic 130
more images
2
Francës Courbevoie
1645 km
bluarje gleason curvic 130
Gleason curvic 130
1989
e mire (e perdorur)
Thirrni

Përdorur Makina për hobbing të ingranazheve vertikale - me rrota diam. 1000-1999mm

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.