➤ Blerje Makina bluarëse të brendshme dhe sipërfaqësore të përdorura (54 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Makina bluarëse të brendshme dhe sipërfaqësore të përdorurar (54)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina bluarëse Makina bluarëse të brendshme dhe sipërfaqësore
Reklamë e klasifikuar
Makinë bluarëse e brendshme Voumard 203 B
Makinë bluarëse e brendshme Voumard 203 B
Makinë bluarëse e brendshme Voumard 203 B
Makinë bluarëse e brendshme Voumard 203 B
Makinë bluarëse e brendshme Voumard 203 B
Makinë bluarëse e brendshme Voumard 203 B
Makinë bluarëse e brendshme Voumard 203 B
Makinë bluarëse e brendshme Voumard 203 B
Makinë bluarëse e brendshme Voumard 203 B
more images
Gjermani Striegistal
1 219 km

Makinë bluarëse e brendshme
Voumard203 B

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore ZIERSCH & BALTRUSCH URS 750 mit Innenschleifeinr.
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore ZIERSCH & BALTRUSCH URS 750 mit Innenschleifeinr.
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore ZIERSCH & BALTRUSCH URS 750 mit Innenschleifeinr.
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore ZIERSCH & BALTRUSCH URS 750 mit Innenschleifeinr.
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore ZIERSCH & BALTRUSCH URS 750 mit Innenschleifeinr.
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore ZIERSCH & BALTRUSCH URS 750 mit Innenschleifeinr.
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore ZIERSCH & BALTRUSCH URS 750 mit Innenschleifeinr.
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore ZIERSCH & BALTRUSCH URS 750 mit Innenschleifeinr.
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore ZIERSCH & BALTRUSCH URS 750 mit Innenschleifeinr.
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore ZIERSCH & BALTRUSCH URS 750 mit Innenschleifeinr.
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore ZIERSCH & BALTRUSCH URS 750 mit Innenschleifeinr.
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore ZIERSCH & BALTRUSCH URS 750 mit Innenschleifeinr.
more images
Gjermani Mörsdorf
1 259 km

Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore
ZIERSCH & BALTRUSCHURS 750 mit Innenschleifeinr.

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë bluarëse universale JUNKER Jumat 6S 18-20S-18
Makinë bluarëse universale JUNKER Jumat 6S 18-20S-18
Makinë bluarëse universale JUNKER Jumat 6S 18-20S-18
Makinë bluarëse universale JUNKER Jumat 6S 18-20S-18
Makinë bluarëse universale JUNKER Jumat 6S 18-20S-18
more images
Gjermani Staufenberg
1 377 km

Makinë bluarëse universale
JUNKERJumat 6S 18-20S-18

Tregtar i verifikuar
Thirrni
ankand
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore VOUMARD 203L 6YXZ/550
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore VOUMARD 203L 6YXZ/550
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore VOUMARD 203L 6YXZ/550
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore VOUMARD 203L 6YXZ/550
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore VOUMARD 203L 6YXZ/550
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore VOUMARD 203L 6YXZ/550
Gjermani Hamburg
1 577 km

Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore
VOUMARD203L 6YXZ/550

Tregtar i verifikuar
Detajet Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë bluarëse e brendshme JUNG D14
Makinë bluarëse e brendshme JUNG D14
more images
Gjermani Hattingen
1 512 km

Makinë bluarëse e brendshme
JUNGD14

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makinë për bluarje të brendshme dhe të përparme SCHAUDT E 550 N 2000
makinë për bluarje të brendshme dhe të përparme SCHAUDT E 550 N 2000
makinë për bluarje të brendshme dhe të përparme SCHAUDT E 550 N 2000
makinë për bluarje të brendshme dhe të përparme SCHAUDT E 550 N 2000
makinë për bluarje të brendshme dhe të përparme SCHAUDT E 550 N 2000
makinë për bluarje të brendshme dhe të përparme SCHAUDT E 550 N 2000
more images
Italia Bovezzo (BS)
941 km

makinë për bluarje të brendshme dhe të përparme
SCHAUDT E 550 N 2000

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
mulli i brendshëm dhe i fytyrës RETZA D 221
mulli i brendshëm dhe i fytyrës RETZA D 221
mulli i brendshëm dhe i fytyrës RETZA D 221
mulli i brendshëm dhe i fytyrës RETZA D 221
mulli i brendshëm dhe i fytyrës RETZA D 221
mulli i brendshëm dhe i fytyrës RETZA D 221
mulli i brendshëm dhe i fytyrës RETZA D 221
mulli i brendshëm dhe i fytyrës RETZA D 221
more images
Republika Çeke Králova 279/9, 616 00 Brno-Žabovřesky, Tschechien
940 km

mulli i brendshëm dhe i fytyrës
RETZAD 221

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Grirës me disk, guri 400x60 mm
Grirës me disk, guri 400x60 mm
Grirës me disk, guri 400x60 mm
Grirës me disk, guri 400x60 mm
Grirës me disk, guri 400x60 mm
Grirës me disk, guri 400x60 mm
Grirës me disk, guri 400x60 mm
Grirës me disk, guri 400x60 mm
Grirës me disk, guri 400x60 mm
Grirës me disk, guri 400x60 mm
Grirës me disk, guri 400x60 mm
Grirës me disk, guri 400x60 mm
Grirës me disk, guri 400x60 mm
more images
Polonia Łabuńki Pierwsze
1 089 km

Grirës me disk, guri 400x60 mm

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore Combitec Studer CT 450
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore Combitec Studer CT 450
more images
Zvicra Brügg
1 224 km

Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore
Combitec StuderCT 450

Thirrni
ankand
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore VOUMARD 5A/1000
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore VOUMARD 5A/1000
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore VOUMARD 5A/1000
Gjermani Hamburg
1 577 km

Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore
VOUMARD5A/1000

Tregtar i verifikuar
Detajet Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë bluarje e brendshme me precizion CNC Overbeck 610 I-CNC
Makinë bluarje e brendshme me precizion CNC Overbeck 610 I-CNC
Makinë bluarje e brendshme me precizion CNC Overbeck 610 I-CNC
Makinë bluarje e brendshme me precizion CNC Overbeck 610 I-CNC
Makinë bluarje e brendshme me precizion CNC Overbeck 610 I-CNC
Makinë bluarje e brendshme me precizion CNC Overbeck 610 I-CNC
Makinë bluarje e brendshme me precizion CNC Overbeck 610 I-CNC
Makinë bluarje e brendshme me precizion CNC Overbeck 610 I-CNC
more images
Gjermani Karben
1 342 km

Makinë bluarje e brendshme me precizion CNC
Overbeck610 I-CNC

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bluarje Machine brendshme STUDER S 140 CNC FANUC 16 TB
Bluarje Machine brendshme STUDER S 140 CNC FANUC 16 TB
Bluarje Machine brendshme STUDER S 140 CNC FANUC 16 TB
Bluarje Machine brendshme STUDER S 140 CNC FANUC 16 TB
more images
Italia Bovezzo (BS)
941 km

Bluarje Machine brendshme
STUDERS 140 CNC FANUC 16 TB

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë bluarëse e brendshme OVERBECK 250 I-HA
Makinë bluarëse e brendshme OVERBECK 250 I-HA
Makinë bluarëse e brendshme OVERBECK 250 I-HA
Makinë bluarëse e brendshme OVERBECK 250 I-HA
Makinë bluarëse e brendshme OVERBECK 250 I-HA
more images
Gjermani Staufenberg
1 377 km

Makinë bluarëse e brendshme
OVERBECK250 I-HA

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
mulli i brendshëm dhe i fytyrës Tripet MAR 200
mulli i brendshëm dhe i fytyrës Tripet MAR 200
mulli i brendshëm dhe i fytyrës Tripet MAR 200
mulli i brendshëm dhe i fytyrës Tripet MAR 200
mulli i brendshëm dhe i fytyrës Tripet MAR 200
mulli i brendshëm dhe i fytyrës Tripet MAR 200
mulli i brendshëm dhe i fytyrës Tripet MAR 200
mulli i brendshëm dhe i fytyrës Tripet MAR 200
mulli i brendshëm dhe i fytyrës Tripet MAR 200
more images
Republika Çeke 29a, Opavská 6230, 708 00 Ostrava-Poruba, Česko
978 km

mulli i brendshëm dhe i fytyrës
TripetMAR 200

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
mulli i brendshëm dhe i fytyrës TOS Hostivař BDU 250A
mulli i brendshëm dhe i fytyrës TOS Hostivař BDU 250A
more images
Republika Çeke 261 01, Česko
1 065 km

mulli i brendshëm dhe i fytyrës
TOS HostivařBDU 250A

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore TRIPET TST 100 CNC 4R
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore TRIPET TST 100 CNC 4R
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore TRIPET TST 100 CNC 4R
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore TRIPET TST 100 CNC 4R
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore TRIPET TST 100 CNC 4R
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore TRIPET TST 100 CNC 4R
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore TRIPET TST 100 CNC 4R
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore TRIPET TST 100 CNC 4R
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore TRIPET TST 100 CNC 4R
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore TRIPET TST 100 CNC 4R
more images
Gjermani Kreuztal
1 436 km

Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore
TRIPETTST 100 CNC 4R

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makina bluarëse hidraulike të brendshme dhe sipërfaqësore RIBON RI 200 (Drm. 100 mm)
more images
Gjermani Staufenberg
1 394 km

Makina bluarëse hidraulike të brendshme dhe sipërfaqësore
RIBON RI 200 (Drm. 100 mm)

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bluarje Machine brendshme STUDER S 145 CNC FANUC 16 TB
Bluarje Machine brendshme STUDER S 145 CNC FANUC 16 TB
Bluarje Machine brendshme STUDER S 145 CNC FANUC 16 TB
Bluarje Machine brendshme STUDER S 145 CNC FANUC 16 TB
Bluarje Machine brendshme STUDER S 145 CNC FANUC 16 TB
more images
Italia Bovezzo (BS)
941 km

Bluarje Machine brendshme
STUDERS 145 CNC FANUC 16 TB

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë bluarëse e brendshme SCHAUDT E 440 I
Makinë bluarëse e brendshme SCHAUDT E 440 I
Makinë bluarëse e brendshme SCHAUDT E 440 I
Makinë bluarëse e brendshme SCHAUDT E 440 I
Makinë bluarëse e brendshme SCHAUDT E 440 I
more images
Gjermani Staufenberg
1 377 km

Makinë bluarëse e brendshme
SCHAUDTE 440 I

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore VALLOUREC
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore VALLOUREC
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore VALLOUREC
Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore VALLOUREC
more images
Gjermani Berlin
1 361 km

Makinë bluarjeje të brendshme dhe sipërfaqësore
VALLOUREC

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë bluarëse e brendshme JUNG BS 22 Innenschleifmaschine
Makinë bluarëse e brendshme JUNG BS 22 Innenschleifmaschine
Makinë bluarëse e brendshme JUNG BS 22 Innenschleifmaschine
Makinë bluarëse e brendshme JUNG BS 22 Innenschleifmaschine
Makinë bluarëse e brendshme JUNG BS 22 Innenschleifmaschine
Makinë bluarëse e brendshme JUNG BS 22 Innenschleifmaschine
Makinë bluarëse e brendshme JUNG BS 22 Innenschleifmaschine
Makinë bluarëse e brendshme JUNG BS 22 Innenschleifmaschine
Makinë bluarëse e brendshme JUNG BS 22 Innenschleifmaschine
Makinë bluarëse e brendshme JUNG BS 22 Innenschleifmaschine
more images
Gjermani Mörsdorf
1 259 km

Makinë bluarëse e brendshme
JUNG BS 22 Innenschleifmaschine

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë bluarëse e brendshme REINECKER ISA200 CNC
Makinë bluarëse e brendshme REINECKER ISA200 CNC
Makinë bluarëse e brendshme REINECKER ISA200 CNC
Makinë bluarëse e brendshme REINECKER ISA200 CNC
Makinë bluarëse e brendshme REINECKER ISA200 CNC
more images
Gjermani Butzbach
1 362 km

Makinë bluarëse e brendshme
REINECKERISA200 CNC

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë bluarëse universale STUDER S 140
Makinë bluarëse universale STUDER S 140
Makinë bluarëse universale STUDER S 140
Makinë bluarëse universale STUDER S 140
Makinë bluarëse universale STUDER S 140
more images
Gjermani Staufenberg
1 377 km

Makinë bluarëse universale
STUDERS 140

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë bluarëse e brendshme BWF SIU 3
Makinë bluarëse e brendshme BWF SIU 3
Makinë bluarëse e brendshme BWF SIU 3
Makinë bluarëse e brendshme BWF SIU 3
Makinë bluarëse e brendshme BWF SIU 3
more images
Gjermani Staufenberg
1 377 km

Makinë bluarëse e brendshme
BWFSIU 3

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë bluarëse cilindrike JUNKER Jumat 6S 10-10
Makinë bluarëse cilindrike JUNKER Jumat 6S 10-10
Makinë bluarëse cilindrike JUNKER Jumat 6S 10-10
Makinë bluarëse cilindrike JUNKER Jumat 6S 10-10
Makinë bluarëse cilindrike JUNKER Jumat 6S 10-10
more images
Gjermani Staufenberg
1 377 km

Makinë bluarëse cilindrike
JUNKERJumat 6S 10-10

Tregtar i verifikuar
Thirrni