kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
tregojnë më pak
trego më shumë
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Makinat e planifikimit dhe trashjes së sipërfaqes të kombinuara të përdorurar

Makina për përpunimin e drurit Makinat e planifikimit Makinat e planifikimit dhe trashjes së sipërfaqes të kombinuara
Reklamë e klasifikuar
HAMMER A3 31 HAMMER A3 31 HAMMER A3 31 HAMMER A3 31
more images
4
Austria Kuchl
908 km
Planifikues sipërfaqësor dhe trashës
HAMMER A3 31
2017
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzstar Typ ADH 26 C 400 V Holzstar Typ ADH 26 C 400 V Holzstar Typ ADH 26 C 400 V Holzstar Typ ADH 26 C 400 V Holzstar Typ ADH 26 C 400 V
more images
5
Gjermani Gerolzhofen
(Vendndodhja e tregtarit)
1237 km
rrafshues-trash
Holzstar Typ ADH 26 C 400 V
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HOFMANN AD 635 HOFMANN AD 635 HOFMANN AD 635 HOFMANN AD 635 HOFMANN AD 635 HOFMANN AD 635
more images
6
Gjermani Hohenstein
1169 km
Planer i kombinuar
HOFMANN AD 635
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HOLZKRAFT minimax fs 30c TERSA HOLZKRAFT minimax fs 30c TERSA HOLZKRAFT minimax fs 30c TERSA
more images
3
Gjermani Bretzfeld
1225 km
Makinë e kombinuar planifikimi-trashësie
HOLZKRAFT minimax fs 30c TERSA
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM 2250 F SCM 2250 F SCM 2250 F SCM 2250 F SCM 2250 F SCM 2250 F
more images
6
Gjermani Nattheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1147 km
krehër. Planer i sipërfaqes dhe trashësisë
SCM 2250 F
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEINIG 17 N WEINIG 17 N WEINIG 17 N WEINIG 17 N WEINIG 17 N WEINIG 17 N WEINIG 17 N
more images
7
Hungaria Dobri
663 km
Planer me 6 koka
WEINIG 17 N
1978
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Record Power PT-310 Record Power PT-310 Record Power PT-310 Record Power PT-310
more images
4
Austria Kuchl
908 km
Planifikues sipërfaqësor dhe trashës
Record Power PT-310
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft ADH 26 C 400 V Holzkraft ADH 26 C 400 V
more images
2
Gjermani Gerolzhofen
(Vendndodhja e tregtarit)
1237 km
krehër planer-thicknesser.
Holzkraft ADH 26 C 400 V
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HOFMANN AD 635 (AB KW 26/2023) HOFMANN AD 635 (AB KW 26/2023) HOFMANN AD 635 (AB KW 26/2023) HOFMANN AD 635 (AB KW 26/2023) HOFMANN AD 635 (AB KW 26/2023) HOFMANN AD 635 (AB KW 26/2023)
more images
6
Gjermani Hohenstein
1169 km
Planer i kombinuar
HOFMANN AD 635 (AB KW 26/2023)
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HOLZKRAFT minimax fs 52es TERSA HOLZKRAFT minimax fs 52es TERSA HOLZKRAFT minimax fs 52es TERSA HOLZKRAFT minimax fs 52es TERSA
more images
4
Gjermani Bretzfeld
1225 km
Makinë e kombinuar planifikimi-trashësie
HOLZKRAFT minimax fs 52es TERSA
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GF ADH 63
more images
1
Gjermani Hilzingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1163 km
GF
GF ADH 63
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft minimax fs 30c TERSA Holzkraft minimax fs 30c TERSA
more images
2
Gjermani Rodgau - Jügesheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1318 km
Trashësi rrafshues #5503031
Holzkraft minimax fs 30c TERSA
2022
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Record Power PT-107 Record Power PT-107 Record Power PT-107 Record Power PT-107
more images
4
Austria Kuchl
908 km
Planifikues sipërfaqësor dhe trashës
Record Power PT-107
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM Holzkraft minimax fs 52es Tersa Digital SCM Holzkraft minimax fs 52es Tersa Digital
more images
2
Gjermani Gerolzhofen
(Vendndodhja e tregtarit)
1237 km
krehër. rrafshues dhe trashësues
SCM Holzkraft minimax fs 52es Tersa Digital
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HOFMANN AD 635 (AB KW 26/2023) HOFMANN AD 635 (AB KW 26/2023) HOFMANN AD 635 (AB KW 26/2023) HOFMANN AD 635 (AB KW 26/2023) HOFMANN AD 635 (AB KW 26/2023) HOFMANN AD 635 (AB KW 26/2023)
more images
6
Gjermani Hohenstein
1169 km
Planer i kombinuar
HOFMANN AD 635 (AB KW 26/2023)
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft minimax fs 30c TERSA Abricht-Dickenhobel
more images
1
Gjermani Sindelfingen
1218 km
Trashësi sipërfaqësor minimalax fs 30c TERSA
Holzkraft minimax fs 30c TERSA Abricht-Dickenhobel
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM 2252 Tersa SCM 2252 Tersa SCM 2252 Tersa
more images
3
Gjermani Mörfelden-Walldorf
1332 km
Planer dhe trashësues i kombinuar
SCM 2252 Tersa
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BGU KAD 410 BGU KAD 410 BGU KAD 410 BGU KAD 410
more images
4
Gjermani Dörpen
1631 km
Planifikues sipërfaqësor dhe trashës
BGU KAD 410
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hammer A3-41 Silent Power Hammer A3-41 Silent Power Hammer A3-41 Silent Power Hammer A3-41 Silent Power
more images
4
Austria Kuchl
908 km
Planifikues sipërfaqësor dhe trashës
Hammer A3-41 Silent Power
2022
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzstar ADH 41-4C 400 V Holzstar ADH 41-4C 400 V Holzstar ADH 41-4C 400 V
more images
3
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
Planer i sipërfaqes dhe trashësisë
Holzstar ADH 41-4C 400 V
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kity 637 Kity 637 Kity 637
more images
3
Gjermani Vilshofen an der Donau
999 km
krehër. makinë planifikuese
Kity 637
1987
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM FS 7 L'incincibile SCM FS 7 L'incincibile SCM FS 7 L'incincibile SCM FS 7 L'incincibile SCM FS 7 L'incincibile
more images
5
Austria Schwanberg
740 km
Planer i sipërfaqes dhe trashësisë
SCM FS 7 L'incincibile
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Felder AD 741 Felder AD 741 Felder AD 741 Felder AD 741 Felder AD 741 Felder AD 741 Felder AD 741 Felder AD 741
more images
8
Gjermani Lambsborn
1350 km
rrafshues / trashësues
Felder AD 741
2014
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CASADEI PFS 520 TERSA, sofort lieferbar!! CASADEI PFS 520 TERSA, sofort lieferbar!! CASADEI PFS 520 TERSA, sofort lieferbar!! CASADEI PFS 520 TERSA, sofort lieferbar!! CASADEI PFS 520 TERSA, sofort lieferbar!!
more images
5
Gjermani Holm
1593 km
Kombinuar makinë planifikimin-thicknessing
CASADEI PFS 520 TERSA, sofort lieferbar!!
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HAMMER A3 26 HAMMER A3 26
more images
2
Austria Kuchl
908 km
Planifikues sipërfaqësor dhe trashës
HAMMER A3 26
2022
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM Holzkraft minimax fs 52es Tersa Digital
more images
1
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
Planer i sipërfaqes dhe trashësisë
SCM Holzkraft minimax fs 52es Tersa Digital
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520
more images
14
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1615 km
Planifikues i trashësisë, makinë planifikuese
Veba F400PL / S520
2002
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM MiniMax fs 41 es SCM MiniMax fs 41 es SCM MiniMax fs 41 es SCM MiniMax fs 41 es
more images
4
Austria Schwanberg
740 km
kombinuar planer
SCM MiniMax fs 41 es
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Casadei PFS 520 Tersa - sofort verfügbar - Casadei PFS 520 Tersa - sofort verfügbar -
more images
2
Gjermani Bitburg
1442 km
Planer dhe trashësues i kombinuar - i disponueshëm
Casadei PFS 520 Tersa - sofort verfügbar -
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM / minimax / Holzkraft fs 52es TERSA SCM / minimax / Holzkraft fs 52es TERSA SCM / minimax / Holzkraft fs 52es TERSA SCM / minimax / Holzkraft fs 52es TERSA SCM / minimax / Holzkraft fs 52es TERSA
more images
5
Gjermani Holm
1593 km
Makinë e kombinuar planifikimi-trashësie
SCM / minimax / Holzkraft fs 52es TERSA
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hammer A3 41 Hammer A3 41 Hammer A3 41
more images
3
Austria Kuchl
908 km
Planifikues sipërfaqësor dhe trashës
Hammer A3 41
2017
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzstar ADH 31-4C 400 V Holzstar ADH 31-4C 400 V
more images
2
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
Planer i sipërfaqes dhe trashësisë
Holzstar ADH 31-4C 400 V
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Martin T42 / T52 Martin T42 / T52 Martin T42 / T52 Martin T42 / T52 Martin T42 / T52 Martin T42 / T52 Martin T42 / T52 Martin T42 / T52 Martin T42 / T52 Martin T42 / T52 Martin T42 / T52 Martin T42 / T52 Martin T42 / T52 Martin T42 / T52
more images
14
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1615 km
Planifikues i trashësisë, makinë planifikuese
Martin T42 / T52
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM nova fs 520 SCM nova fs 520 SCM nova fs 520 SCM nova fs 520
more images
4
Austria Schwanberg
740 km
kombinuar planer - thicknesser
SCM nova fs 520
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Casadei PFS 520 Tersa Casadei PFS 520 Tersa
more images
2
Gjermani Bitburg
1442 km
Planer dhe trashësues i kombinuar - i disponueshëm
Casadei PFS 520 Tersa
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM minimax/ Holzkraft fs41e Tersa - sofort lieferbar!! SCM minimax/ Holzkraft fs41e Tersa - sofort lieferbar!! SCM minimax/ Holzkraft fs41e Tersa - sofort lieferbar!! SCM minimax/ Holzkraft fs41e Tersa - sofort lieferbar!! SCM minimax/ Holzkraft fs41e Tersa - sofort lieferbar!!
more images
5
Gjermani Holm
1593 km
Makinë e kombinuar planifikimi-trashësie
SCM minimax/ Holzkraft fs41e Tersa - sofort lieferbar!!
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzstar Typ ADH 31 C 400 V
more images
1
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
rrafshues-trash
Holzstar Typ ADH 31 C 400 V
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Casadei PFS 520 - sofort verfügbar - Casadei PFS 520 - sofort verfügbar - Casadei PFS 520 - sofort verfügbar - Casadei PFS 520 - sofort verfügbar - Casadei PFS 520 - sofort verfügbar - Casadei PFS 520 - sofort verfügbar -
more images
6
Gjermani Bitburg
1442 km
Planifikues i kombinuar dhe trashës
Casadei PFS 520 - sofort verfügbar -
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM Holzkraft fs 30c TERSA
more images
1
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
Planer/trashes sipërfaqësor
SCM Holzkraft fs 30c TERSA
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft / SCM FS 41es Tersa - sofort verfügbar - Holzkraft / SCM FS 41es Tersa - sofort verfügbar - Holzkraft / SCM FS 41es Tersa - sofort verfügbar - Holzkraft / SCM FS 41es Tersa - sofort verfügbar - Holzkraft / SCM FS 41es Tersa - sofort verfügbar - Holzkraft / SCM FS 41es Tersa - sofort verfügbar - Holzkraft / SCM FS 41es Tersa - sofort verfügbar - Holzkraft / SCM FS 41es Tersa - sofort verfügbar -
more images
8
Gjermani Bitburg
1442 km
Planifikues i kombinuar dhe trashës
Holzkraft / SCM FS 41es Tersa - sofort verfügbar -
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM Holzkraft minimax FS 41 Clasic T
more images
1
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
krehër planer-thicknesser.
SCM Holzkraft minimax FS 41 Clasic T
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft / SCM FS 41c Tersa - sofort verfügbar - Holzkraft / SCM FS 41c Tersa - sofort verfügbar - Holzkraft / SCM FS 41c Tersa - sofort verfügbar -
more images
3
Gjermani Bitburg
1442 km
Planifikues i kombinuar i sipërfaqes dhe trashës
Holzkraft / SCM FS 41c Tersa - sofort verfügbar -
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM Holzkraft FS 41 elite S Tersa Digital
more images
1
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
rrafshues-trash
SCM Holzkraft FS 41 elite S Tersa Digital
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft FS 30 Classic - sofort verfügbar - Holzkraft FS 30 Classic - sofort verfügbar - Holzkraft FS 30 Classic - sofort verfügbar - Holzkraft FS 30 Classic - sofort verfügbar -
more images
4
Gjermani Bitburg
1442 km
Planer i sipërfaqes dhe trashësisë
Holzkraft FS 30 Classic - sofort verfügbar -
2023
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzstar Typ ADH 31 C
more images
1
Gjermani Gerolzhofen
(Vendndodhja e tregtarit)
1237 km
krehër. rrafshues-trash
Holzstar Typ ADH 31 C
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM / Holzkraft Minimax fs 52 es Tersa SCM / Holzkraft Minimax fs 52 es Tersa SCM / Holzkraft Minimax fs 52 es Tersa SCM / Holzkraft Minimax fs 52 es Tersa SCM / Holzkraft Minimax fs 52 es Tersa SCM / Holzkraft Minimax fs 52 es Tersa SCM / Holzkraft Minimax fs 52 es Tersa SCM / Holzkraft Minimax fs 52 es Tersa
more images
8
Gjermani Bitburg
1442 km
Kombinimi i rrafshuesit të sipërfaqes dhe trashësisë
SCM / Holzkraft Minimax fs 52 es Tersa
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM / Holzkraft Sofort verfügbar Minimax FS 52 es Tersa digital SCM / Holzkraft Sofort verfügbar Minimax FS 52 es Tersa digital SCM / Holzkraft Sofort verfügbar Minimax FS 52 es Tersa digital SCM / Holzkraft Sofort verfügbar Minimax FS 52 es Tersa digital SCM / Holzkraft Sofort verfügbar Minimax FS 52 es Tersa digital SCM / Holzkraft Sofort verfügbar Minimax FS 52 es Tersa digital SCM / Holzkraft Sofort verfügbar Minimax FS 52 es Tersa digital SCM / Holzkraft Sofort verfügbar Minimax FS 52 es Tersa digital
more images
8
Gjermani Bitburg
1442 km
Planers Abricht-trashësi kombinuar
SCM / Holzkraft Sofort verfügbar Minimax FS 52 es Tersa digital
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft minimax fs 52es TERSA Digital - sofort Holzkraft minimax fs 52es TERSA Digital - sofort Holzkraft minimax fs 52es TERSA Digital - sofort Holzkraft minimax fs 52es TERSA Digital - sofort Holzkraft minimax fs 52es TERSA Digital - sofort Holzkraft minimax fs 52es TERSA Digital - sofort Holzkraft minimax fs 52es TERSA Digital - sofort Holzkraft minimax fs 52es TERSA Digital - sofort Holzkraft minimax fs 52es TERSA Digital - sofort
more images
9
Gjermani Bitburg
1442 km
Planifikues i kombinuar dhe trashës
Holzkraft minimax fs 52es TERSA Digital - sofort
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft SCM FS 41 Classic Tersa Holzkraft SCM FS 41 Classic Tersa Holzkraft SCM FS 41 Classic Tersa Holzkraft SCM FS 41 Classic Tersa Holzkraft SCM FS 41 Classic Tersa
more images
5
Gjermani Bitburg
1442 km
Planifikues i kombinuar i sipërfaqes dhe trashës
Holzkraft SCM FS 41 Classic Tersa
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft SCM Minimax FS 41e Tersa - sofort verfügbar- Holzkraft SCM Minimax FS 41e Tersa - sofort verfügbar- Holzkraft SCM Minimax FS 41e Tersa - sofort verfügbar- Holzkraft SCM Minimax FS 41e Tersa - sofort verfügbar- Holzkraft SCM Minimax FS 41e Tersa - sofort verfügbar- Holzkraft SCM Minimax FS 41e Tersa - sofort verfügbar- Holzkraft SCM Minimax FS 41e Tersa - sofort verfügbar-
more images
7
Gjermani Bitburg
1442 km
Planer dhe trashësues i kombinuar
Holzkraft SCM Minimax FS 41e Tersa - sofort verfügbar-
2023
I ri
Thirrni

Përdorur Makinat e planifikimit dhe trashjes së sipërfaqes të kombinuara

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.