Blej Makinat e planifikimit dhe trashjes së sipërfaqes të kombinuara të përdorurar (129)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinat e përpunimit të drurit Makinat e planifikimit Makinat e planifikimit dhe trashjes së sipërfaqes të kombinuara
Reklamë e klasifikuar
more images
Rumania Arad
568 km
Planer Weinig Uniplan në dy anët
WEINIG Uniplan
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Weinig Cube Plus Weinig Cube Plus Weinig Cube Plus Weinig Cube Plus Weinig Cube Plus Weinig Cube Plus
more images
6
Austria Mieders
969 km
Planifikues
Weinig Cube Plus
2022
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM nova fs 410 SCM nova fs 410 SCM nova fs 410 SCM nova fs 410 SCM nova fs 410 SCM nova fs 410 SCM nova fs 410 SCM nova fs 410 SCM nova fs 410 SCM nova fs 410 SCM nova fs 410
more images
11
Gjermani Colmberg
1190 km
Planer me trashësi bashkimi SCM FS 410
SCM nova fs 410
1995
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rex Homs A-D 310
more images
1
Gjermani Weil am Rhein
1226 km
Planifikues
Rex Homs A-D 310
2007
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM FS 410 SCM FS 410 SCM FS 410 SCM FS 410 SCM FS 410 SCM FS 410 SCM FS 410
more images
7
Gjermani Seeshaupt
1023 km
Planifikues sipërfaqësor dhe trashës
SCM FS 410
1995
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WINTER AD 410 DELUXE WINTER AD 410 DELUXE WINTER AD 410 DELUXE WINTER AD 410 DELUXE WINTER AD 410 DELUXE WINTER AD 410 DELUXE WINTER AD 410 DELUXE WINTER AD 410 DELUXE WINTER AD 410 DELUXE WINTER AD 410 DELUXE WINTER AD 410 DELUXE WINTER AD 410 DELUXE WINTER AD 410 DELUXE WINTER AD 410 DELUXE WINTER AD 410 DELUXE
more images
15
Polonia Sierakowska Huta
1475 km
Tchicknesser planer
WINTER AD 410 DELUXE
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Griggio SG 43 Griggio SG 43 Griggio SG 43 Griggio SG 43 Griggio SG 43 Griggio SG 43 Griggio SG 43 Griggio SG 43 Griggio SG 43
more images
9
Polonia Tylicz
920 km
Makinë shumëfunksionale trashësuese
Griggio SG 43
2002
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Felder AD 741 Felder AD 741 Felder AD 741 Felder AD 741
more images
4
Austria Kuchl
908 km
Planifikues sipërfaqësor dhe trashës
Felder AD 741
2018
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HOLZKRAFT Abricht- und Dickenhobel HOLZKRAFT fs 52es digital HOLZKRAFT Abricht- und Dickenhobel HOLZKRAFT fs 52es digital HOLZKRAFT Abricht- und Dickenhobel HOLZKRAFT fs 52es digital HOLZKRAFT Abricht- und Dickenhobel HOLZKRAFT fs 52es digital HOLZKRAFT Abricht- und Dickenhobel HOLZKRAFT fs 52es digital HOLZKRAFT Abricht- und Dickenhobel HOLZKRAFT fs 52es digital
more images
6
Gjermani
1491 km
Veshja - Dickten
HOLZKRAFT Abricht- und Dickenhobel HOLZKRAFT fs 52es digital
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520 Veba F400PL / S520
more images
14
Holanda Wijchen
(Vendndodhja e tregtarit)
1615 km
Planifikues i trashësisë, makinë planifikuese
Veba F400PL / S520
2002
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft fs 52 es TERSA Holzkraft fs 52 es TERSA Holzkraft fs 52 es TERSA Holzkraft fs 52 es TERSA Holzkraft fs 52 es TERSA Holzkraft fs 52 es TERSA
more images
6
Gjermani
1491 km
rrafshues/trashës i kombinuar
Holzkraft fs 52 es TERSA
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Toss ADH
more images
1
Gjermani Hilzingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1163 km
rrafshues/trashës
Toss ADH
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM me 25 SCM me 25 SCM me 25 SCM me 25 SCM me 25 SCM me 25 SCM me 25
more images
7
Polonia Tylicz
920 km
Planer trashësie
SCM me 25
1991
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Felder AD 741 Felder AD 741 Felder AD 741 Felder AD 741
more images
4
Austria Kuchl
908 km
Planifikues sipërfaqësor dhe trashës
Felder AD 741
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HOLZKRAFT Abricht- und Dickenhobel HOLZKRAFT fs 41es TERSA HOLZKRAFT Abricht- und Dickenhobel HOLZKRAFT fs 41es TERSA HOLZKRAFT Abricht- und Dickenhobel HOLZKRAFT fs 41es TERSA HOLZKRAFT Abricht- und Dickenhobel HOLZKRAFT fs 41es TERSA HOLZKRAFT Abricht- und Dickenhobel HOLZKRAFT fs 41es TERSA HOLZKRAFT Abricht- und Dickenhobel HOLZKRAFT fs 41es TERSA
more images
6
Gjermani
1491 km
Veshja - Dickten
HOLZKRAFT Abricht- und Dickenhobel HOLZKRAFT fs 41es TERSA
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Biertowice
972 km
Planer-trashësi me një shpuese
STETON C400
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft fs 30c Tersa Holzkraft fs 30c Tersa Holzkraft fs 30c Tersa Holzkraft fs 30c Tersa
more images
4
Gjermani
1355 km
Planer/trashes sipërfaqësor
Holzkraft fs 30c Tersa
2021
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM / minimax / Holzkraft fs 52es TERSA DIGITAL SCM / minimax / Holzkraft fs 52es TERSA DIGITAL SCM / minimax / Holzkraft fs 52es TERSA DIGITAL SCM / minimax / Holzkraft fs 52es TERSA DIGITAL SCM / minimax / Holzkraft fs 52es TERSA DIGITAL
more images
5
Gjermani Holm
1593 km
Makinë e kombinuar planifikimi-trashësie
SCM / minimax / Holzkraft fs 52es TERSA DIGITAL
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELEKTRA BECKUM HC 333 ELEKTRA BECKUM HC 333 ELEKTRA BECKUM HC 333 ELEKTRA BECKUM HC 333 ELEKTRA BECKUM HC 333 ELEKTRA BECKUM HC 333 ELEKTRA BECKUM HC 333 ELEKTRA BECKUM HC 333 ELEKTRA BECKUM HC 333
more images
9
Gjermani Colmberg
1190 km
Trashësi bashkues Elektra Beckum HC333
ELEKTRA BECKUM HC 333
2003
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CASADEI FS 51 CASADEI FS 51 CASADEI FS 51 CASADEI FS 51 CASADEI FS 51 CASADEI FS 51 CASADEI FS 51 CASADEI FS 51 CASADEI FS 51
more images
9
Austria Schwanberg
740 km
Planer i sipërfaqes dhe trashësisë
CASADEI FS 51
1991
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CASADEI Abricht- und Dickenhobel CASADEI PFS 520 Tersa CASADEI Abricht- und Dickenhobel CASADEI PFS 520 Tersa CASADEI Abricht- und Dickenhobel CASADEI PFS 520 Tersa CASADEI Abricht- und Dickenhobel CASADEI PFS 520 Tersa CASADEI Abricht- und Dickenhobel CASADEI PFS 520 Tersa CASADEI Abricht- und Dickenhobel CASADEI PFS 520 Tersa
more images
6
Gjermani
1491 km
Veshja - Dickten
CASADEI Abricht- und Dickenhobel CASADEI PFS 520 Tersa
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Biertowice
972 km
Planer-trashësi
Griggio FS430
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft fs 41 es TERSA Digital Holzkraft fs 41 es TERSA Digital Holzkraft fs 41 es TERSA Digital Holzkraft fs 41 es TERSA Digital Holzkraft fs 41 es TERSA Digital
more images
5
Gjermani
1355 km
Planifikues sipërfaqësor dhe trashës
Holzkraft fs 41 es TERSA Digital
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM L’invicibile FS 7 SCM L’invicibile FS 7
more images
2
Gjermani Bad Sooden-Allendorf
1369 km
Planifikues sipërfaqësor dhe trashës
SCM L’invicibile FS 7
2021
I ri
Thirrni

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft minimax fs 30c TERSA Holzkraft minimax fs 30c TERSA
more images
2
Gjermani Rodgau - Jügesheim
(Vendndodhja e tregtarit)
1318 km
Trashësi rrafshues #5503031
Holzkraft minimax fs 30c TERSA
2022
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HAMMER A3 31 HAMMER A3 31 HAMMER A3 31 HAMMER A3 31
more images
4
Austria Kuchl
908 km
Planifikues sipërfaqësor dhe trashës
HAMMER A3 31
2022
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HOLZKRAFT Abricht- und Dickenhobel HOLZKRAFT fs 30c TERSA HOLZKRAFT Abricht- und Dickenhobel HOLZKRAFT fs 30c TERSA HOLZKRAFT Abricht- und Dickenhobel HOLZKRAFT fs 30c TERSA HOLZKRAFT Abricht- und Dickenhobel HOLZKRAFT fs 30c TERSA HOLZKRAFT Abricht- und Dickenhobel HOLZKRAFT fs 30c TERSA HOLZKRAFT Abricht- und Dickenhobel HOLZKRAFT fs 30c TERSA
more images
6
Gjermani
1491 km
Veshja - Dickten
HOLZKRAFT Abricht- und Dickenhobel HOLZKRAFT fs 30c TERSA
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
1
Belgjika Namur
1571 km
Planer bashkues Lurem 410 mm
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft FS 30 c Tersa
more images
1
Gjermani
1355 km
Planer/trashes sipërfaqësor
Holzkraft FS 30 c Tersa
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CASADEI PFS 520 TERSA, sofort lieferbar!! CASADEI PFS 520 TERSA, sofort lieferbar!! CASADEI PFS 520 TERSA, sofort lieferbar!! CASADEI PFS 520 TERSA, sofort lieferbar!! CASADEI PFS 520 TERSA, sofort lieferbar!!
more images
5
Gjermani Holm
1593 km
Kombinuar makinë planifikimin-thicknessing
CASADEI PFS 520 TERSA, sofort lieferbar!!
2021
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Robland SD410 Robland SD410 Robland SD410 Robland SD410 Robland SD410 Robland SD410 Robland SD410 Robland SD410 Robland SD410 Robland SD410 Robland SD410
more images
11
Polonia Gorzów Wielkopolski
1343 km
Komodues dhe trashës Robland SD410
Robland SD410
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hammer A3-41 Hammer A3-41 Hammer A3-41 Hammer A3-41
more images
4
Austria Kuchl
908 km
Planer sipërfaqe dhe trashësi Hammer A3-41
Hammer A3-41
2020
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft Abrichte-Dickte HOLZKRAFT FS30c Holzkraft Abrichte-Dickte HOLZKRAFT FS30c Holzkraft Abrichte-Dickte HOLZKRAFT FS30c Holzkraft Abrichte-Dickte HOLZKRAFT FS30c Holzkraft Abrichte-Dickte HOLZKRAFT FS30c Holzkraft Abrichte-Dickte HOLZKRAFT FS30c
more images
6
Gjermani
1491 km
Veshja - Dickten
Holzkraft Abrichte-Dickte HOLZKRAFT FS30c
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DUCO DUCO DUCO DUCO DUCO DUCO DUCO DUCO DUCO DUCO
more images
10
Zvicra Sankt Urban
1192 km
Planer dhe trashësues
DUCO
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzstar ADH 32 4,0 KW/400V/50Hz/3Ph Holzstar ADH 32 4,0 KW/400V/50Hz/3Ph Holzstar ADH 32 4,0 KW/400V/50Hz/3Ph Holzstar ADH 32 4,0 KW/400V/50Hz/3Ph Holzstar ADH 32 4,0 KW/400V/50Hz/3Ph
more images
5
Gjermani
1355 km
rrafshues/trashësi
Holzstar ADH 32 4,0 KW/400V/50Hz/3Ph
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM / minimax / Holzkraft fs 52es TERSA SCM / minimax / Holzkraft fs 52es TERSA SCM / minimax / Holzkraft fs 52es TERSA SCM / minimax / Holzkraft fs 52es TERSA SCM / minimax / Holzkraft fs 52es TERSA
more images
5
Gjermani Holm
1593 km
Makinë e kombinuar planifikimi-trashësie
SCM / minimax / Holzkraft fs 52es TERSA
2021
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
STOMANA ADM 320 STOMANA ADM 320 STOMANA ADM 320 STOMANA ADM 320 STOMANA ADM 320 STOMANA ADM 320 STOMANA ADM 320 STOMANA ADM 320 STOMANA ADM 320 STOMANA ADM 320 STOMANA ADM 320 STOMANA ADM 320 STOMANA ADM 320 STOMANA ADM 320 STOMANA ADM 320
more images
15
Polonia Gorzów Wielkopolski
1343 km
Makine planifikuese STOMANA ADM 320
STOMANA ADM 320
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HOLZKRAFT minimax fs 30c TERSA HOLZKRAFT minimax fs 30c TERSA HOLZKRAFT minimax fs 30c TERSA
more images
3
Gjermani Bretzfeld
1225 km
Makinë e kombinuar planifikimi-trashësie
HOLZKRAFT minimax fs 30c TERSA
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HAMMER A3-31 SILENT HAMMER A3-31 SILENT HAMMER A3-31 SILENT HAMMER A3-31 SILENT
more images
4
Austria Söding
760 km
Makinë planerimi me çekiç A3-31 SILENT
HAMMER A3-31 SILENT
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Leya Leya Leya Leya Leya Leya Leya Leya Leya Leya Leya
more images
11
Zvicra Sankt Urban
1192 km
Planer dhe trashësues
Leya
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzstar ADH 41 Holzstar ADH 41 Holzstar ADH 41 Holzstar ADH 41 Holzstar ADH 41 Holzstar ADH 41
more images
6
Gjermani
1355 km
plan/trashësi e kombinuar
Holzstar ADH 41
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM minimax/ Holzkraft fs41e Tersa - sofort lieferbar!! SCM minimax/ Holzkraft fs41e Tersa - sofort lieferbar!! SCM minimax/ Holzkraft fs41e Tersa - sofort lieferbar!! SCM minimax/ Holzkraft fs41e Tersa - sofort lieferbar!! SCM minimax/ Holzkraft fs41e Tersa - sofort lieferbar!!
more images
5
Gjermani Holm
1593 km
Makinë e kombinuar planifikimi-trashësie
SCM minimax/ Holzkraft fs41e Tersa - sofort lieferbar!!
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ROBLAND NX SD 410 ROBLAND NX SD 410 ROBLAND NX SD 410 ROBLAND NX SD 410 ROBLAND NX SD 410 ROBLAND NX SD 410 ROBLAND NX SD 410 ROBLAND NX SD 410 ROBLAND NX SD 410 ROBLAND NX SD 410 ROBLAND NX SD 410 ROBLAND NX SD 410 ROBLAND NX SD 410 ROBLAND NX SD 410
more images
14
Polonia Gorzów Wielkopolski
1343 km
Planer i trashësisë së sipërfaqes RoblandNXSD410
ROBLAND NX SD 410
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DUCO DUCO DUCO DUCO DUCO DUCO DUCO DUCO DUCO DUCO DUCO
more images
11
Zvicra Sankt Urban
1192 km
rrafshues dhe trashësues
DUCO
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft FS 41 es TERSA Holzkraft FS 41 es TERSA Holzkraft FS 41 es TERSA Holzkraft FS 41 es TERSA Holzkraft FS 41 es TERSA Holzkraft FS 41 es TERSA
more images
6
Gjermani
1355 km
rrafshues/trashës i kombinuar
Holzkraft FS 41 es TERSA
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Panhans 546|100 Panhans 546|100 Panhans 546|100 Panhans 546|100 Panhans 546|100 Panhans 546|100 Panhans 546|100
more images
7
Gjermani
1355 km
Planer/trashes sipërfaqësor
Panhans 546|100
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft FS 41 es TERSA Holzkraft FS 41 es TERSA Holzkraft FS 41 es TERSA Holzkraft FS 41 es TERSA Holzkraft FS 41 es TERSA
more images
5
Gjermani
1491 km
Planifikues sipërfaqësor dhe trashës
Holzkraft FS 41 es TERSA
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft fs 30c Tersa Holzkraft fs 30c Tersa Holzkraft fs 30c Tersa Holzkraft fs 30c Tersa
more images
4
Gjermani
1491 km
Planer/trashes sipërfaqësor
Holzkraft fs 30c Tersa
2021
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft FS 41 es TERSA Holzkraft FS 41 es TERSA Holzkraft FS 41 es TERSA Holzkraft FS 41 es TERSA
more images
4
Gjermani
1491 km
rrafshues/trashës
Holzkraft FS 41 es TERSA
2022
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzkraft FS 41 es TERSA digital Holzkraft FS 41 es TERSA digital Holzkraft FS 41 es TERSA digital
more images
3
Gjermani
1491 km
Planer/trashes sipërfaqësor
Holzkraft FS 41 es TERSA digital
2022
I ri
Thirrni