kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej saldim të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina për prodhimin e dritareve saldim
Reklamë e klasifikuar
REX nicht bekannt / unknown REX nicht bekannt / unknown REX nicht bekannt / unknown REX nicht bekannt / unknown REX nicht bekannt / unknown REX nicht bekannt / unknown
more images
6
Gjermani Leipzig
1281 km
bartës i makinës së saldimit
REX nicht bekannt / unknown
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Graf Synergy SL4Q - WP CNC 2 Graf Synergy SL4Q - WP CNC 2 Graf Synergy SL4Q - WP CNC 2 Graf Synergy SL4Q - WP CNC 2 Graf Synergy SL4Q - WP CNC 2 Graf Synergy SL4Q - WP CNC 2 Graf Synergy SL4Q - WP CNC 2 Graf Synergy SL4Q - WP CNC 2
more images
8
Italia Nonantola
842 km
Sistemi i saldimit dhe pastrimit
Graf Synergy SL4Q - WP CNC 2
2011
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stürtz Stürtz Stürtz Stürtz Stürtz Stürtz Stürtz Stürtz Stürtz Stürtz Stürtz Stürtz Stürtz Stürtz
more images
14
Luksemburgu Klierf
1476 km
impianti i saldimit dhe suvatimit
Stürtz
2005
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MANSFELD KOMBINAT MGT MANSFELD KOMBINAT MGT MANSFELD KOMBINAT MGT MANSFELD KOMBINAT MGT MANSFELD KOMBINAT MGT
more images
5
Gjermani Leipzig
1281 km
Welding Beam
MANSFELD KOMBINAT MGT
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
REX nicht bekannt REX nicht bekannt REX nicht bekannt REX nicht bekannt REX nicht bekannt REX nicht bekannt
more images
6
Gjermani Leipzig
(Vendndodhja e tregtarit)
1286 km
bartës i makinës së saldimit
REX nicht bekannt
dore e dyte
Thirrni

Përdorur saldim

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.