Blej Sharrat të përdorurar (88)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina për prodhimin e dritareve Sharrat
Reklamë e klasifikuar
PRESSTA EISELE PRISMA 400 PRESSTA EISELE PRISMA 400 PRESSTA EISELE PRISMA 400 PRESSTA EISELE PRISMA 400 PRESSTA EISELE PRISMA 400 PRESSTA EISELE PRISMA 400 PRESSTA EISELE PRISMA 400 PRESSTA EISELE PRISMA 400 PRESSTA EISELE PRISMA 400 PRESSTA EISELE PRISMA 400
more images
Polonia Jasionka
1 008 km
Makinë sharre me prerje
PRESSTA EISELE PRISMA 400
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Emmegi Twin electra sun Emmegi Twin electra sun Emmegi Twin electra sun Emmegi Twin electra sun Emmegi Twin electra sun Emmegi Twin electra sun Emmegi Twin electra sun
more images
Italia Scerne
535 km
Emmegi sharrë me dy koka dyshe
Emmegi Twin electra sun
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pressta-Eisele Prisma 500 Pressta-Eisele Prisma 500 Pressta-Eisele Prisma 500 Pressta-Eisele Prisma 500 Pressta-Eisele Prisma 500 Pressta-Eisele Prisma 500 Pressta-Eisele Prisma 500 Pressta-Eisele Prisma 500
more images
Gjermani Windsbach
1 159 km
NOTCHING SAW
Pressta-Eisele Prisma 500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Gütersloh
1 495 km
Të tjerët
Elumatec Ema 201 /AMS 200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
RAPID  SGS/500 RAPID  SGS/500 RAPID  SGS/500 RAPID  SGS/500 RAPID  SGS/500
more images
Lituania 21157, Lithuania
1 540 km
Set makinerie prerëse profili
RAPID SGS/500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Elu Elu Elu Elu
more images
Austria Mettersdorf
744 km
Sharrë me mitra alumini
Elu
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kaltenbach TL 350 Kaltenbach TL 350 Kaltenbach TL 350 Kaltenbach TL 350
more images
Gjermani Lambsborn
1 350 km
sharrë hekuri
Kaltenbach TL 350
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Greenmac TD 450 E Greenmac TD 450 E Greenmac TD 450 E Greenmac TD 450 E Greenmac TD 450 E Greenmac TD 450 E Greenmac TD 450 E
more images
Italia Scerne
535 km
Sharrë mitrale me dy koka Greenmac
Greenmac TD 450 E
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OSTERBERGER HRKM 600 DG OSTERBERGER HRKM 600 DG OSTERBERGER HRKM 600 DG OSTERBERGER HRKM 600 DG
more images
Austria Thalheim bei Wels
917 km
Sharrë rrethore gjysmë automatike
OSTERBERGER HRKM 600 DG
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Austria Neuhof
897 km
Sharrë e ftohtë rrethore
Elumatec Doppelgehrungssäge DG 140
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LGF  DELTA LGF  DELTA LGF  DELTA LGF  DELTA
more images
Lituania 21157, Lithuania
1 540 km
sharrë rrethore për metal të lehtë dhe alumin
LGF DELTA
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Sharrë tavoline
Rapid PK 100 45° schwenkbar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Elu MGS 73 Elu MGS 73 Elu MGS 73
more images
Gjermani Lambsborn
1 350 km
ELU mitra sharrë
Elu MGS 73
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Jasionka
1 008 km
Sharrë me një kokë
GRAULE ZS 170N
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Elumatec DG104 Elumatec DG104 Elumatec DG104 Elumatec DG104 Elumatec DG104 Elumatec DG104 Elumatec DG104
more images
Gjermani Halle (Saale)
1 311 km
Sharrë me dy mitra me kontroll NC
Elumatec DG104
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wegoma SD 25 Wegoma SD 25 Wegoma SD 25 Wegoma SD 25 Wegoma SD 25 Wegoma SD 25
more images
Gjermani Gütersloh
1 495 km
Sharrë dyshe mitre
Wegoma SD 25
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Emmegi Pressta-Eisele Sirio Ferro Emmegi Pressta-Eisele Sirio Ferro Emmegi Pressta-Eisele Sirio Ferro Emmegi Pressta-Eisele Sirio Ferro Emmegi Pressta-Eisele Sirio Ferro
more images
Gjermani Windsbach
1 159 km
Sharrë dyshe për profile çeliku
Emmegi Pressta-Eisele Sirio Ferro
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Sharrë tavoline
Rapid PK 100 45° schwenkbar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bullgaria Kazanlak
463 km
Sharrë me prerje për profile alumini
Pressta Eisele Prisma 500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Ostrożne
1 321 km
NOTCHING SAW
Graule AS-V 550
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Graule ZS 170 N Graule ZS 170 N Graule ZS 170 N Graule ZS 170 N Graule ZS 170 N
more images
Polonia Zambrów
1 327 km
Parë
Graule ZS 170 N
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Gütersloh
1 495 km
Sharrë dyshe mitre
Wegoma SD 25 E
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GRAULE ZS 200 N GRAULE ZS 200 N GRAULE ZS 200 N GRAULE ZS 200 N GRAULE ZS 200 N GRAULE ZS 200 N GRAULE ZS 200 N GRAULE ZS 200 N GRAULE ZS 200 N
more images
Gjermani Rödermark
1 318 km
Sharrë rrethore me prerje tërthore me ndërrues mitra
GRAULE ZS 200 N
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Eisele Durchmesser 400 mm Eisele Durchmesser 400 mm Eisele Durchmesser 400 mm Eisele Durchmesser 400 mm Eisele Durchmesser 400 mm
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Sharre rrethore alumini
Eisele Durchmesser 400 mm
Thirrni
Siegel

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
Rapid CR1-180L Rapid CR1-180L Rapid CR1-180L
more images
Gjermani Neuenkirchen
1 563 km
Makinë bluarje me një kopje me një gisht
Rapid CR1-180L
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Gütersloh
1 495 km
ndalesa e gjatësisë
Emmegi Microbo 7200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Omga* Radial 400 Omga* Radial 400 Omga* Radial 400 Omga* Radial 400 Omga* Radial 400
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Kryqëzim dhe sharrë mitre
Omga* Radial 400
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kaltenbach TL 350 Kaltenbach TL 350 Kaltenbach TL 350 Kaltenbach TL 350 Kaltenbach TL 350 Kaltenbach TL 350 Kaltenbach TL 350
more images
Gjermani Gütersloh
1 495 km
sharrë alumini
Kaltenbach TL 350
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rekord TKS350 Rekord TKS350 Rekord TKS350 Rekord TKS350 Rekord TKS350 Rekord TKS350
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Sharre rrethore alumini
Rekord TKS350
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Gütersloh
1 495 km
ndalesa e gjatësisë
Hecht Positiomat 535
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
unbekannt Gratfreier Schnitt unbekannt Gratfreier Schnitt unbekannt Gratfreier Schnitt unbekannt Gratfreier Schnitt unbekannt Gratfreier Schnitt
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Ablangsage
unbekannt Gratfreier Schnitt
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pressta Eisele Sägeanlage V-Cut Pressta Eisele Sägeanlage V-Cut Pressta Eisele Sägeanlage V-Cut Pressta Eisele Sägeanlage V-Cut Pressta Eisele Sägeanlage V-Cut Pressta Eisele Sägeanlage V-Cut Pressta Eisele Sägeanlage V-Cut Pressta Eisele Sägeanlage V-Cut Pressta Eisele Sägeanlage V-Cut Pressta Eisele Sägeanlage V-Cut
more images
Gjermani Gütersloh
1 495 km
Fabrika e sharrimit
Pressta Eisele Sägeanlage V-Cut
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wahlen WK2 Wahlen WK2 Wahlen WK2 Wahlen WK2 Wahlen WK2 Wahlen WK2
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Sharre rrethore alumini
Wahlen WK2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Sharrë tavoline
White Paisley Sägeblatt Ø 550 mm
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Sharrë tavoline
Rapid PK 100 45° schwenkbar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Sharrë me rruaza xhami
Gohl GLS
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Sharrë tavoline
Ulmia 1612SP
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Sharrë tavoline
Rapid PK 100 45° schwenkbar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Sharra me prerje tërthore dhe mitra mund të rrotullohet deri në 90°
Pressta Eisele LMS 350
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ulmia 1610 Ulmia 1610 Ulmia 1610 Ulmia 1610 Ulmia 1610 Ulmia 1610 Ulmia 1610 Ulmia 1610 Ulmia 1610 Ulmia 1610
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Sharrë tavoline 1.1 kW
Ulmia 1610
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
unbekannt automatische Säge unbekannt automatische Säge unbekannt automatische Säge unbekannt automatische Säge unbekannt automatische Säge unbekannt automatische Säge unbekannt automatische Säge unbekannt automatische Säge unbekannt automatische Säge unbekannt automatische Säge unbekannt automatische Säge unbekannt automatische Säge unbekannt automatische Säge unbekannt automatische Säge unbekannt automatische Säge
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
sharrë me prerje tërthore
unbekannt automatische Säge
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Sharrë tavoline
Rapid PK 100 45° schwenkbar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Sharrë tavoline rrëshqitëse me furnizim automatik
Martin T 70 / 11kW
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Sharrë rrethore formati me tavolinë me ndalesë të gjatë
Altendorf TKR 45 schwenkbar 45°
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Sharrë tavoline
Rapid PK 100 45° schwenkbar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Elu MGS 72 Elu MGS 72 Elu MGS 72 Elu MGS 72 Elu MGS 72 Elu MGS 72 Elu MGS 72 Elu MGS 72 Elu MGS 72 Elu MGS 72 Elu MGS 72 Elu MGS 72 Elu MGS 72
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Sharrë tërthore dhe mitra
Elu MGS 72
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Sharrë tavoline
Rapid PK 100 45° schwenkbar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Sharrë tërthore dhe mitra
DeWalt mod. 1600
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
unbekannt Rollenbahn Länge 3000 mm unbekannt Rollenbahn Länge 3000 mm unbekannt Rollenbahn Länge 3000 mm unbekannt Rollenbahn Länge 3000 mm unbekannt Rollenbahn Länge 3000 mm unbekannt Rollenbahn Länge 3000 mm unbekannt Rollenbahn Länge 3000 mm unbekannt Rollenbahn Länge 3000 mm
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Length ndaluar
unbekannt Rollenbahn Länge 3000 mm
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar Rapid PK 100 45° schwenkbar
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Sharrë tavoline
Rapid PK 100 45° schwenkbar
Thirrni