Blej Prodhimi dhe përpunimi i kartonit të valëzuar të përdorurar (19)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Përpunimi i letrës, përpunimi i fletës metalike Prodhimi dhe përpunimi i kartonit të valëzuar
Reklamë e klasifikuar
BOXmaker MULTI 2400S EMproject89 BM MULTI 2400s
BOXmaker MULTI 2400S EMproject89 BM MULTI 2400s
BOXmaker MULTI 2400S EMproject89 BM MULTI 2400s
BOXmaker MULTI 2400S EMproject89 BM MULTI 2400s
BOXmaker MULTI 2400S EMproject89 BM MULTI 2400s
BOXmaker MULTI 2400S EMproject89 BM MULTI 2400s
BOXmaker MULTI 2400S EMproject89 BM MULTI 2400s
BOXmaker MULTI 2400S EMproject89 BM MULTI 2400s
BOXmaker MULTI 2400S EMproject89 BM MULTI 2400s
BOXmaker MULTI 2400S EMproject89 BM MULTI 2400s
BOXmaker MULTI 2400S EMproject89 BM MULTI 2400s
BOXmaker MULTI 2400S EMproject89 BM MULTI 2400s
BOXmaker MULTI 2400S EMproject89 BM MULTI 2400s
more images
Serbia Vrnjačka Banja
282 km

BOXmaker MULTI 2400S
EMproject89 BM MULTI 2400s

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Prodhim kartoni, slotter Kryma Sloter S-2050-1000
Prodhim kartoni, slotter Kryma Sloter S-2050-1000
Prodhim kartoni, slotter Kryma Sloter S-2050-1000
Prodhim kartoni, slotter Kryma Sloter S-2050-1000
Prodhim kartoni, slotter Kryma Sloter S-2050-1000
Prodhim kartoni, slotter Kryma Sloter S-2050-1000
Prodhim kartoni, slotter Kryma Sloter S-2050-1000
Prodhim kartoni, slotter Kryma Sloter S-2050-1000
more images
Rumania Timișoara
518 km

Prodhim kartoni, slotter
KrymaSloter S-2050-1000

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Singlefacer Asitrade Asitrade Singlefacer
Singlefacer Asitrade Asitrade Singlefacer
Singlefacer Asitrade Asitrade Singlefacer
Singlefacer Asitrade Asitrade Singlefacer
Singlefacer Asitrade Asitrade Singlefacer
Singlefacer Asitrade Asitrade Singlefacer
Singlefacer Asitrade Asitrade Singlefacer
Singlefacer Asitrade Asitrade Singlefacer
Singlefacer Asitrade Asitrade Singlefacer
Singlefacer Asitrade Asitrade Singlefacer
more images
Gjermani Alsfeld
1 359 km

Singlefacer Asitrade
AsitradeSinglefacer

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë shpuese me stacion zhveshjeje Yoco JY-105E
Makinë shpuese me stacion zhveshjeje Yoco JY-105E
Makinë shpuese me stacion zhveshjeje Yoco JY-105E
Makinë shpuese me stacion zhveshjeje Yoco JY-105E
Makinë shpuese me stacion zhveshjeje Yoco JY-105E
Makinë shpuese me stacion zhveshjeje Yoco JY-105E
more images
Zvicra Niederwangen bei Bern
1 206 km

Makinë shpuese me stacion zhveshjeje
YocoJY-105E

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pallettizzatori Para Compact
Pallettizzatori Para Compact
Pallettizzatori Para Compact
Pallettizzatori Para Compact
more images
Italia Monza
638 km

Pallettizzatori
ParaCompact

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ngjitës i kasës Flexo Flexo Folder Gluer Atinisik AA 1020x2020
Ngjitës i kasës Flexo Flexo Folder Gluer Atinisik AA 1020x2020
Ngjitës i kasës Flexo Flexo Folder Gluer Atinisik AA 1020x2020
Ngjitës i kasës Flexo Flexo Folder Gluer Atinisik AA 1020x2020
more images
Gjermani Lübbecke
1 520 km

Ngjitës i kasës Flexo Flexo Folder Gluer
AtinisikAA 1020x2020

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
2011 MODELI SBL MAKINË LUSTIMI ME MARKA SBL 2011
2011 MODELI SBL MAKINË LUSTIMI ME MARKA SBL 2011
2011 MODELI SBL MAKINË LUSTIMI ME MARKA SBL 2011
2011 MODELI SBL MAKINË LUSTIMI ME MARKA SBL 2011
2011 MODELI SBL MAKINË LUSTIMI ME MARKA SBL 2011
2011 MODELI SBL MAKINË LUSTIMI ME MARKA SBL 2011
more images
Turqia Anadolu, Ankara Yolu Cd No:81 D:a, 16270 Yıldırım/Bursa, Türkiye
760 km

2011 MODELI SBL MAKINË LUSTIMI ME MARKA
SBL2011

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Valë e dyfishtë 2500 mm AGNATI Cardboard corrugator line
Valë e dyfishtë 2500 mm AGNATI Cardboard corrugator line
Valë e dyfishtë 2500 mm AGNATI Cardboard corrugator line
Valë e dyfishtë 2500 mm AGNATI Cardboard corrugator line
Valë e dyfishtë 2500 mm AGNATI Cardboard corrugator line
Valë e dyfishtë 2500 mm AGNATI Cardboard corrugator line
Valë e dyfishtë 2500 mm AGNATI Cardboard corrugator line
Valë e dyfishtë 2500 mm AGNATI Cardboard corrugator line
Valë e dyfishtë 2500 mm AGNATI Cardboard corrugator line
Valë e dyfishtë 2500 mm AGNATI Cardboard corrugator line
Valë e dyfishtë 2500 mm AGNATI Cardboard corrugator line
Valë e dyfishtë 2500 mm AGNATI Cardboard corrugator line
Valë e dyfishtë 2500 mm AGNATI Cardboard corrugator line
Valë e dyfishtë 2500 mm AGNATI Cardboard corrugator line
Valë e dyfishtë 2500 mm AGNATI Cardboard corrugator line
more images
Italia Sant'Anna
1 070 km

Valë e dyfishtë 2500 mm
AGNATICardboard corrugator line

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Boksbërës Fyne Packaging LTD HARRIER DOUBLE PASS BOX-MAKER
Boksbërës Fyne Packaging LTD HARRIER DOUBLE PASS BOX-MAKER
Boksbërës Fyne Packaging LTD HARRIER DOUBLE PASS BOX-MAKER
Boksbërës Fyne Packaging LTD HARRIER DOUBLE PASS BOX-MAKER
more images
Lituania Vilnius
1 555 km

Boksbërës
Fyne Packaging LTDHARRIER DOUBLE PASS BOX-MAKER

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Slotter, slotter Kryma 2050/1000 Kryma S2000
Slotter, slotter Kryma 2050/1000 Kryma S2000
more images
Polonia Łask
1 164 km

Slotter, slotter Kryma 2050/1000
KrymaS2000

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Prerës dhe ndërprerës automatik YOCO JY-1650E
Prerës dhe ndërprerës automatik YOCO JY-1650E
Prerës dhe ndërprerës automatik YOCO JY-1650E
Prerës dhe ndërprerës automatik YOCO JY-1650E
Prerës dhe ndërprerës automatik YOCO JY-1650E
more images
Polonia Rojów
1 157 km

Prerës dhe ndërprerës automatik
YOCOJY-1650E

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë letre me gjerësi 5,6 metra Voith Rotogravure and offset printing machine
Makinë letre me gjerësi 5,6 metra Voith Rotogravure and offset printing machine
Makinë letre me gjerësi 5,6 metra Voith Rotogravure and offset printing machine
Makinë letre me gjerësi 5,6 metra Voith Rotogravure and offset printing machine
Makinë letre me gjerësi 5,6 metra Voith Rotogravure and offset printing machine
more images
Turqia Yeşiloba, Turhan Cemal Beriker Blv., Seyhan/Adana, Türkiye
1 380 km

Makinë letre me gjerësi 5,6 metra
VoithRotogravure and offset printing machine

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë ngjitëse Fasson Stock SFAM 2020
Makinë ngjitëse Fasson Stock SFAM 2020
Makinë ngjitëse Fasson Stock SFAM 2020
Makinë ngjitëse Fasson Stock SFAM 2020
Makinë ngjitëse Fasson Stock SFAM 2020
Makinë ngjitëse Fasson Stock SFAM 2020
Makinë ngjitëse Fasson Stock SFAM 2020
more images
Gjermani Osnabrück
1 538 km

Makinë ngjitëse Fasson
StockSFAM 2020

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Prerës automatike me shtrat të sheshtë Seiko U1700
Prerës automatike me shtrat të sheshtë Seiko U1700
Prerës automatike me shtrat të sheshtë Seiko U1700
Prerës automatike me shtrat të sheshtë Seiko U1700
Prerës automatike me shtrat të sheshtë Seiko U1700
more images
Estonia Estonia
1 971 km

Prerës automatike me shtrat të sheshtë
SeikoU1700

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë ngjitëse Lamina GL2200
Makinë ngjitëse Lamina GL2200
Makinë ngjitëse Lamina GL2200
Makinë ngjitëse Lamina GL2200
Makinë ngjitëse Lamina GL2200
Makinë ngjitëse Lamina GL2200
Makinë ngjitëse Lamina GL2200
Makinë ngjitëse Lamina GL2200
Makinë ngjitëse Lamina GL2200
more images
Lituania Vilnius
1 555 km

Makinë ngjitëse
LaminaGL2200

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Prerës/slotues Roller 360/80
Prerës/slotues Roller 360/80
Prerës/slotues Roller 360/80
more images
Polonia Łask
1 164 km

Prerës/slotues
Roller360/80

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë me prerje me rul në shtrat të sheshtë Kryma MWP-1500
Makinë me prerje me rul në shtrat të sheshtë Kryma MWP-1500
Makinë me prerje me rul në shtrat të sheshtë Kryma MWP-1500
Makinë me prerje me rul në shtrat të sheshtë Kryma MWP-1500
Makinë me prerje me rul në shtrat të sheshtë Kryma MWP-1500
Makinë me prerje me rul në shtrat të sheshtë Kryma MWP-1500
more images
Islanda Hafnarfjörður
3 704 km

Makinë me prerje me rul në shtrat të sheshtë
KrymaMWP-1500

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Slicer HMB2800 rrudhat HMB Mikołów 2800
Slicer HMB2800 rrudhat HMB Mikołów 2800
more images
Polonia Łask
1 164 km

Slicer HMB2800 rrudhat
HMB Mikołów2800

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Slotter & casemaker Kryma SK2800 vacuum slotter
Slotter & casemaker Kryma SK2800 vacuum slotter
Slotter & casemaker Kryma SK2800 vacuum slotter
Slotter & casemaker Kryma SK2800 vacuum slotter
Slotter & casemaker Kryma SK2800 vacuum slotter
more images
Islanda Hafnarfjörður
3 704 km

Slotter & casemaker
KrymaSK2800 vacuum slotter

Thirrni