Blej Prodhimi dhe përpunimi i kartonit të valëzuar të përdorurar (12)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Përpunimi i letrës, përpunimi i fletës metalike Prodhimi dhe përpunimi i kartonit të valëzuar
Reklamë e klasifikuar
Serbia Vrnjačka Banja
282 km
BOXmaker MULTI/PRO 2400S
EMproject89 BM MULTI/PRO 2400s
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
YOCO JY-1650E YOCO JY-1650E YOCO JY-1650E YOCO JY-1650E YOCO JY-1650E
more images
Polonia Rojów
1 157 km
Prerës dhe ndërprerës automatik
YOCO JY-1650E
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Lamina System Feeder  2400FFU Freestandi Lamina System Feeder  2400FFU Freestandi Lamina System Feeder  2400FFU Freestandi Lamina System Feeder  2400FFU Freestandi Lamina System Feeder  2400FFU Freestandi Lamina System Feeder  2400FFU Freestandi
more images
Lituania Vilnius
1 555 km
Ushqyes
Lamina System Feeder 2400FFU Freestandi
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Roller 360/80 Roller 360/80 Roller 360/80
more images
Polonia Łask
1 164 km
Prerës/slotues
Roller 360/80
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
IMG Klett Box king 2800-GT IMG Klett Box king 2800-GT IMG Klett Box king 2800-GT
more images
Italia Italy
638 km
Boksbërës
IMG Klett Box king 2800-GT
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SBL 2011 SBL 2011 SBL 2011 SBL 2011 SBL 2011 SBL 2011
more images
Turqia Anadolu, Ankara Yolu Cd No:81 D:a, 16270 Yıldırım/Bursa, Türkiye
760 km
2011 MODELI SBL MAKINË LUSTIMI ME MARKA
SBL 2011
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MZC Sztanctygiel STW 1600 MZC Sztanctygiel STW 1600 MZC Sztanctygiel STW 1600 MZC Sztanctygiel STW 1600 MZC Sztanctygiel STW 1600 MZC Sztanctygiel STW 1600
more images
Polonia Marki
1 247 km
Punch 1600x1250 tip i rende B0+
MZC Sztanctygiel STW 1600
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Voith Rotogravure and offset printing machine Voith Rotogravure and offset printing machine Voith Rotogravure and offset printing machine Voith Rotogravure and offset printing machine Voith Rotogravure and offset printing machine
more images
Turqia Yeşiloba, Turhan Cemal Beriker Blv., Seyhan/Adana, Türkiye
1 380 km
Makinë letre me gjerësi 5,6 metra
Voith Rotogravure and offset printing machine
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Lamina GL2200 Lamina GL2200 Lamina GL2200 Lamina GL2200 Lamina GL2200 Lamina GL2200 Lamina GL2200 Lamina GL2200 Lamina GL2200
more images
Lituania Vilnius
1 564 km
Makinë ngjitëse
Lamina GL2200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HMB Mikołów 2800 HMB Mikołów 2800
more images
Polonia Łask
1 164 km
Slicer HMB2800 rrudhat
HMB Mikołów 2800
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Lübbecke
1 520 km
Ngjitës i kasës Flexo Flexo Folder Gluer
Atinisik AA 1020x2020
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Seiko U1700 Seiko U1700 Seiko U1700 Seiko U1700 Seiko U1700
more images
Estonia Estonia
1 971 km
Prerës automatike me shtrat të sheshtë
Seiko U1700
Thirrni