➤ Blerje Makina mbështjellëse filmash të përdorura (30 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Makina mbështjellëse filmash të përdorurar (30)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makine printimi Makinat e mbarimit Makina mbështjellëse filmash
Reklamë e klasifikuar
Makinë për mbështjellës filmi Affeldt AVN SA20
Makinë për mbështjellës filmi Affeldt AVN SA20
more images
Austria Wien
838 km

Makinë për mbështjellës filmi
AffeldtAVN SA20

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë mbështjellëse me tkurrje DEM GP4520 APM
Makinë mbështjellëse me tkurrje DEM GP4520 APM
Makinë mbështjellëse me tkurrje DEM GP4520 APM
Makinë mbështjellëse me tkurrje DEM GP4520 APM
Makinë mbështjellëse me tkurrje DEM GP4520 APM
Makinë mbështjellëse me tkurrje DEM GP4520 APM
Makinë mbështjellëse me tkurrje DEM GP4520 APM
more images
Polonia Radom
1 141 km

Makinë mbështjellëse me tkurrje
DEMGP4520 APM

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makinë mbështjellëse me folie Tauler SMARTMATIC
makinë mbështjellëse me folie Tauler SMARTMATIC
makinë mbështjellëse me folie Tauler SMARTMATIC
makinë mbështjellëse me folie Tauler SMARTMATIC
makinë mbështjellëse me folie Tauler SMARTMATIC
more images
Polonia Ząbkowice Śląskie
1 082 km

makinë mbështjellëse me folie
TaulerSMARTMATIC

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ERNST JÄGER OBS15V STANDARD Ernst Jäger OBS15V
more images
Gjermani Espelkamp
1 525 km

ERNST JÄGER OBS15V STANDARD
Ernst JägerOBS15V

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Paketimi Clamco DEM
more images
Holanda Schijndel
(Vendndodhja e tregtarit)
1 616 km

Paketimi
ClamcoDEM

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Republika Çeke Ke Karlovu 7, 301 00 Plzeň-Plzeň 3, Česko
1 093 km

makinë mbështjellëse me folie
BUHRS

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për mbështjellës filmi CMC PRATICA
Makinë për mbështjellës filmi CMC PRATICA
Makinë për mbështjellës filmi CMC PRATICA
more images
Holanda Heemskerk
1 721 km

Makinë për mbështjellës filmi
CMCPRATICA

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë lidhëse Sunpack WK02-30
Makinë lidhëse Sunpack WK02-30
Makinë lidhëse Sunpack WK02-30
Makinë lidhëse Sunpack WK02-30
Makinë lidhëse Sunpack WK02-30
Makinë lidhëse Sunpack WK02-30
more images
Polonia Radom
1 141 km

Makinë lidhëse
SunpackWK02-30

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Finlanda Pilvijärventie 11, 02480 Kirkkonummi, Finland
2 127 km

makinë mbështjellëse me folie
SitmaC80-750

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makinë mbështjellëse filmi Tauler Printlam B2
makinë mbështjellëse filmi Tauler Printlam B2
makinë mbështjellëse filmi Tauler Printlam B2
makinë mbështjellëse filmi Tauler Printlam B2
more images
Holanda Zaandam
1 710 km

makinë mbështjellëse filmi
TaulerPrintlam B2

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ushqyesit Sitma Machinery S.p.A Pick N Place
Ushqyesit Sitma Machinery S.p.A Pick N Place
more images
Finlanda Tampere
2 279 km

Ushqyesit
Sitma Machinery S.p.APick N Place

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Vrimë dhe foiling Mueller Martini Powerliner
Vrimë dhe foiling Mueller Martini Powerliner
Vrimë dhe foiling Mueller Martini Powerliner
Vrimë dhe foiling Mueller Martini Powerliner
Vrimë dhe foiling Mueller Martini Powerliner
Vrimë dhe foiling Mueller Martini Powerliner
more images
Gjermani Helmstedt
(Vendndodhja e tregtarit)
1 417 km

Vrimë dhe foiling
Mueller MartiniPowerliner

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë lidhëse Banding machine TP-601 D1
Makinë lidhëse Banding machine TP-601 D1
Makinë lidhëse Banding machine TP-601 D1
Makinë lidhëse Banding machine TP-601 D1
Makinë lidhëse Banding machine TP-601 D1
Makinë lidhëse Banding machine TP-601 D1
Makinë lidhëse Banding machine TP-601 D1
more images
Polonia Radom
1 141 km

Makinë lidhëse
Banding machineTP-601 D1

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Stacioni rrotullues i rrotullimit Sitma Machinery S.p.A 985 G 202
Stacioni rrotullues i rrotullimit Sitma Machinery S.p.A 985 G 202
Stacioni rrotullues i rrotullimit Sitma Machinery S.p.A 985 G 202
more images
Finlanda Tampere
2 279 km

Stacioni rrotullues i rrotullimit
Sitma Machinery S.p.A985 G 202

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
varaku vulosës Sitma CT 740 T
more images
Gjermani Helmstedt
(Vendndodhja e tregtarit)
1 417 km

varaku vulosës
SitmaCT 740 T

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë lidhëse ATS US 2000 LB
Makinë lidhëse ATS US 2000 LB
Makinë lidhëse ATS US 2000 LB
Makinë lidhëse ATS US 2000 LB
Makinë lidhëse ATS US 2000 LB
more images
Polonia Radom
1 141 km

Makinë lidhëse
ATSUS 2000 LB

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
varaku makine mbështjellës Sitma 740 T
more images
Gjermani Helmstedt
1 417 km

varaku makine mbështjellës
Sitma740 T

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë mbështjellëse me tkurrje Minipack Modular 50S + Tunnel 50
Makinë mbështjellëse me tkurrje Minipack Modular 50S + Tunnel 50
Makinë mbështjellëse me tkurrje Minipack Modular 50S + Tunnel 50
Makinë mbështjellëse me tkurrje Minipack Modular 50S + Tunnel 50
Makinë mbështjellëse me tkurrje Minipack Modular 50S + Tunnel 50
Makinë mbështjellëse me tkurrje Minipack Modular 50S + Tunnel 50
Makinë mbështjellëse me tkurrje Minipack Modular 50S + Tunnel 50
Makinë mbështjellëse me tkurrje Minipack Modular 50S + Tunnel 50
more images
Polonia Radom
1 141 km

Makinë mbështjellëse me tkurrje
MinipackModular 50S + Tunnel 50

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makina për mbështjelljen e fletëve Affeldt SA 12
Makina për mbështjelljen e fletëve Affeldt SA 12
Makina për mbështjelljen e fletëve Affeldt SA 12
Makina për mbështjelljen e fletëve Affeldt SA 12
more images
Gjermani Helmstedt
1 417 km

Makina për mbështjelljen e fletëve
AffeldtSA 12

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Airpad, makinë jastëku me ajër Fromm AP502
Airpad, makinë jastëku me ajër Fromm AP502
Airpad, makinë jastëku me ajër Fromm AP502
Airpad, makinë jastëku me ajër Fromm AP502
Airpad, makinë jastëku me ajër Fromm AP502
Airpad, makinë jastëku me ajër Fromm AP502
Airpad, makinë jastëku me ajër Fromm AP502
more images
Polonia Radom
1 141 km

Airpad, makinë jastëku me ajër
FrommAP502

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Vrimë dhe foiling Mueller Martini 6252 Onyx & 6270 Safir II
Vrimë dhe foiling Mueller Martini 6252 Onyx & 6270 Safir II
Vrimë dhe foiling Mueller Martini 6252 Onyx & 6270 Safir II
Vrimë dhe foiling Mueller Martini 6252 Onyx & 6270 Safir II
more images
Gjermani Helmstedt
(Vendndodhja e tregtarit)
1 417 km

Vrimë dhe foiling
Mueller Martini6252 Onyx & 6270 Safir II

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë automatike lidhëse Transpak TP-702-59
Makinë automatike lidhëse Transpak TP-702-59
Makinë automatike lidhëse Transpak TP-702-59
Makinë automatike lidhëse Transpak TP-702-59
Makinë automatike lidhëse Transpak TP-702-59
Makinë automatike lidhëse Transpak TP-702-59
Makinë automatike lidhëse Transpak TP-702-59
more images
Polonia Radom
1 141 km

Makinë automatike lidhëse
Transpak TP-702-59

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makina për mbështjelljen e fletëve Affeldt SA 05-25
Makina për mbështjelljen e fletëve Affeldt SA 05-25
Makina për mbështjelljen e fletëve Affeldt SA 05-25
Makina për mbështjelljen e fletëve Affeldt SA 05-25
Makina për mbështjelljen e fletëve Affeldt SA 05-25
more images
Gjermani Helmstedt
1 417 km

Makina për mbështjelljen e fletëve
AffeldtSA 05-25

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë me jastëk ajri Air Cushion Machine Mini Pak’r
Makinë me jastëk ajri Air Cushion Machine Mini Pak’r
Makinë me jastëk ajri Air Cushion Machine Mini Pak’r
Makinë me jastëk ajri Air Cushion Machine Mini Pak’r
Makinë me jastëk ajri Air Cushion Machine Mini Pak’r
more images
Polonia Radom
1 141 km

Makinë me jastëk ajri
Air Cushion MachineMini Pak’r

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë lidhëse me rripa Orgapack  CT 2800 A
Makinë lidhëse me rripa Orgapack  CT 2800 A
Makinë lidhëse me rripa Orgapack  CT 2800 A
Makinë lidhëse me rripa Orgapack  CT 2800 A
Makinë lidhëse me rripa Orgapack  CT 2800 A
more images
Polonia Radom
1 141 km

Makinë lidhëse me rripa
Orgapack CT 2800 A

Tregtar i verifikuar
Thirrni