kategori
Kategoria kryesore:
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet
Reklamë e klasifikuar
AVM ANGELINI TOP
more images
1
Italia Matelica (MC)
(Vendndodhja e tregtarit)
637 km
Torno - CNC
AVM ANGELINI TOP
2007
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Avm Angelini - Italy  DG 13 Avm Angelini - Italy  DG 13 Avm Angelini - Italy  DG 13 Avm Angelini - Italy  DG 13 Avm Angelini - Italy  DG 13 Avm Angelini - Italy  DG 13 Avm Angelini - Italy  DG 13 Avm Angelini - Italy  DG 13 Avm Angelini - Italy  DG 13 Avm Angelini - Italy  DG 13
more images
10
Italia Mazzano
930 km
Qendra e tornimit Cnc -Drehmaschine
Avm Angelini - Italy DG 13
1994
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Angelini Snupy
more images
1
Gjermani Bruchsal
1270 km
Torno CNC
Angelini Snupy
2002
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AVM ANGELINI Snupy AVM ANGELINI Snupy AVM ANGELINI Snupy AVM ANGELINI Snupy AVM ANGELINI Snupy AVM ANGELINI Snupy AVM ANGELINI Snupy AVM ANGELINI Snupy AVM ANGELINI Snupy AVM ANGELINI Snupy AVM ANGELINI Snupy AVM ANGELINI Snupy
more images
12
Zvicra Beringen
1173 km
CNC torno
AVM ANGELINI Snupy
2000
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AVM ANGELINI SNUPY AVM ANGELINI SNUPY AVM ANGELINI SNUPY AVM ANGELINI SNUPY AVM ANGELINI SNUPY AVM ANGELINI SNUPY AVM ANGELINI SNUPY AVM ANGELINI SNUPY AVM ANGELINI SNUPY AVM ANGELINI SNUPY AVM ANGELINI SNUPY AVM ANGELINI SNUPY
more images
12
Italia Gallarate
1047 km
CNC torno
AVM ANGELINI SNUPY
2000
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AVM ANGELINI Typ 45/12 AVM ANGELINI Typ 45/12 AVM ANGELINI Typ 45/12 AVM ANGELINI Typ 45/12
more images
4
Gjermani Staufenberg
1394 km
torno mekanike
AVM ANGELINI Typ 45/12
1988
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Jenz Az660 Jenz Az660 Jenz Az660 Jenz Az660 Jenz Az660 Jenz Az660
more images
6
Italia Morgex
1176 km
Grirës i shpejtë
Jenz Az660
2005
e mire (e perdorur)
Thirrni
Blini tani
Gjermani Baden-Württemberg, Gjermani
1240 km
Koka boshtore e shpimit dhe frezimit
EWS VDI 30
shume mire (e perdorur)
Blini tani
Gjermani Baden-Württemberg, Gjermani
1240 km
Koka e shpimit dhe bluarjes radiale
EWS VDI 40
shume mire (e perdorur)
Blini tani
Gjermani Baden-Württemberg, Gjermani
1240 km
Koka boshtore e shpimit dhe frezimit
EWS VDI 30
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Blini tani
Gjermani Baden-Württemberg, Gjermani
1240 km
Koka e shpimit dhe bluarjes radiale
EWS VDI30
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Blini tani
Gjermani Baden-Württemberg, Gjermani
1240 km
Koka e shpimit dhe bluarjes radiale
EWS VDI40
e mire (e perdorur)

Përdorur Angelini

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.