➤ Blerje Angelini të përdorur - Machineseeker.al 🏷️

Blej Angelini të përdorurar (11)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Reklamë e klasifikuar
Polonia Jasło
962 km
Torno CNC
ANGELINI DG15 M
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AVM / Angelini MAS 165 x 800AVM / Angelini MAS 165 x 800AVM / Angelini MAS 165 x 800AVM / Angelini MAS 165 x 800AVM / Angelini MAS 165 x 800
more images
Gjermani Mühlheim am Main
1 329 km
Torno me bosht plumbi/ushqyes
AVM / Angelini MAS 165 x 800
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AVM Angelini MAS 165 SAVM Angelini MAS 165 SAVM Angelini MAS 165 SAVM Angelini MAS 165 SAVM Angelini MAS 165 SAVM Angelini MAS 165 SAVM Angelini MAS 165 SAVM Angelini MAS 165 S
more images
Gjermani Mindelheim
1 082 km
Torno qendrore dhe torno gishti
AVM Angelini MAS 165 S
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Angelini Mach2Angelini Mach2Angelini Mach2Angelini Mach2Angelini Mach2Angelini Mach2Angelini Mach2
more images
Hungaria Veszkény
758 km
Mulliri rrotullues vertikal
Angelini Mach2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AVM ANGELINI SnupyAVM ANGELINI SnupyAVM ANGELINI SnupyAVM ANGELINI SnupyAVM ANGELINI SnupyAVM ANGELINI SnupyAVM ANGELINI SnupyAVM ANGELINI SnupyAVM ANGELINI SnupyAVM ANGELINI SnupyAVM ANGELINI SnupyAVM ANGELINI Snupy
more images
Zvicra Beringen
1 173 km
CNC torno
AVM ANGELINI Snupy
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AVM ANGELINI Typ 45/12AVM ANGELINI Typ 45/12AVM ANGELINI Typ 45/12AVM ANGELINI Typ 45/12
more images
Gjermani Staufenberg
1 394 km
torno mekanike
AVM ANGELINI Typ 45/12
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AVM Angelini JOLLY CNCAVM Angelini JOLLY CNCAVM Angelini JOLLY CNCAVM Angelini JOLLY CNC
more images
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1 361 km
Torno CNC
AVM Angelini JOLLY CNC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EWS VDI30EWS VDI30EWS VDI30EWS VDI30
more images
Gjermani Leingarten
1 240 km
Koka e shpimit dhe bluarjes radiale
EWS VDI30
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EWS VDI 30EWS VDI 30EWS VDI 30
more images
Gjermani Leingarten
1 240 km
Koka boshtore e shpimit dhe frezimit
EWS VDI 30
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EWS VDI 40EWS VDI 40EWS VDI 40EWS VDI 40EWS VDI 40
more images
Gjermani Leingarten
1 240 km
Koka e shpimit dhe bluarjes radiale
EWS VDI 40
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
EWS VDI40EWS VDI40EWS VDI40EWS VDI40
more images
Gjermani Leingarten
1 240 km
Koka e shpimit dhe bluarjes radiale
EWS VDI40
Tregtar i verifikuar
Thirrni