Blej Bobst të përdorurar (45)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
bobst
Reklamë e klasifikuar
Ngjitës me dosje BOBST Media 100 III A2
Ngjitës me dosje BOBST Media 100 III A2
Ngjitës me dosje BOBST Media 100 III A2
Ngjitës me dosje BOBST Media 100 III A2
Ngjitës me dosje BOBST Media 100 III A2
more images
Bullgaria Sofia
313 km

Ngjitës me dosje
BOBST Media 100 III A2

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë shpimi Bobst SP 126 BMA
Makinë shpimi Bobst SP 126 BMA
Makinë shpimi Bobst SP 126 BMA
more images
Gjermani Planegg
1 037 km

Makinë shpimi
BobstSP 126 BMA

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për ngjitjen e dosjeve Bobst Domino 90
Makinë për ngjitjen e dosjeve Bobst Domino 90
Makinë për ngjitjen e dosjeve Bobst Domino 90
Makinë për ngjitjen e dosjeve Bobst Domino 90
Makinë për ngjitjen e dosjeve Bobst Domino 90
Makinë për ngjitjen e dosjeve Bobst Domino 90
more images
Gjermani Alsfeld
1 359 km

Makinë për ngjitjen e dosjeve
BobstDomino 90

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë grushtuese Bobst Group, Lausanne BOBST SPO 1575 EEG
Makinë grushtuese Bobst Group, Lausanne BOBST SPO 1575 EEG
Makinë grushtuese Bobst Group, Lausanne BOBST SPO 1575 EEG
Makinë grushtuese Bobst Group, Lausanne BOBST SPO 1575 EEG
Makinë grushtuese Bobst Group, Lausanne BOBST SPO 1575 EEG
Makinë grushtuese Bobst Group, Lausanne BOBST SPO 1575 EEG
Makinë grushtuese Bobst Group, Lausanne BOBST SPO 1575 EEG
Makinë grushtuese Bobst Group, Lausanne BOBST SPO 1575 EEG
more images
Republika Çeke Hněvkovská 1269/42, 148 00 Praha 11-Chodov, Česko
1 083 km

Makinë grushtuese
Bobst Group, LausanneBOBST SPO 1575 EEG

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makineri Grafike FGT - DieCutting Bobst SP 130 ER
Makineri Grafike FGT - DieCutting Bobst SP 130 ER
more images
Gjermani Leinfelden-Echterdingen
1 205 km

Makineri Grafike FGT - DieCutting
BobstSP 130 ER

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Prestar rrotullues Bobst Martin DRO 1624 NT
more images
Italia Busto Arsizio
1 039 km

Prestar rrotullues
Bobst MartinDRO 1624 NT

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë paketimi kartoni BOBST SP 103 E
Makinë paketimi kartoni BOBST SP 103 E
Makinë paketimi kartoni BOBST SP 103 E
more images
Bullgaria Sofia
313 km

Makinë paketimi kartoni
BOBSTSP 103 E

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Prestar Die Bobst SP 104 ER
Prestar Die Bobst SP 104 ER
Prestar Die Bobst SP 104 ER
Prestar Die Bobst SP 104 ER
Prestar Die Bobst SP 104 ER
Prestar Die Bobst SP 104 ER
Prestar Die Bobst SP 104 ER
Prestar Die Bobst SP 104 ER
Prestar Die Bobst SP 104 ER
more images
Gjermani Planegg
1 037 km

Prestar Die
BobstSP 104 ER

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë prerëse Bobst SP 142 E
Makinë prerëse Bobst SP 142 E
Makinë prerëse Bobst SP 142 E
Makinë prerëse Bobst SP 142 E
Makinë prerëse Bobst SP 142 E
Makinë prerëse Bobst SP 142 E
Makinë prerëse Bobst SP 142 E
Makinë prerëse Bobst SP 142 E
Makinë prerëse Bobst SP 142 E
Makinë prerëse Bobst SP 142 E
Makinë prerëse Bobst SP 142 E
Makinë prerëse Bobst SP 142 E
Makinë prerëse Bobst SP 142 E
Makinë prerëse Bobst SP 142 E
Makinë prerëse Bobst SP 142 E
more images
Italia Robecco sul Naviglio
1 030 km

Makinë prerëse
BobstSP 142 E

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë prerëse 64x90 1963 me njësi zhveshjeje me veprim të dyfishtë Bobst 900E
Makinë prerëse 64x90 1963 me njësi zhveshjeje me veprim të dyfishtë Bobst 900E
Makinë prerëse 64x90 1963 me njësi zhveshjeje me veprim të dyfishtë Bobst 900E
Makinë prerëse 64x90 1963 me njësi zhveshjeje me veprim të dyfishtë Bobst 900E
Makinë prerëse 64x90 1963 me njësi zhveshjeje me veprim të dyfishtë Bobst 900E
Makinë prerëse 64x90 1963 me njësi zhveshjeje me veprim të dyfishtë Bobst 900E
Makinë prerëse 64x90 1963 me njësi zhveshjeje me veprim të dyfishtë Bobst 900E
Makinë prerëse 64x90 1963 me njësi zhveshjeje me veprim të dyfishtë Bobst 900E
Makinë prerëse 64x90 1963 me njësi zhveshjeje me veprim të dyfishtë Bobst 900E
Makinë prerëse 64x90 1963 me njësi zhveshjeje me veprim të dyfishtë Bobst 900E
Makinë prerëse 64x90 1963 me njësi zhveshjeje me veprim të dyfishtë Bobst 900E
more images
Holanda Son en Breugel
1 607 km

Makinë prerëse 64x90 1963 me njësi zhveshjeje me veprim të dyfishtë
Bobst900E

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makineri grafike FGT GIDUE BOBST XPANND 450
Makineri grafike FGT GIDUE BOBST XPANND 450
more images
Gjermani Leinfelden-Echterdingen
1 205 km

Makineri grafike FGT
GIDUE BOBSTXPANND 450

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Presa prerëse Bobst SPO 160-S
Presa prerëse Bobst SPO 160-S
Presa prerëse Bobst SPO 160-S
Presa prerëse Bobst SPO 160-S
Presa prerëse Bobst SPO 160-S
Presa prerëse Bobst SPO 160-S
more images
Italia Busto Arsizio
1 039 km

Presa prerëse
BobstSPO 160-S

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Presa prerëse BOBST 1.6 EXPERTCUT
Presa prerëse BOBST 1.6 EXPERTCUT
Presa prerëse BOBST 1.6 EXPERTCUT
Presa prerëse BOBST 1.6 EXPERTCUT
Presa prerëse BOBST 1.6 EXPERTCUT
Presa prerëse BOBST 1.6 EXPERTCUT
Presa prerëse BOBST 1.6 EXPERTCUT
more images
Bullgaria Sofia
313 km

Presa prerëse
BOBST 1.6 EXPERTCUT

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Grusht Bobst SP 102 BMA
Grusht Bobst SP 102 BMA
Grusht Bobst SP 102 BMA
Grusht Bobst SP 102 BMA
Grusht Bobst SP 102 BMA
Grusht Bobst SP 102 BMA
Grusht Bobst SP 102 BMA
more images
Gjermani Planegg
1 037 km

Grusht
BobstSP 102 BMA

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Italia Robecco Sul Naviglio
1 030 km

Prerje me prerje
BOBSTSPERIA 106 E

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bobst SP1600 E Bobst SP1600 E
Bobst SP1600 E Bobst SP1600 E
Bobst SP1600 E Bobst SP1600 E
more images
Gjermani Alsfeld
1 359 km

Bobst SP1600 E
Bobst SP1600 E

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makineri Grafike FGT - CI FLEXO Bobst F&K 20six
more images
Gjermani Leinfelden-Echterdingen
1 205 km

Makineri Grafike FGT - CI FLEXO
BobstF&K 20six

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Prarim, printim termik dhe reliev Bobst AUTOPLATINE SP 102 - BMA
Prarim, printim termik dhe reliev Bobst AUTOPLATINE SP 102 - BMA
Prarim, printim termik dhe reliev Bobst AUTOPLATINE SP 102 - BMA
Prarim, printim termik dhe reliev Bobst AUTOPLATINE SP 102 - BMA
Prarim, printim termik dhe reliev Bobst AUTOPLATINE SP 102 - BMA
Prarim, printim termik dhe reliev Bobst AUTOPLATINE SP 102 - BMA
more images
Republika Çeke Hněvkovská 1269/42, 148 00 Praha 11-Chodov, Česko
1 083 km

Prarim, printim termik dhe reliev
BobstAUTOPLATINE SP 102 - BMA

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ushqyes për ngjitësin e dosjeve Bobst Handyfeeder brand new
Ushqyes për ngjitësin e dosjeve Bobst Handyfeeder brand new
Ushqyes për ngjitësin e dosjeve Bobst Handyfeeder brand new
Ushqyes për ngjitësin e dosjeve Bobst Handyfeeder brand new
Ushqyes për ngjitësin e dosjeve Bobst Handyfeeder brand new
Ushqyes për ngjitësin e dosjeve Bobst Handyfeeder brand new
Ushqyes për ngjitësin e dosjeve Bobst Handyfeeder brand new
Ushqyes për ngjitësin e dosjeve Bobst Handyfeeder brand new
Ushqyes për ngjitësin e dosjeve Bobst Handyfeeder brand new
Ushqyes për ngjitësin e dosjeve Bobst Handyfeeder brand new
Ushqyes për ngjitësin e dosjeve Bobst Handyfeeder brand new
Ushqyes për ngjitësin e dosjeve Bobst Handyfeeder brand new
Ushqyes për ngjitësin e dosjeve Bobst Handyfeeder brand new
Ushqyes për ngjitësin e dosjeve Bobst Handyfeeder brand new
Ushqyes për ngjitësin e dosjeve Bobst Handyfeeder brand new
more images
Bullgaria Sofia
313 km

Ushqyes për ngjitësin e dosjeve
BobstHandyfeeder brand new

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Greqia Chalandri
468 km

Makinë printimi
BOBST LAMINATOR NOVA S 550

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për prerje dhe fletë ari BOBST SP 126 BMA
Makinë për prerje dhe fletë ari BOBST SP 126 BMA
Makinë për prerje dhe fletë ari BOBST SP 126 BMA
Makinë për prerje dhe fletë ari BOBST SP 126 BMA
Makinë për prerje dhe fletë ari BOBST SP 126 BMA
Makinë për prerje dhe fletë ari BOBST SP 126 BMA
Makinë për prerje dhe fletë ari BOBST SP 126 BMA
Makinë për prerje dhe fletë ari BOBST SP 126 BMA
Makinë për prerje dhe fletë ari BOBST SP 126 BMA
Makinë për prerje dhe fletë ari BOBST SP 126 BMA
Makinë për prerje dhe fletë ari BOBST SP 126 BMA
Makinë për prerje dhe fletë ari BOBST SP 126 BMA
Makinë për prerje dhe fletë ari BOBST SP 126 BMA
Makinë për prerje dhe fletë ari BOBST SP 126 BMA
more images
Italia Treviso
814 km

Makinë për prerje dhe fletë ari
BOBSTSP 126 BMA

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë prerëse Bobst SP900
Makinë prerëse Bobst SP900
Makinë prerëse Bobst SP900
more images
Gjermani Alsfeld
1 359 km

Makinë prerëse
Bobst SP900

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Prerës automatike me zhveshje Bobst SP-106SE
Prerës automatike me zhveshje Bobst SP-106SE
Prerës automatike me zhveshje Bobst SP-106SE
Prerës automatike me zhveshje Bobst SP-106SE
Prerës automatike me zhveshje Bobst SP-106SE
more images
Mbretëria e Bashkuar 1 Thornes Lane Wharf, Wakefield WF1 5RF, UK
2 131 km

Prerës automatike me zhveshje
BobstSP-106SE

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë prerëse BOBST SP 104 ER
Makinë prerëse BOBST SP 104 ER
more images
Italia Limena
828 km

Makinë prerëse
BOBSTSP 104 ER

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë prerëse BOBST SP 130 ER
Makinë prerëse BOBST SP 130 ER
Makinë prerëse BOBST SP 130 ER
Makinë prerëse BOBST SP 130 ER
Makinë prerëse BOBST SP 130 ER
Makinë prerëse BOBST SP 130 ER
Makinë prerëse BOBST SP 130 ER
Makinë prerëse BOBST SP 130 ER
Makinë prerëse BOBST SP 130 ER
Makinë prerëse BOBST SP 130 ER
Makinë prerëse BOBST SP 130 ER
more images
Italia Robecco Sul Naviglio
1 029 km

Makinë prerëse
BOBSTSP 130 ER

Thirrni