➤ Blerje Grusht të përdorura (39 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Grusht të përdorurar (39)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Përpunimi i letrës, përpunimi i fletës metalike Grusht
Reklamë e klasifikuar
MAKINË PRERËSE ME FAQE FED BOBST SP-1120
MAKINË PRERËSE ME FAQE FED BOBST SP-1120
MAKINË PRERËSE ME FAQE FED BOBST SP-1120
MAKINË PRERËSE ME FAQE FED BOBST SP-1120
MAKINË PRERËSE ME FAQE FED BOBST SP-1120
MAKINË PRERËSE ME FAQE FED BOBST SP-1120
MAKINË PRERËSE ME FAQE FED BOBST SP-1120
MAKINË PRERËSE ME FAQE FED BOBST SP-1120
MAKINË PRERËSE ME FAQE FED BOBST SP-1120
MAKINË PRERËSE ME FAQE FED BOBST SP-1120
MAKINË PRERËSE ME FAQE FED BOBST SP-1120
MAKINË PRERËSE ME FAQE FED BOBST SP-1120
MAKINË PRERËSE ME FAQE FED BOBST SP-1120
MAKINË PRERËSE ME FAQE FED BOBST SP-1120
more images
Greqia Pavlos Melas 564 29, Greece
239 km

MAKINË PRERËSE ME FAQE FED
BOBSTSP-1120

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
vulosje vdes Heidelberg Stanztiegel 35x50
vulosje vdes Heidelberg Stanztiegel 35x50
vulosje vdes Heidelberg Stanztiegel 35x50
vulosje vdes Heidelberg Stanztiegel 35x50
more images
Gjermani Roth
1 141 km

vulosje vdes
HeidelbergStanztiegel 35x50

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bordi i qarkut automatik
Bordi i qarkut automatik
Bordi i qarkut automatik
Bordi i qarkut automatik
Bordi i qarkut automatik
Bordi i qarkut automatik
more images
Gjermani Alsfeld
1 359 km

Bordi i qarkut automatik

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makina Prerëse TMZ Zaragoza CY 92
Makina Prerëse TMZ Zaragoza CY 92
Makina Prerëse TMZ Zaragoza CY 92
Makina Prerëse TMZ Zaragoza CY 92
Makina Prerëse TMZ Zaragoza CY 92
Makina Prerëse TMZ Zaragoza CY 92
Makina Prerëse TMZ Zaragoza CY 92
Makina Prerëse TMZ Zaragoza CY 92
more images
Gjermani Krefeld
1 545 km

Makina Prerëse
TMZ ZaragozaCY 92

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
cilindër shpues Heidelberg OHT
cilindër shpues Heidelberg OHT
cilindër shpues Heidelberg OHT
more images
Gjermani Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1 491 km

cilindër shpues
HeidelbergOHT

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë shpimi E. Bickel HKHA/10
Makinë shpimi E. Bickel HKHA/10
Makinë shpimi E. Bickel HKHA/10
Makinë shpimi E. Bickel HKHA/10
Makinë shpimi E. Bickel HKHA/10
more images
Gjermani Dernbach
1 426 km

Makinë shpimi
E. BickelHKHA/10

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë prerëse për palosjen e kartonit Eterna Ecut 1450 E
Makinë prerëse për palosjen e kartonit Eterna Ecut 1450 E
Makinë prerëse për palosjen e kartonit Eterna Ecut 1450 E
Makinë prerëse për palosjen e kartonit Eterna Ecut 1450 E
Makinë prerëse për palosjen e kartonit Eterna Ecut 1450 E
Makinë prerëse për palosjen e kartonit Eterna Ecut 1450 E
more images
Holanda Alkmaar
1 727 km

Makinë prerëse për palosjen e kartonit
Eterna Ecut 1450 E

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Autopllakë (makinë grushtuese) TMZ Typ QW 161
Autopllakë (makinë grushtuese) TMZ Typ QW 161
Autopllakë (makinë grushtuese) TMZ Typ QW 161
more images
Gjermani Herford
1 502 km

Autopllakë (makinë grushtuese)
TMZTyp QW 161

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Italia Nord Italia
638 km

Qepje
Simca

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë prerëse me fletë metalike Heidelberg SBD Profoil
Makinë prerëse me fletë metalike Heidelberg SBD Profoil
Makinë prerëse me fletë metalike Heidelberg SBD Profoil
Makinë prerëse me fletë metalike Heidelberg SBD Profoil
Makinë prerëse me fletë metalike Heidelberg SBD Profoil
Makinë prerëse me fletë metalike Heidelberg SBD Profoil
Makinë prerëse me fletë metalike Heidelberg SBD Profoil
Makinë prerëse me fletë metalike Heidelberg SBD Profoil
Makinë prerëse me fletë metalike Heidelberg SBD Profoil
more images
Holanda Zaandam
1 710 km

Makinë prerëse me fletë metalike
HeidelbergSBD Profoil

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Alsfeld
1 359 km

Bobst SP1600 E

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Starfoil 1050 Starfoil
Starfoil 1050 Starfoil
Starfoil 1050 Starfoil
Starfoil 1050 Starfoil
Starfoil 1050 Starfoil
Starfoil 1050 Starfoil
more images
Holanda Tilburg
(Vendndodhja e tregtarit)
1 637 km

Starfoil 1050
Starfoil

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Prerës me shtrat të sheshtë BOBST SP 1420 E
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km

Prerës me shtrat të sheshtë
BOBSTSP 1420 E

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë goditjeje automatike Jinya Machinery Swiftcut SR-1650-SHLII-600
Makinë goditjeje automatike Jinya Machinery Swiftcut SR-1650-SHLII-600
Makinë goditjeje automatike Jinya Machinery Swiftcut SR-1650-SHLII-600
Makinë goditjeje automatike Jinya Machinery Swiftcut SR-1650-SHLII-600
Makinë goditjeje automatike Jinya Machinery Swiftcut SR-1650-SHLII-600
Makinë goditjeje automatike Jinya Machinery Swiftcut SR-1650-SHLII-600
Makinë goditjeje automatike Jinya Machinery Swiftcut SR-1650-SHLII-600
Makinë goditjeje automatike Jinya Machinery Swiftcut SR-1650-SHLII-600
more images
Gjermani Osnabrück
1 538 km

Makinë goditjeje automatike
Jinya MachinerySwiftcut SR-1650-SHLII-600

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Italia Nord Italia
638 km

Qepje
IRMIIR036

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makineri Grafike FGT - DieCutting Bobst SP 130 ER
Makineri Grafike FGT - DieCutting Bobst SP 130 ER
more images
Gjermani Leinfelden-Echterdingen
1 205 km

Makineri Grafike FGT - DieCutting
BobstSP 130 ER

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
grusht Bobst SP 130 E
grusht Bobst SP 130 E
grusht Bobst SP 130 E
grusht Bobst SP 130 E
grusht Bobst SP 130 E
grusht Bobst SP 130 E
more images
Gjermani Alsfeld
1 359 km

grusht
BobstSP 130 E

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Guowang C106Q Guowang
Guowang C106Q Guowang
Guowang C106Q Guowang
Guowang C106Q Guowang
Guowang C106Q Guowang
Guowang C106Q Guowang
more images
Holanda Tilburg
(Vendndodhja e tregtarit)
1 637 km

Guowang C106Q
Guowang

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë shpuese dhe relievitëse Baier GEBA 46
Makinë shpuese dhe relievitëse Baier GEBA 46
Makinë shpuese dhe relievitëse Baier GEBA 46
Makinë shpuese dhe relievitëse Baier GEBA 46
Makinë shpuese dhe relievitëse Baier GEBA 46
Makinë shpuese dhe relievitëse Baier GEBA 46
Makinë shpuese dhe relievitëse Baier GEBA 46
Makinë shpuese dhe relievitëse Baier GEBA 46
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km

Makinë shpuese dhe relievitëse
BaierGEBA 46

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë prerëse BOBST SP 1650 E
Makinë prerëse BOBST SP 1650 E
Makinë prerëse BOBST SP 1650 E
Makinë prerëse BOBST SP 1650 E
more images
Gjermani Alsfeld
1 359 km

Makinë prerëse
BOBSTSP 1650 E

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bobst SP 1420 ER Bobst SP 1420 ER
Bobst SP 1420 ER Bobst SP 1420 ER
Bobst SP 1420 ER Bobst SP 1420 ER
Bobst SP 1420 ER Bobst SP 1420 ER
Bobst SP 1420 ER Bobst SP 1420 ER
more images
Gjermani Alsfeld
1 359 km

Bobst SP 1420 ER
Bobst SP 1420 ER

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
grusht Eterna PE1620SA Extra
grusht Eterna PE1620SA Extra
grusht Eterna PE1620SA Extra
grusht Eterna PE1620SA Extra
grusht Eterna PE1620SA Extra
grusht Eterna PE1620SA Extra
more images
Gjermani Alsfeld
1 359 km

grusht
EternaPE1620SA Extra

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
grusht Bobst SP 142 ER
grusht Bobst SP 142 ER
grusht Bobst SP 142 ER
more images
Gjermani Alsfeld
1 359 km

grusht
BobstSP 142 ER

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
grusht ENKO ES 1800 ST
grusht ENKO ES 1800 ST
grusht ENKO ES 1800 ST
more images
Gjermani Alsfeld
1 359 km

grusht
ENKOES 1800 ST

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
grusht Bobst SP 142 E
grusht Bobst SP 142 E
grusht Bobst SP 142 E
grusht Bobst SP 142 E
grusht Bobst SP 142 E
grusht Bobst SP 142 E
grusht Bobst SP 142 E
grusht Bobst SP 142 E
grusht Bobst SP 142 E
grusht Bobst SP 142 E
grusht Bobst SP 142 E
grusht Bobst SP 142 E
grusht Bobst SP 142 E
grusht Bobst SP 142 E
more images
Gjermani Alsfeld
1 359 km

grusht
BobstSP 142 E

Tregtar i verifikuar
Thirrni