Blej Pirg i kthyeshëm të përdorurar (5)

  • Rendit rezultatet
  • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
  • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
  • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
  • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
  • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
  • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
  • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla pajisjet Pirg i kthyeshëm
Reklamë e klasifikuar
Demmeler Demmeler Demmeler Demmeler
more images
4
Pajisja fiksuese për boshtet bosht
Demmeler
2011
I ri
Reklamë e klasifikuar
PEISELER 1000 PEISELER 1000 PEISELER 1000 PEISELER 1000 PEISELER 1000
more images
5
Gjermani Tönisvorst
(Vendndodhja e tregtarit)
1542 km
Device kthyeshëm morsetë
PEISELER 1000
1959
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
peiseler AWH 355 peiseler AWH 355 peiseler AWH 355 peiseler AWH 355 peiseler AWH 355 peiseler AWH 355
more images
6
Gjermani Wiefelstede
1622 km
kapëse e kthyeshme
peiseler AWH 355
1983
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rückle PKTW 2 Rückle PKTW 2 Rückle PKTW 2 Rückle PKTW 2 Rückle PKTW 2 Rückle PKTW 2 Rückle PKTW 2 Rückle PKTW 2
more images
8
Gjermani Ellwangen (Jagst)
1169 km
Pajisja shtrënguese e kthyeshme për boshtet me gunga
Rückle PKTW 2
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PEISELER AWHN 355 PEISELER AWHN 355 PEISELER AWHN 355 PEISELER AWHN 355
more images
4
Gjermani Tönisvorst
1544 km
Pajisja fiksuese e kthyeshme
PEISELER AWHN 355
1991
dore e dyte
Thirrni