kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
tregojnë më pak
trego më shumë
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Sistemet e mbushjes së kontejnerëve të përdorurar

Sistemet e mbushjes dhe teknologjia e mbushjes Sistemet e mbushjes së kontejnerëve
Reklamë e klasifikuar
Deckert- Kompass Deckert- Kompass Deckert- Kompass Deckert- Kompass Deckert- Kompass
more images
5
Zvicra Eschlikon
1134 km
Makinë mbushëse për shishet e qumështit
Deckert- Kompass
2005
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Krones Kes 1-5-190/14/110 Krones Kes 1-5-190/14/110 Krones Kes 1-5-190/14/110
more images
3
Gjermani Weilheim
1198 km
makinë për pastrimin e shisheve
Krones Kes 1-5-190/14/110
1996
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
7
Danimarka Thisted
1942 km
MAKINË PËR MBUSHJE TË DYFISHTE TREPKO
2005
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Milch Concept D:F            Milchautomat M400 MID  DF.S.R.L Italia Milch Concept D:F            Milchautomat M400 MID  DF.S.R.L Italia
more images
2
Gjermani Büren
1456 km
makinë shitëse qumështi
Milch Concept D:F Milchautomat M400 MID DF.S.R.L Italia
2017
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Etichettatrice 1000 ml Etichettatrice 1000 ml Etichettatrice 1000 ml
more images
3
Italia Cerveteri
678 km
Makinë ambalazhimi Makinë kapëse dozuese
Etichettatrice 1000 ml
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Getränke und Lebensmitteltechnik - Getränke und Lebensmitteltechnik - Getränke und Lebensmitteltechnik - Getränke und Lebensmitteltechnik - Getränke und Lebensmitteltechnik -
more images
5
Gjermani Rietberg
1484 km
Linja e mbushjes dhe mbulimit të shisheve
Getränke und Lebensmitteltechnik -
2007
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Krones Mecafill VK2V Krones Mecafill VK2V Krones Mecafill VK2V
more images
3
Gjermani Weilheim
1198 km
Makinë mbushëse dhe mbuluese të shisheve
Krones Mecafill VK2V
1996
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Abfüllanlage Logdos Späth Typ K-DOS.FAL 40EX Abfüllanlage Logdos Späth Typ K-DOS.FAL 40EX Abfüllanlage Logdos Späth Typ K-DOS.FAL 40EX
more images
3
Gjermani Nauen
1398 km
Impianti i shisheve Logdos Späth K-DOS.FAL 40EX
Abfüllanlage Logdos Späth Typ K-DOS.FAL 40EX
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Leibinger TRANSVASA 12 Leibinger TRANSVASA 12 Leibinger TRANSVASA 12 Leibinger TRANSVASA 12 Leibinger TRANSVASA 12 Leibinger TRANSVASA 12
more images
6
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
Makinë transvaze
Leibinger TRANSVASA 12
2017
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DUMEK DUMEK DUMEK DUMEK
more images
4
Gjermani Stuttgart
1212 km
Mbushëse pistoni gjysmë automatike
DUMEK
1990
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Lehre
1438 km
Ekran vertikal i kartonit
Senzani CM5
2004
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kreuzmayr Kreuzmayr Kreuzmayr Kreuzmayr Kreuzmayr
more images
5
Austria Wallern an der Trattnach
929 km
mbushës dozues pistoni / mbushës / shurup
Kreuzmayr
2019
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Creme, Liquid, Oil, Shampoo, Sauce, Creme, Liquid, Oil, Shampoo, Sauce, Creme, Liquid, Oil, Shampoo, Sauce, Creme, Liquid, Oil, Shampoo, Sauce, Creme, Liquid, Oil, Shampoo, Sauce, Creme, Liquid, Oil, Shampoo, Sauce,
more images
6
Holanda Nieuw-Vennep
1706 km
Makinë mbushëse manuale 5-50ml
Creme, Liquid, Oil, Shampoo, Sauce,
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ELOPAK PS 50 ELOPAK PS 50 ELOPAK PS 50 ELOPAK PS 50 ELOPAK PS 50
more images
5
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
linja e mbushjes së qumështit
ELOPAK PS 50
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KOSME/KRONES 24/32/8 KOSME/KRONES 24/32/8 KOSME/KRONES 24/32/8 KOSME/KRONES 24/32/8 KOSME/KRONES 24/32/8 KOSME/KRONES 24/32/8 KOSME/KRONES 24/32/8 KOSME/KRONES 24/32/8 KOSME/KRONES 24/32/8
more images
9
Zvicra Estavayer
1238 km
Blloku i mbushjes me presion në rënie
KOSME/KRONES 24/32/8
2009
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GEA FINNO
more images
1
Polonia Przemyśl
982 km
GEA ASEPTIKU 10.860L
GEA FINNO
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMTEC RT1-16
more images
1
Gjermani
1576 km
Makineri mbushëse dhe mbyllëse e kupës rrotulluese
AMTEC RT1-16
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MAKSIVAK MAKSIVAK MAKSIVAK MAKSIVAK MAKSIVAK MAKSIVAK MAKSIVAK MAKSIVAK MAKSIVAK MAKSIVAK MAKSIVAK MAKSIVAK MAKSIVAK MAKSIVAK MAKSIVAK
more images
15
Gjermani Gelsenkirchen
1527 km
Njësi peshimi me shumë koka me 10 koka
MAKSIVAK
2019
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ALCOA ALCOA ALCOA
more images
3
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
Decapper
ALCOA
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMTEC RT12-20
more images
1
Gjermani
1576 km
Makineri mbushëse dhe mbyllëse e kupës rrotulluese
AMTEC RT12-20
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tetra Pak TETRA TOP 3-170 V G2 ESL Tetra Pak TETRA TOP 3-170 V G2 ESL Tetra Pak TETRA TOP 3-170 V G2 ESL Tetra Pak TETRA TOP 3-170 V G2 ESL Tetra Pak TETRA TOP 3-170 V G2 ESL Tetra Pak TETRA TOP 3-170 V G2 ESL
more images
6
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
Linja e mbushjes, mbulimit dhe paketimit
Tetra Pak TETRA TOP 3-170 V G2 ESL
2004
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1576 km
Makinë mbushëse dhe mbyllëse e kupave me shumë korsi
AMTEC ML3-60
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Krones / Göbel / Blitzpack Krones / Göbel / Blitzpack Krones / Göbel / Blitzpack Krones / Göbel / Blitzpack Krones / Göbel / Blitzpack Krones / Göbel / Blitzpack
more images
6
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
Linja e paketimit, larjes dhe tkurrjes së kasës
Krones / Göbel / Blitzpack
1991
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1576 km
Makinë mbushëse dhe mbyllëse e kupave me shumë korsi
AMTEC ML4-23 Olives
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
R.BARDI VICTORIA 5G MS 340-18-39-3R R.BARDI VICTORIA 5G MS 340-18-39-3R R.BARDI VICTORIA 5G MS 340-18-39-3R R.BARDI VICTORIA 5G MS 340-18-39-3R R.BARDI VICTORIA 5G MS 340-18-39-3R R.BARDI VICTORIA 5G MS 340-18-39-3R
more images
6
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
Makinë automatike larëse, mbushëse dhe mbyllëse
R.BARDI VICTORIA 5G MS 340-18-39-3R
2005
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1576 km
Makinë mbushëse dhe mbyllëse e kupave me shumë korsi
AMTEC ML6-100
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
RAPAK Autokap 600 RAPAK Autokap 600 RAPAK Autokap 600 RAPAK Autokap 600 RAPAK Autokap 600 RAPAK Autokap 600
more images
6
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
Makinë mbushëse gjysmë automatike me një kokë
RAPAK Autokap 600
2007
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMTEC RT20 VARIO
more images
1
Gjermani
1576 km
Makineri mbushëse dhe mbyllëse e kupës rrotulluese
AMTEC RT20 VARIO
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KRONES Mecafill VK2V 055-103 KRONES Mecafill VK2V 055-103 KRONES Mecafill VK2V 055-103 KRONES Mecafill VK2V 055-103 KRONES Mecafill VK2V 055-103 KRONES Mecafill VK2V 055-103
more images
6
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
Makinë mbushëse
KRONES Mecafill VK2V 055-103
2000
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1576 km
Makineri mbushëse dhe mbyllëse e kupës rrotulluese
AMTEC RT50 VARIO
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
STORK JANSEN & SUTORIUS STORK JANSEN & SUTORIUS STORK JANSEN & SUTORIUS STORK JANSEN & SUTORIUS
more images
4
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
Makinë mbushëse
STORK JANSEN & SUTORIUS
1969
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1576 km
Ushqyes automatik i vidhave
AMTEC AAF 5000 Single
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tetra Pak / Tubex TBA/9-200 / Tubex Tetra Pak / Tubex TBA/9-200 / Tubex Tetra Pak / Tubex TBA/9-200 / Tubex Tetra Pak / Tubex TBA/9-200 / Tubex Tetra Pak / Tubex TBA/9-200 / Tubex Tetra Pak / Tubex TBA/9-200 / Tubex
more images
6
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
Linja e mbushjes dhe paketimit
Tetra Pak / Tubex TBA/9-200 / Tubex
1998
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMTEC AAF 500 Sinlge
more images
1
Gjermani
1576 km
Mbushës plotësisht Auger Auger
AMTEC AAF 500 Sinlge
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ADRIANS KDKH 10 ADRIANS KDKH 10 ADRIANS KDKH 10
more images
3
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
Makinë mbushëse dhe mbyllëse
ADRIANS KDKH 10
1996
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMTEC AAF 500 Triple
more images
1
Gjermani
1576 km
Mbushës plotësisht Auger Auger
AMTEC AAF 500 Triple
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rationator RM L2 M2500 Rationator RM L2 M2500 Rationator RM L2 M2500 Rationator RM L2 M2500 Rationator RM L2 M2500
more images
5
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
makinë mbushëse
Rationator RM L2 M2500
2000
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1576 km
Makinë mbushëse për lëngje
AMTEC LF500FA 6HD
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1576 km
Makinë mbushëse për lëngje
AMTEC LF300A 2HD
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1576 km
etiketimi Machine
AMTEC LABMA M83 S1
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMTEC P-FCL VACU 7
more images
1
Gjermani
1576 km
Sistemi i mbushjes dhe mbulimit të pluhurit
AMTEC P-FCL VACU 7
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1576 km
Enë ose Makinë Mbajtëse për Shishe
AMTEC CAPMO VARIO SCR1
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMTEC WF 4000 RFC
more images
1
Gjermani
1576 km
Sistemi i mbushjes së ujit
AMTEC WF 4000 RFC
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMTEC SLLV-24000
more images
1
Gjermani
1576 km
Makinë për etiketimin e mëngëve
AMTEC SLLV-24000
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMTEC SAMPLE-SYS 12HD-PST
more images
1
Gjermani
1576 km
Sistemi i mbushjes
AMTEC SAMPLE-SYS 12HD-PST
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMTEC SAMPLE-SYS LOWVISC
more images
1
Gjermani
1576 km
Sistemi i mbushjes
AMTEC SAMPLE-SYS LOWVISC
2023
I ri
Thirrni

Përdorur Sistemet e mbushjes së kontejnerëve

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.