Blej Pajisjet e bluarjes / boshti fleksibël të përdorurar (7)

  • Rendit rezultatet
  • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
  • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
  • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
  • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
  • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
  • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
  • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina bluarëse Pajisjet e bluarjes / boshti fleksibël
Reklamë e klasifikuar
Unitec P-SF90L 2/4 Unitec P-SF90L 2/4 Unitec P-SF90L 2/4 Unitec P-SF90L 2/4
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Mbështetje lëmues
Unitec P-SF90L 2/4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIAX A MB 30 BIAX A MB 30 BIAX A MB 30 BIAX A MB 30 BIAX A MB 30
more images
Gjermani Kaufungen
1 387 km
bosht fleksibël
BIAX A MB 30
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Motorenbau Niedernhall TUM 1101 / TUM 1101 D
more images
Gjermani Wiesbaden
(Vendndodhja e tregtarit)
1 359 km
vala fleksibël
Motorenbau Niedernhall TUM 1101 / TUM 1101 D
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Fritz Gleich Maschinenfabrik Sindelfinge Fritz Gleich Maschinenfabrik Sindelfinge Fritz Gleich Maschinenfabrik Sindelfinge Fritz Gleich Maschinenfabrik Sindelfinge Fritz Gleich Maschinenfabrik Sindelfinge Fritz Gleich Maschinenfabrik Sindelfinge
more images
Gjermani Mühlacker
(Vendndodhja e tregtarit)
1 245 km
Bosht bluarje bosht fleksibël
Fritz Gleich Maschinenfabrik Sindelfinge
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NIEDERBERGER + BRUNNER Nibru - Maxima 2000 - 40000 U/min. NIEDERBERGER + BRUNNER Nibru - Maxima 2000 - 40000 U/min. NIEDERBERGER + BRUNNER Nibru - Maxima 2000 - 40000 U/min.
more images
Gjermani Staufenberg
1 394 km
Motor me bosht fleksibël
NIEDERBERGER + BRUNNER Nibru - Maxima 2000 - 40000 U/min.
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AEG 0,5 kW 2800 U/min AEG 0,5 kW 2800 U/min AEG 0,5 kW 2800 U/min AEG 0,5 kW 2800 U/min AEG 0,5 kW 2800 U/min
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km
Mbështetje lëmues
AEG 0,5 kW 2800 U/min
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SUHNER ROTOVAR 35 DKM SUHNER ROTOVAR 35 DKM
more images
Gjermani Kassel
1 400 km
Drejtues i lëvizshëm motorik + bosht fleksibël
SUHNER ROTOVAR 35 DKM
Thirrni