kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Pajisjet e bluarjes / boshti fleksibël të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina bluarëse Pajisjet e bluarjes / boshti fleksibël
Reklamë e klasifikuar
Niles ZSTZ 315 C1 Niles ZSTZ 315 C1 Niles ZSTZ 315 C1 Niles ZSTZ 315 C1 Niles ZSTZ 315 C1 Niles ZSTZ 315 C1 Niles ZSTZ 315 C1 Niles ZSTZ 315 C1 Niles ZSTZ 315 C1 Niles ZSTZ 315 C1 Niles ZSTZ 315 C1 Niles ZSTZ 315 C1 Niles ZSTZ 315 C1 Niles ZSTZ 315 C1
more images
14
Hungaria Miskolc
773 km
Makinë bluarëse ingranazhesh
Niles ZSTZ 315 C1
1976
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Unitec P-SF90L 2/4 Unitec P-SF90L 2/4 Unitec P-SF90L 2/4 Unitec P-SF90L 2/4
more images
4
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1621 km
Pajisja bluarëse
Unitec P-SF90L 2/4
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TRUMPF TM 10 TRUMPF TM 10 TRUMPF TM 10
more images
3
Gjermani Köln
1488 km
makinë lustruese
TRUMPF TM 10
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIAX A MB 30 BIAX A MB 30 BIAX A MB 30 BIAX A MB 30 BIAX A MB 30
more images
5
Gjermani Kaufungen
1387 km
bosht fleksibël
BIAX A MB 30
2011
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SUHNER ROTOVAR 35 DKM SUHNER ROTOVAR 35 DKM
more images
2
Gjermani Kassel
1400 km
Drejtues i lëvizshëm motorik + bosht fleksibël
SUHNER ROTOVAR 35 DKM
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCHMALL SCHMALL
more images
2
Italia Gallarate
1047 km
Qëndrim për bluarje
SCHMALL
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Motorenbau Niedernhall TUM 1101 / TUM 1101 D
more images
1
Gjermani Wiesbaden
(Vendndodhja e tregtarit)
1359 km
vala fleksibël
Motorenbau Niedernhall TUM 1101 / TUM 1101 D
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AEG 0,5 kW 2800 U/min AEG 0,5 kW 2800 U/min AEG 0,5 kW 2800 U/min AEG 0,5 kW 2800 U/min AEG 0,5 kW 2800 U/min
more images
5
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1621 km
Mbështetni pajisjen bluarëse
AEG 0,5 kW 2800 U/min
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Fritz Gleich Maschinenfabrik Sindelfinge Fritz Gleich Maschinenfabrik Sindelfinge Fritz Gleich Maschinenfabrik Sindelfinge Fritz Gleich Maschinenfabrik Sindelfinge Fritz Gleich Maschinenfabrik Sindelfinge Fritz Gleich Maschinenfabrik Sindelfinge
more images
6
Gjermani Mühlacker
(Vendndodhja e tregtarit)
1245 km
Bosht bluarje bosht fleksibël
Fritz Gleich Maschinenfabrik Sindelfinge
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BIAX MBP  biegsame Welle BIAX MBP  biegsame Welle BIAX MBP  biegsame Welle
more images
3
Gjermani Staufenberg
(Vendndodhja e tregtarit)
1394 km
Motor me 2 boshte fleksibël
BIAX MBP biegsame Welle
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NIEDERBERGER + BRUNNER Nibru - Maxima 2000 - 40000 U/min. NIEDERBERGER + BRUNNER Nibru - Maxima 2000 - 40000 U/min. NIEDERBERGER + BRUNNER Nibru - Maxima 2000 - 40000 U/min.
more images
3
Gjermani Staufenberg
1394 km
Motor me bosht fleksibël
NIEDERBERGER + BRUNNER Nibru - Maxima 2000 - 40000 U/min.
e mire (e perdorur)
Thirrni

Përdorur Pajisjet e bluarjes / boshti fleksibël

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.