Blej Biglia të përdorurar (20)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
biglia
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC Biglia B510M
Torno CNC Biglia B510M
Torno CNC Biglia B510M
Torno CNC Biglia B510M
Torno CNC Biglia B510M
Torno CNC Biglia B510M
Torno CNC Biglia B510M
Torno CNC Biglia B510M
Torno CNC Biglia B510M
Torno CNC Biglia B510M
Torno CNC Biglia B510M
Torno CNC Biglia B510M
Torno CNC Biglia B510M
more images
Polonia Jasło
962 km

Torno CNC
Biglia B510M

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC BIGLIA BIGLIA B436 Y2
Torno CNC BIGLIA BIGLIA B436 Y2
Torno CNC BIGLIA BIGLIA B436 Y2
Torno CNC BIGLIA BIGLIA B436 Y2
Torno CNC BIGLIA BIGLIA B436 Y2
Torno CNC BIGLIA BIGLIA B436 Y2
more images
Gjermani Gauting
1 037 km

Torno CNC
BIGLIABIGLIA B436 Y2

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mjet me fuqi, ndalesa e veglave me fuqi BIGLIA
Mjet me fuqi, ndalesa e veglave me fuqi BIGLIA
Mjet me fuqi, ndalesa e veglave me fuqi BIGLIA
Mjet me fuqi, ndalesa e veglave me fuqi BIGLIA
Mjet me fuqi, ndalesa e veglave me fuqi BIGLIA
Mjet me fuqi, ndalesa e veglave me fuqi BIGLIA
more images
Gjermani Hessisch Lichtenau
1 375 km

Mjet me fuqi, ndalesa e veglave me fuqi
BIGLIA

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Lathes Biglia B 501 MB
Lathes Biglia B 501 MB
Lathes Biglia B 501 MB
Lathes Biglia B 501 MB
Lathes Biglia B 501 MB
Lathes Biglia B 501 MB
Lathes Biglia B 501 MB
Lathes Biglia B 501 MB
more images
Bullgaria Bulgaria
474 km

Lathes
BigliaB 501 MB

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC Biglia B 301 SM
Torno CNC Biglia B 301 SM
Torno CNC Biglia B 301 SM
Torno CNC Biglia B 301 SM
Torno CNC Biglia B 301 SM
Torno CNC Biglia B 301 SM
Torno CNC Biglia B 301 SM
Torno CNC Biglia B 301 SM
Torno CNC Biglia B 301 SM
Torno CNC Biglia B 301 SM
more images
Holanda Rotterdam
638 km

Torno CNC
BigliaB 301 SM

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendra mulliri CNC Biglia Smart Turn 12 S
Qendra mulliri CNC Biglia Smart Turn 12 S
Qendra mulliri CNC Biglia Smart Turn 12 S
Qendra mulliri CNC Biglia Smart Turn 12 S
Qendra mulliri CNC Biglia Smart Turn 12 S
more images
Gjermani Baden-Württemberg, Deutschland
1 192 km

Qendra mulliri CNC
BigliaSmart Turn 12 S

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC Biglia BIGLIA B 501 SY CNC
Torno CNC Biglia BIGLIA B 501 SY CNC
Torno CNC Biglia BIGLIA B 501 SY CNC
Torno CNC Biglia BIGLIA B 501 SY CNC
Torno CNC Biglia BIGLIA B 501 SY CNC
Torno CNC Biglia BIGLIA B 501 SY CNC
more images
Gjermani Weiterstadt
1 324 km

Torno CNC
BigliaBIGLIA B 501 SY CNC

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC BIGLIA B600
Torno CNC BIGLIA B600
Torno CNC BIGLIA B600
Torno CNC BIGLIA B600
Torno CNC BIGLIA B600
Torno CNC BIGLIA B600
Torno CNC BIGLIA B600
Torno CNC BIGLIA B600
Torno CNC BIGLIA B600
Torno CNC BIGLIA B600
more images
Italia Paitone
928 km

Torno CNC
BIGLIAB600

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC me ushqyes shufra BIGLIA B 301
Torno CNC me ushqyes shufra BIGLIA B 301
Torno CNC me ushqyes shufra BIGLIA B 301
Torno CNC me ushqyes shufra BIGLIA B 301
Torno CNC me ushqyes shufra BIGLIA B 301
Torno CNC me ushqyes shufra BIGLIA B 301
Torno CNC me ushqyes shufra BIGLIA B 301
Torno CNC me ushqyes shufra BIGLIA B 301
Torno CNC me ushqyes shufra BIGLIA B 301
Torno CNC me ushqyes shufra BIGLIA B 301
Torno CNC me ushqyes shufra BIGLIA B 301
Torno CNC me ushqyes shufra BIGLIA B 301
Torno CNC me ushqyes shufra BIGLIA B 301
Torno CNC me ushqyes shufra BIGLIA B 301
more images
Zvicra Root
1 150 km

Torno CNC me ushqyes shufra
BIGLIAB 301

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Lathes Biglia B436 Y2
Lathes Biglia B436 Y2
Lathes Biglia B436 Y2
Lathes Biglia B436 Y2
Lathes Biglia B436 Y2
Lathes Biglia B436 Y2
Lathes Biglia B436 Y2
Lathes Biglia B436 Y2
Lathes Biglia B436 Y2
more images
Gjermani Kaiserslautern
638 km

Lathes
BigliaB436 Y2

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CNC torno BIGLIA B470 S2M
CNC torno BIGLIA B470 S2M
CNC torno BIGLIA B470 S2M
CNC torno BIGLIA B470 S2M
CNC torno BIGLIA B470 S2M
CNC torno BIGLIA B470 S2M
CNC torno BIGLIA B470 S2M
CNC torno BIGLIA B470 S2M
CNC torno BIGLIA B470 S2M
CNC torno BIGLIA B470 S2M
CNC torno BIGLIA B470 S2M
CNC torno BIGLIA B470 S2M
more images
Italia Zanica
981 km

CNC torno
BIGLIAB470 S2M

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC BIGLIA B 465T2Y2
Torno CNC BIGLIA B 465T2Y2
Torno CNC BIGLIA B 465T2Y2
more images
Gjermani Alzenau
1 313 km

Torno CNC
BIGLIAB 465T2Y2

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendër tornimi dhe frezimi cnc BIGLIA B501 M
Qendër tornimi dhe frezimi cnc BIGLIA B501 M
Qendër tornimi dhe frezimi cnc BIGLIA B501 M
Qendër tornimi dhe frezimi cnc BIGLIA B501 M
Qendër tornimi dhe frezimi cnc BIGLIA B501 M
Qendër tornimi dhe frezimi cnc BIGLIA B501 M
Qendër tornimi dhe frezimi cnc BIGLIA B501 M
Qendër tornimi dhe frezimi cnc BIGLIA B501 M
Qendër tornimi dhe frezimi cnc BIGLIA B501 M
more images
Italia Borgo San Dalmazzo
1 093 km

Qendër tornimi dhe frezimi cnc
BIGLIAB501 M

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC BIGLIA B 501
Torno CNC BIGLIA B 501
Torno CNC BIGLIA B 501
Torno CNC BIGLIA B 501
Torno CNC BIGLIA B 501
Torno CNC BIGLIA B 501
Torno CNC BIGLIA B 501
Torno CNC BIGLIA B 501
Torno CNC BIGLIA B 501
Torno CNC BIGLIA B 501
more images
Italia Paitone
928 km

Torno CNC
BIGLIAB 501

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC me 2 bosht Y BIGLIA B 436 Y2
Torno CNC me 2 bosht Y BIGLIA B 436 Y2
Torno CNC me 2 bosht Y BIGLIA B 436 Y2
Torno CNC me 2 bosht Y BIGLIA B 436 Y2
Torno CNC me 2 bosht Y BIGLIA B 436 Y2
Torno CNC me 2 bosht Y BIGLIA B 436 Y2
Torno CNC me 2 bosht Y BIGLIA B 436 Y2
Torno CNC me 2 bosht Y BIGLIA B 436 Y2
Torno CNC me 2 bosht Y BIGLIA B 436 Y2
Torno CNC me 2 bosht Y BIGLIA B 436 Y2
more images
Zvicra Root
1 150 km

Torno CNC me 2 bosht Y
BIGLIAB 436 Y2

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Lathes Biglia B1200S SMART TURN
Lathes Biglia B1200S SMART TURN
Lathes Biglia B1200S SMART TURN
Lathes Biglia B1200S SMART TURN
Lathes Biglia B1200S SMART TURN
Lathes Biglia B1200S SMART TURN
Lathes Biglia B1200S SMART TURN
Lathes Biglia B1200S SMART TURN
Lathes Biglia B1200S SMART TURN
Lathes Biglia B1200S SMART TURN
Lathes Biglia B1200S SMART TURN
more images
Francës France
1 547 km

Lathes
BigliaB1200S SMART TURN

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qendra e kthesës CNC BIGLIA B301Y
Qendra e kthesës CNC BIGLIA B301Y
Qendra e kthesës CNC BIGLIA B301Y
Qendra e kthesës CNC BIGLIA B301Y
Qendra e kthesës CNC BIGLIA B301Y
Qendra e kthesës CNC BIGLIA B301Y
Qendra e kthesës CNC BIGLIA B301Y
Qendra e kthesës CNC BIGLIA B301Y
Qendra e kthesës CNC BIGLIA B301Y
Qendra e kthesës CNC BIGLIA B301Y
Qendra e kthesës CNC BIGLIA B301Y
Qendra e kthesës CNC BIGLIA B301Y
Qendra e kthesës CNC BIGLIA B301Y
Qendra e kthesës CNC BIGLIA B301Y
Qendra e kthesës CNC BIGLIA B301Y
more images
Mbretëria e Bashkuar Doulton Rd, United Kingdom
2 097 km

Qendra e kthesës CNC
BIGLIAB301Y

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Torno CNC me bosht Y BIGLIA B 750 YS
Torno CNC me bosht Y BIGLIA B 750 YS
Torno CNC me bosht Y BIGLIA B 750 YS
Torno CNC me bosht Y BIGLIA B 750 YS
Torno CNC me bosht Y BIGLIA B 750 YS
Torno CNC me bosht Y BIGLIA B 750 YS
Torno CNC me bosht Y BIGLIA B 750 YS
Torno CNC me bosht Y BIGLIA B 750 YS
Torno CNC me bosht Y BIGLIA B 750 YS
Torno CNC me bosht Y BIGLIA B 750 YS
Torno CNC me bosht Y BIGLIA B 750 YS
Torno CNC me bosht Y BIGLIA B 750 YS
Torno CNC me bosht Y BIGLIA B 750 YS
Torno CNC me bosht Y BIGLIA B 750 YS
Torno CNC me bosht Y BIGLIA B 750 YS
more images
Zvicra Root
1 150 km

Torno CNC me bosht Y
BIGLIAB 750 YS

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CNC torno BIGLIA B42 S2M
CNC torno BIGLIA B42 S2M
CNC torno BIGLIA B42 S2M
CNC torno BIGLIA B42 S2M
CNC torno BIGLIA B42 S2M
CNC torno BIGLIA B42 S2M
CNC torno BIGLIA B42 S2M
CNC torno BIGLIA B42 S2M
CNC torno BIGLIA B42 S2M
CNC torno BIGLIA B42 S2M
CNC torno BIGLIA B42 S2M
CNC torno BIGLIA B42 S2M
CNC torno BIGLIA B42 S2M
CNC torno BIGLIA B42 S2M
CNC torno BIGLIA B42 S2M
more images
Zvicra Root
1 150 km

CNC torno
BIGLIAB42 S2M

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gisht torno CNC 2 BIGLIA B56 S2M
Gisht torno CNC 2 BIGLIA B56 S2M
Gisht torno CNC 2 BIGLIA B56 S2M
Gisht torno CNC 2 BIGLIA B56 S2M
Gisht torno CNC 2 BIGLIA B56 S2M
Gisht torno CNC 2 BIGLIA B56 S2M
Gisht torno CNC 2 BIGLIA B56 S2M
Gisht torno CNC 2 BIGLIA B56 S2M
Gisht torno CNC 2 BIGLIA B56 S2M
Gisht torno CNC 2 BIGLIA B56 S2M
Gisht torno CNC 2 BIGLIA B56 S2M
Gisht torno CNC 2 BIGLIA B56 S2M
Gisht torno CNC 2 BIGLIA B56 S2M
Gisht torno CNC 2 BIGLIA B56 S2M
Gisht torno CNC 2 BIGLIA B56 S2M
more images
Zvicra Root
1 150 km

Gisht torno CNC 2
BIGLIAB56 S2M

Tregtar i verifikuar
Thirrni