Index b 60 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
4

Heidelberg M600 C24 Heidelberg Heidelberg M600 C24

60007, Shtetet e BashkuaraShtetet e Bashkuara
947 km
1999
gjendje e mirë (e përdorur)
4

Duke u përballur me torno WMW - ZERBST DPS 1600 x 2000/1

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
i përdorur
9

makina Bending Weinbrenner GP 160

Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2003
gati për përdorim
11

DUPLEXED M600, 2 PRESSES - 8 njësi Heidelberg M600

ELK GROVE VILLAGE, Shtetet e BashkuaraShtetet e Bashkuara
947 km
1995
te mira (te perdorura)


index b 60
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
3

derdhur makine injeksion deri në 1000 KN ARBURG 320 C 600-100

Strassenhaus, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6460 km
2004
i përdorur
5

Sipërfaqja makine bluarje VEB Mirkomat SFW 200x600

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
i përdorur
5

Sipërfaqja bluarje Machine - Horizontal ABA FF 600 / 30

Karlsbad, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
1974
i përdorur
4

Prerje Mill   HERBOLD Schneidmühle Herbold Typ SMS 45/60

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
rinovuar (e përdorur)
5

Torno - Cikli kontrollohet VDF BOEHRINGER DUS 560 ti

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
1999
i përdorur
4

Makinat dhe pajisjet e palosshme MBO Falzmaschine T960

Murr, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6648 km
2013
gati për përdorim
3

Prerje Mill HERBOLD Schneidmühle Herbold Typ SML 60/100-S4-2

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
gati për përdorim
4

prestar mbeturinave ITB SP-160

Eislingen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6689 km
1990
i përdorur
5

Single Column Press - Hydraulic HEILBRONN REP 160

Niederlangen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6338 km
1982
i përdorur
1

makina Tape Kasto HBA 660 mm

Deinze, BelgjikëBelgjikë Vendndodhja e shitësve
6182 km
i përdorur
4

Prerje Mill HERBOLD Schneidmühle Herbold Typ SM 45/60-S5-2

Zuzenhausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
gati për përdorim
8

Sipërfaqja bluarje Machine - Horizontal GEIBEL & HOTZ FS 60 AC

Großhansdorf, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6490 km
2000
i përdorur
6

Hogger - chipper mbeturinave REINBOLD AZR 600

Heule, BelgjikëBelgjikë Vendndodhja e shitësve
6169 km
1999
i përdorur
9

TOURS Tour parallèle CAZENEUVE HBX 360 BC HBX 360 BC

ST GERMAIN DE PASQUIER, FrancëFrancë Vendndodhja e shitësve
6083 km
gati për përdorim
8

Gear Shaping Machine LIEBHERR LFS 600

Monheim, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6394 km
2007
i përdorur
15

lidhësit Perfect Wohlenberg Wohlenberg City E-6000

Schijndel, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6281 km
2011
gati për përdorim
4

Telehandler JCB 6030

Leeds, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5754 km
2010
i shkëlqyer (i përdorur)
15

lidhësit Perfect Kolbus Kolbus KM 600

Schijndel, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6281 km
2008
gati për përdorim


index b 60
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
INDEX B 60
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .