Mazak VCS 430AMazak
VCS 430A
Mazak VCS 430A
Mazak
VCS 430A
Viti i prodhimit
2014
Gjendje
I përdorur
Vendndodhje
Itali
Të dhëna për makinën
- Përshkrimi i makinës:
- Mazak VCS 430A
- Prodhues:
- Mazak
- Model:
- VCS 430A
- Viti i prodhimit:
- 2014
- Gjendje:
- gati për përdorim (i përdorur)
Çmimi & Vendndodhja
- Vendndodhje:
- , Itali
Telefononi
Detaje teknike
- Distanca lëvizëse e boshtit X:
- 560 mm
- Distanca e lëvizjes së boshtit Y:
- 430 mm
- Distanca e lëvizjes së boshtit Z:
- 510 mm
- Shpejtësia e boshtit (maks.):
- 12 000 rrot/min
- Numri i vendeve në magazinën e veglave:
- Numri i boshtave:
- 3
Detajet e ofertës
- ID e shpalljes:
- A21858948
- Numri i referencës:
- IT-MIL-MAZ-2014-00002
- Përditësim:
- së fundmi më 05.05.2026
Përshkrim
This 3-axis Mazak VCS 430A was manufactured in 2014. It features a maximum spindle speed of 12,000 rpm and a table size of 900 x 430 mm. The machine is equipped with a Mazatrol Smart CNC and has a tool capacity of 30 positions. If you are looking to get high-quality machining capabilities, consider the Mazak VCS 430A vertical machining centre we have for sale. Contact us for further details.
• Table size: 900 x 430 mm
Godpfsy Ncyfsx Aclsbl
Additional equipment
• On-board tool presetter
• Through-spindle coolant (refrigerant inside the spindle)
• Table size: 900 x 430 mm