Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Luxembourgish Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Centers (vertikal) 600-699mm (x-udhëtimit) blej përdorur

196 rezultate për
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëri (ndryshim)
anuloj
Brno, Republika Çeke Republika Çeke
(Vendndodhja e shitësve)
938 km
2015
te mira (te perdorura)
Kobližná 683/3, 602 00 Brno-střed, Tschechien Republika Çeke
938 km
2013
te mira (te perdorura)
Kobližná 683/3, 602 00 Brno-střed, Tschechien Republika Çeke
938 km
2000
te mira (te perdorura)
Leipzig, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1286 km
2001
i përdorur
Kjo qendër vertikale e përpunimit vertikal DMG DMC 64V lineare është një qendër vertikale e përpunimit CNC me madhësi të mesme, struktura portal e tipit GANTRY e pajisur me motor linear me performancë të lartë për X sëpatë. Udhëtimi i boshtit: X 640, Y 600, Z 500 mm, është i pajisur me Heidenhain iTNC 530 cnc; Standardi CE. Shtë i pajisur gjithashtu me lazer Blum për integritetin e mjetit dhe kontrollin e gjatësisë / diametrit, gisht ISO 40 12,000 rpm, frigorifer, ndërrues mjetesh me 30 pozicion...
Brno, Republika Çeke Republika Çeke
(Vendndodhja e shitësve)
938 km
2012
te mira (te perdorura)
Kobližná 683/3, 602 00 Brno-střed, Tschechien Republika Çeke
938 km
te mira (te perdorura)
Oelde, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1501 km
2013
i përdorur
Fellbach, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1208 km
2007
te mira (te perdorura)
Weißenhorn, Gjermani Gjermani
(Vendndodhja e shitësve)
1121 km
2000
i përdorur
Brno, Republika Çeke Republika Çeke
(Vendndodhja e shitësve)
938 km
2013
gati për përdorim
Brno, Republika Çeke Republika Çeke
(Vendndodhja e shitësve)
938 km
2004
gati për përdorim
 

I përdorur Centers (vertikal) 600-699mm (x-udhëtimit)

Kërkoni plotësisht Machineseeker dhe më shumë se 200 000 makina të përdorura tani.
Machineseeker.al është sponsor zyrtar i:
FEEDBACK
Flag gb
+44 20 331 800 72
Flag de
+49 201 857 86 10
Flag nl
+49 201 857 86 180
Flag pl
+48 223 076 958
Flag it
+49 201 857 86 152
Flag es
+34 911 433 456
Flag fr
+49 201 857 86 153