Blej Makina për rruajtjen e ingranazheve të përdorurar (7)

  • Rendit rezultatet
  • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
  • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
  • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
  • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
  • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
  • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
  • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina për prerjen e ingranazheve Makina për rruajtjen e ingranazheve
ankand
përfundon në
 T  orë  Min  Sek Ankandi përfundoi
Gjermani Nordrhein-Westfalen, Gjermani
1529 km
Makinë për gërvishtje ingranazhesh
Gleason-Hurth ZS 130 T
2004
shume mire (e perdorur)
Reklamë e klasifikuar
HURTH ZS 240L HURTH ZS 240L HURTH ZS 240L HURTH ZS 240L HURTH ZS 240L
more images
5
Gjermani Butzbach
1362 km
makinë rroje ingranazhesh
HURTH ZS 240L
2002
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
STANKOIMPORT 5 A 140
more images
1
Polonia Łysomice
1334 km
automat
STANKOIMPORT 5 A 140
1988
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HURTH ZSA 550 / 220 HURTH ZSA 550 / 220 HURTH ZSA 550 / 220 HURTH ZSA 550 / 220 HURTH ZSA 550 / 220 HURTH ZSA 550 / 220 HURTH ZSA 550 / 220 HURTH ZSA 550 / 220
more images
8
Spanja Fuente de Cantos
2282 km
Rruajtje Gear
HURTH ZSA 550 / 220
punëtori e rregulluar (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hurth ZS 240 CNC 5 Axes Hurth ZS 240 CNC 5 Axes Hurth ZS 240 CNC 5 Axes Hurth ZS 240 CNC 5 Axes Hurth ZS 240 CNC 5 Axes
more images
5
Brazil Av. Roque Gabriel, 1035 - Jardim Morumbi, Sorocaba - SP, 18085-645, Brasil
10012 km
Rruajtja
Hurth ZS 240 CNC 5 Axes
1996
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON-HURTH ZS 130 T GLEASON-HURTH ZS 130 T GLEASON-HURTH ZS 130 T GLEASON-HURTH ZS 130 T GLEASON-HURTH ZS 130 T
more images
5
Gjermani Butzbach
1362 km
makinë rroje ingranazhesh
GLEASON-HURTH ZS 130 T
2004
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GLEASON-HURTH ZS 160 T GLEASON-HURTH ZS 160 T GLEASON-HURTH ZS 160 T GLEASON-HURTH ZS 160 T GLEASON-HURTH ZS 160 T
more images
5
Gjermani Butzbach
1362 km
makinë rroje ingranazhesh
GLEASON-HURTH ZS 160 T
2004
dore e dyte
Thirrni