Frena e shtypit - hidraulike
Knuth AHK E 41160

çmimi
ankand
Viti i ndertimit
2006
Shteti
Dore e dyte (plotësisht funksional)
Vendndodhja
Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 496 km
Më shumë ankande

T D DHNA N ON MAKIN

Përcaktimi i makinerisë:
Frena e shtypit - hidraulike
Prodhues:
Knuth
model:
AHK E 41160
Numri i makinës:
138883
Viti i ndertimit:
2006
Shteti:
e mire (e perdorur)
funksionalitetin:
plotësisht funksional

DORËZIMI

Vendndodhja:
Nordrhein-Westfalen, Gjermani Gjermani – Largësia: përafërsisht 1 496 km
Disponueshmëria:
menjëherë pas përfundimit të ankandit
kushtet e dorëzimit:
FCA
Shpenzimet e çmontimit dhe ngarkimit:
700 € (e detyrueshme)
Marrja në vendndodhje:
falas
Transporti:

PËRSHKRIM

TECHNICAL DETAILS

pressure: 160 t
folding length: 4100 mm
column width: 3100 mm

Control: DELEM DA66W
table width: 120 mm
stroke: max. 800 mm

Speed downwards: 80 mm/sec
Speed upwards: 80 mm/sec
Speed under load: 8 mm/sec


MACHINE DETAILS

Oil capacity: 185 l
total power requirement: 24 kW
machine weight: approx. 13 t
space requirement: approx. 4,8 x 2,2 x 2,2 m

PËRPUNIMI I PAGESAVE

kosto shtesë të blerjes:
18 %
Kushtet e pagesës:
Parapagim 100%
menyra pagese:
Vorkasse Überweisung Icon transferim
Mastercard Logo Visa Logo Cartebleue Logo Klarna Logo Giropay Logo iDeal Logo
Faturat lëshohen në shumën e ofertës më të lartë plus çdo kosto çmontimi/ngarkimi dhe kostot e transportit, si dhe kostot shtesë të blerjes dhe TVSH-në ligjore.

OFERTA DETAJE

ID -ja e reklamës:
A9857468
Numri i referencës:
AUC-2305486
Përditëso:
e fundit më 17.05.2023

Kontaktoni

Max Fiene
Personi i kontaktit: Max Fiene
ID e makinës: 9857468
telefoni:
Siegel Siegel

Machineseeker Mbrojtja e blerësit

Pagesë e sigurt përmes llogarisë ruajtëse
Shitësi i kontrolluar rreptësisht
Mbështetje personale dhe shumëgjuhëshe

vizitë ndonjë gjë

Vizita është e mundur
makinë nën fuqi
Machineseeker në përgjithësi rekomandon shikimin e makinave të përdorura.
I gjithë informacioni jepet sipas njohurive dhe besimit tonë - binduni në vend.

OFRUESIT

Trustseal
Shitës profesional komercial
Gjermani Gjermani
Largësia: përafërsisht 1 496 km
Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar për këto reklama.
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen SBS E 2540/1,5 KNUTH Werkzeugmaschinen SBS E 2540/1,5
more images
2
Gjermani
1340 km
Makina palosëse manuale
KNUTH Werkzeugmaschinen SBS E 2540/1,5
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen SBS E 3020/1,2
more images
1
Gjermani
1340 km
Makina palosëse manuale
KNUTH Werkzeugmaschinen SBS E 3020/1,2
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen AHK H 15060 CNC
more images
1
Gjermani
1340 km
shtypni frenat
KNUTH Werkzeugmaschinen AHK H 15060 CNC
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen SB E 2060/2
more images
1
Gjermani
1340 km
Makina palosëse manuale
KNUTH Werkzeugmaschinen SB E 2060/2
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH / DURMA HAP 35200 KNUTH / DURMA HAP 35200 KNUTH / DURMA HAP 35200 KNUTH / DURMA HAP 35200 KNUTH / DURMA HAP 35200 KNUTH / DURMA HAP 35200 KNUTH / DURMA HAP 35200 KNUTH / DURMA HAP 35200 KNUTH / DURMA HAP 35200 KNUTH / DURMA HAP 35200
more images
10
Gjermani Ahaus
1573 km
Frena e shtypit - hidraulike
KNUTH / DURMA HAP 35200
1997
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1340 km
makinat e frezës së shpimit
KNUTH Werkzeugmaschinen Mark Super SV
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH LL 1500 CNC KNUTH LL 1500 CNC KNUTH LL 1500 CNC KNUTH LL 1500 CNC KNUTH LL 1500 CNC KNUTH LL 1500 CNC KNUTH LL 1500 CNC KNUTH LL 1500 CNC
more images
8
Gjermani
1340 km
qendrat e përpunimit (vertikale)
KNUTH LL 1500 CNC
2011
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH X.Mill 1100L CNC KNUTH X.Mill 1100L CNC KNUTH X.Mill 1100L CNC KNUTH X.Mill 1100L CNC KNUTH X.Mill 1100L CNC KNUTH X.Mill 1100L CNC KNUTH X.Mill 1100L CNC
more images
7
Gjermani Trittau
(Vendndodhja e tregtarit)
1568 km
Qendra e përpunimit - vertikale
KNUTH X.Mill 1100L CNC
2011
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH KPB 30 KNUTH KPB 30 KNUTH KPB 30 KNUTH KPB 30
more images
4
Gjermani Willich
1533 km
Makinë për lakimin e tubave
KNUTH KPB 30
1998
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Knuth KB 32 SF
more images
1
Holanda Joure
1699 km
makinat e shpimit të shtyllave
Knuth KB 32 SF
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH WF 2 KNUTH WF 2 KNUTH WF 2 KNUTH WF 2 KNUTH WF 2 KNUTH WF 2 KNUTH WF 2 KNUTH WF 2
more images
8
Gjermani Rödermark
1318 km
Makinë universale për bluarjen e veglave
KNUTH WF 2
1990
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen KKS 315 T KNUTH Werkzeugmaschinen KKS 315 T KNUTH Werkzeugmaschinen KKS 315 T
more images
3
Gjermani
1340 km
Sharrë rrethore e ftohtë (sharrë rrethore metalike)
KNUTH Werkzeugmaschinen KKS 315 T
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Knuth X.MILL 1100 L Knuth X.MILL 1100 L Knuth X.MILL 1100 L Knuth X.MILL 1100 L Knuth X.MILL 1100 L Knuth X.MILL 1100 L Knuth X.MILL 1100 L Knuth X.MILL 1100 L
more images
8
Hungaria Székesfehérvár
684 km
Qendër e përpunimit vertikal
Knuth X.MILL 1100 L
2018
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Knuth A K M Knuth A K M Knuth A K M Knuth A K M Knuth A K M
more images
5
Gjermani Sundern (Sauerland)
1468 km
Makinë prerëse e levës së dorës nr. 147
Knuth A K M
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen ACE Laser 3015 1.0 MAX KNUTH Werkzeugmaschinen ACE Laser 3015 1.0 MAX KNUTH Werkzeugmaschinen ACE Laser 3015 1.0 MAX KNUTH Werkzeugmaschinen ACE Laser 3015 1.0 MAX
more images
4
Gjermani
1340 km
makinat e prerjes me lazer
KNUTH Werkzeugmaschinen ACE Laser 3015 1.0 MAX
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Knuth X.MILL 640 Knuth X.MILL 640 Knuth X.MILL 640 Knuth X.MILL 640 Knuth X.MILL 640 Knuth X.MILL 640 Knuth X.MILL 640 Knuth X.MILL 640 Knuth X.MILL 640
more images
9
Hungaria Székesfehérvár
684 km
Qendër e përpunimit vertikal
Knuth X.MILL 640
2018
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen KPB 30 KNUTH Werkzeugmaschinen KPB 30 KNUTH Werkzeugmaschinen KPB 30
more images
3
Gjermani
1340 km
Makina për lakimin e tubave dhe profileve
KNUTH Werkzeugmaschinen KPB 30
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen SSB 32 Xn KNUTH Werkzeugmaschinen SSB 32 Xn KNUTH Werkzeugmaschinen SSB 32 Xn KNUTH Werkzeugmaschinen SSB 32 Xn KNUTH Werkzeugmaschinen SSB 32 Xn
more images
5
Gjermani Wasbek
1627 km
Makinat e shpimit të tavolinave dhe kolonave
KNUTH Werkzeugmaschinen SSB 32 Xn
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen Water-Jet B 2010 KNUTH Werkzeugmaschinen Water-Jet B 2010
more images
2
Gjermani Wasbek
1627 km
sistemet e prerjes me avion uji
KNUTH Werkzeugmaschinen Water-Jet B 2010
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen R 32 Basic KNUTH Werkzeugmaschinen R 32 Basic KNUTH Werkzeugmaschinen R 32 Basic KNUTH Werkzeugmaschinen R 32 Basic KNUTH Werkzeugmaschinen R 32 Basic
more images
5
Gjermani
1340 km
makinat e shpimit radial
KNUTH Werkzeugmaschinen R 32 Basic
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen R 40 V KNUTH Werkzeugmaschinen R 40 V KNUTH Werkzeugmaschinen R 40 V
more images
3
Gjermani
1340 km
makinat e shpimit radial
KNUTH Werkzeugmaschinen R 40 V
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen KSR 40 Advance KNUTH Werkzeugmaschinen KSR 40 Advance KNUTH Werkzeugmaschinen KSR 40 Advance KNUTH Werkzeugmaschinen KSR 40 Advance KNUTH Werkzeugmaschinen KSR 40 Advance
more images
5
Gjermani
1340 km
makinat e shpimit radial
KNUTH Werkzeugmaschinen KSR 40 Advance
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen R 60 VT KNUTH Werkzeugmaschinen R 60 VT
more images
2
Gjermani Wasbek
1627 km
makinat e shpimit radial
KNUTH Werkzeugmaschinen R 60 VT
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen KNWP 200 HM
more images
1
Gjermani Wasbek
1627 km
Shtypja e punishtes hidraulike
KNUTH Werkzeugmaschinen KNWP 200 HM
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen X.mill T 800 Si CNC
more images
1
Gjermani Wasbek
1627 km
Qendra e përpunimit (pajisje speciale)
KNUTH Werkzeugmaschinen X.mill T 800 Si CNC
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen SBF 40 TV 1000 KNUTH Werkzeugmaschinen SBF 40 TV 1000 KNUTH Werkzeugmaschinen SBF 40 TV 1000 KNUTH Werkzeugmaschinen SBF 40 TV 1000 KNUTH Werkzeugmaschinen SBF 40 TV 1000
more images
5
Gjermani
1340 km
makinat e frezës së shpimit
KNUTH Werkzeugmaschinen SBF 40 TV 1000
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen KKS 275 T KNUTH Werkzeugmaschinen KKS 275 T KNUTH Werkzeugmaschinen KKS 275 T
more images
3
Gjermani
1340 km
Sharrë rrethore e ftohtë (sharrë rrethore metalike)
KNUTH Werkzeugmaschinen KKS 275 T
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen KPB 81 KNUTH Werkzeugmaschinen KPB 81 KNUTH Werkzeugmaschinen KPB 81
more images
3
Gjermani Wasbek
1627 km
Makina për lakimin e tubave dhe profileve
KNUTH Werkzeugmaschinen KPB 81
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen KB 20 SV
more images
1
Gjermani Wasbek
1627 km
Makinat e shpimit të tavolinave dhe kolonave
KNUTH Werkzeugmaschinen KB 20 SV
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen FPK 6.2 KNUTH Werkzeugmaschinen FPK 6.2 KNUTH Werkzeugmaschinen FPK 6.2 KNUTH Werkzeugmaschinen FPK 6.2
more images
4
Gjermani
1340 km
makinat e bluarjes së veglave
KNUTH Werkzeugmaschinen FPK 6.2
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen DSB 250 D KNUTH Werkzeugmaschinen DSB 250 D KNUTH Werkzeugmaschinen DSB 250 D
more images
3
Gjermani
1340 km
Makinë për bluarjen e veglave
KNUTH Werkzeugmaschinen DSB 250 D
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen Servomill® UWF 15 KNUTH Werkzeugmaschinen Servomill® UWF 15 KNUTH Werkzeugmaschinen Servomill® UWF 15 KNUTH Werkzeugmaschinen Servomill® UWF 15 KNUTH Werkzeugmaschinen Servomill® UWF 15
more images
5
Gjermani
1340 km
Servo makinat e bluarjes konvencionale
KNUTH Werkzeugmaschinen Servomill® UWF 15
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen KF 6000 OPTIEDGE
more images
1
Gjermani
1340 km
makineritë për prerjen e skajeve
KNUTH Werkzeugmaschinen KF 6000 OPTIEDGE
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen KSB 32A
more images
1
Gjermani Wasbek
1627 km
Makinat e shpimit të tavolinave dhe kolonave
KNUTH Werkzeugmaschinen KSB 32A
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH KPB 45
more images
1
Gjermani Wasbek
1627 km
Makinë për lakimin e profilit
KNUTH KPB 45
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen X.mill 400 (BT40)
more images
1
Gjermani Wasbek
1627 km
Qendër e përpunimit vertikal
KNUTH Werkzeugmaschinen X.mill 400 (BT40)
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen VECTOR 1200 M Si
more images
1
Gjermani Wasbek
1627 km
Qendër e përpunimit vertikal
KNUTH Werkzeugmaschinen VECTOR 1200 M Si
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen KKS 350 T KNUTH Werkzeugmaschinen KKS 350 T KNUTH Werkzeugmaschinen KKS 350 T
more images
3
Gjermani
1340 km
Sharrë rrethore e ftohtë (sharrë rrethore metalike)
KNUTH Werkzeugmaschinen KKS 350 T
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen ZNC 435 L KNUTH Werkzeugmaschinen ZNC 435 L
more images
2
Gjermani
1340 km
makinat e fundosjes
KNUTH Werkzeugmaschinen ZNC 435 L
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen R 60 V KNUTH Werkzeugmaschinen R 60 V KNUTH Werkzeugmaschinen R 60 V
more images
3
Gjermani Wasbek
1627 km
makinat e shpimit radial
KNUTH Werkzeugmaschinen R 60 V
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen ZNC-EDM 250 KNUTH Werkzeugmaschinen ZNC-EDM 250
more images
2
Gjermani
1340 km
makinat e fundosjes
KNUTH Werkzeugmaschinen ZNC-EDM 250
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen KPB 40H
more images
1
Gjermani Wasbek
1627 km
Makinë për lakimin e unazës dhe profilit hidraulike
KNUTH Werkzeugmaschinen KPB 40H
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen X.mill 5X 1000 SI
more images
1
Gjermani Wasbek
(Vendndodhja e tregtarit)
1627 km
Qendra e përpunimit CNC me 5 boshte
KNUTH Werkzeugmaschinen X.mill 5X 1000 SI
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani
1340 km
makinat e frezës së shpimit
KNUTH Werkzeugmaschinen Mark Super S
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen KEM 250 Kantenentgratmaschine KNUTH Werkzeugmaschinen KEM 250 Kantenentgratmaschine
more images
2
Gjermani
1340 km
makina për përgatitjen e fundit të tubave
KNUTH Werkzeugmaschinen KEM 250 Kantenentgratmaschine
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KNUTH Werkzeugmaschinen Water-Jet 5X 3015 KNUTH Werkzeugmaschinen Water-Jet 5X 3015
more images
2
Gjermani
1340 km
sistemet e prerjes me avion uji
KNUTH Werkzeugmaschinen Water-Jet 5X 3015
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mercedes-Benz E 300 T de AMG Line 2x+360°+Wide+LED+AHK+Fahrass Mercedes-Benz E 300 T de AMG Line 2x+360°+Wide+LED+AHK+Fahrass Mercedes-Benz E 300 T de AMG Line 2x+360°+Wide+LED+AHK+Fahrass Mercedes-Benz E 300 T de AMG Line 2x+360°+Wide+LED+AHK+Fahrass Mercedes-Benz E 300 T de AMG Line 2x+360°+Wide+LED+AHK+Fahrass Mercedes-Benz E 300 T de AMG Line 2x+360°+Wide+LED+AHK+Fahrass Mercedes-Benz E 300 T de AMG Line 2x+360°+Wide+LED+AHK+Fahrass Mercedes-Benz E 300 T de AMG Line 2x+360°+Wide+LED+AHK+Fahrass Mercedes-Benz E 300 T de AMG Line 2x+360°+Wide+LED+AHK+Fahrass Mercedes-Benz E 300 T de AMG Line 2x+360°+Wide+LED+AHK+Fahrass Mercedes-Benz E 300 T de AMG Line 2x+360°+Wide+LED+AHK+Fahrass Mercedes-Benz E 300 T de AMG Line 2x+360°+Wide+LED+AHK+Fahrass Mercedes-Benz E 300 T de AMG Line 2x+360°+Wide+LED+AHK+Fahrass
more images
13
Gjermani Rottenburg
(Vendndodhja e tregtarit)
1057 km
Kamionçinë / furgon
Mercedes-Benz E 300 T de AMG Line 2x+360°+Wide+LED+AHK+Fahrass
dore e dyte
Reklamë e klasifikuar
MAN TGX 18.480 XXL *MANUAL*AHK* MAN TGX 18.480 XXL *MANUAL*AHK* MAN TGX 18.480 XXL *MANUAL*AHK* MAN TGX 18.480 XXL *MANUAL*AHK* MAN TGX 18.480 XXL *MANUAL*AHK* MAN TGX 18.480 XXL *MANUAL*AHK* MAN TGX 18.480 XXL *MANUAL*AHK* MAN TGX 18.480 XXL *MANUAL*AHK* MAN TGX 18.480 XXL *MANUAL*AHK* MAN TGX 18.480 XXL *MANUAL*AHK* MAN TGX 18.480 XXL *MANUAL*AHK* MAN TGX 18.480 XXL *MANUAL*AHK*
more images
12
Gjermani Röttenbach
(Vendndodhja e tregtarit)
1142 km
Njësia standarde e traktorit
MAN TGX 18.480 XXL *MANUAL*AHK*
2008
dore e dyte
Reklamë e klasifikuar
Iveco Daily 70C18A8 MY22 SCHIEBEPLANE/LBW 1500kg/AHK Iveco Daily 70C18A8 MY22 SCHIEBEPLANE/LBW 1500kg/AHK Iveco Daily 70C18A8 MY22 SCHIEBEPLANE/LBW 1500kg/AHK Iveco Daily 70C18A8 MY22 SCHIEBEPLANE/LBW 1500kg/AHK Iveco Daily 70C18A8 MY22 SCHIEBEPLANE/LBW 1500kg/AHK Iveco Daily 70C18A8 MY22 SCHIEBEPLANE/LBW 1500kg/AHK Iveco Daily 70C18A8 MY22 SCHIEBEPLANE/LBW 1500kg/AHK Iveco Daily 70C18A8 MY22 SCHIEBEPLANE/LBW 1500kg/AHK Iveco Daily 70C18A8 MY22 SCHIEBEPLANE/LBW 1500kg/AHK Iveco Daily 70C18A8 MY22 SCHIEBEPLANE/LBW 1500kg/AHK
more images
10
Gjermani Wachtendonk
(Vendndodhja e tregtarit)
1556 km
Strukturë e veçantë / zgjidhje industriale
Iveco Daily 70C18A8 MY22 SCHIEBEPLANE/LBW 1500kg/AHK
2023
dore e dyte