KAISER KSTU 4000-30-6G-P (Überholung 2026)
Viti i prodhimit
2000
Gjendje
I përdorur (plotësisht funksionale)
Vendndodhje
Bretten Gjermania
Makinë goditjeje automatike KAISER KSTU 4000-30-6G-P (Überholung 2026)
more Images
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
Makinë goditjeje automatike
Prodhues:
KAISER
Model:
KSTU 4000-30-6G-P (Überholung 2026)
Numri i makinës:
Viti i prodhimit:
2000
Gjendje:
gjithësisht i rinovuar (i përdorur)
Funksionalitet:
plotësisht funksionale
Çmimi & Vendndodhja
qira:
është e mundur
Vendndodhje:
Gewerbestrasse 30, 75015 Bretten, Deutschland Gjermania
Telefononi
Detaje teknike
Lartësia totale:
6 615 mm
Rregullimi i cilindrit hidraulik:
200 mm
Lartësia e instalimit:
800 mm
Lartësia e tryezës:
1 000 mm
Gjerësia totale:
3 210 mm
Gjatësia totale:
5 140 mm
Gjatësia e tryezës:
3 000 mm
Gjerësia e tavolinës:
1 400 mm
Forca e presimit:
400 t
Lartësia e kabinetit të kontrollit:
2 200 mm
Gjatësia e kabinetit të kontrollit:
3 600 mm
600 mm
Lloji i rrymës hyrëse:
tre fazë
Hapësira midis kolonave:
1 100 mm
Distanca midis mbështetëseve anësore:
1 100 mm
Distanca midis qëndrimeve:
3 020 mm
Peshë totale:
100 000 kg
Viti i fundit i remontit të përgjithshëm:
Detajet e ofertës
ID e shpalljes:
A19716286
Numri i referencës:
Përditësim:
së fundmi më 27.01.2026
Përshkrim
Press force: 4000 kN
Adjustable stroke: 50 - 300 mm
Ram adjustment: 200 mm
Strokes per minute: 15 - 60
Gbedjw H Ag Tepfx Acljl
Die installation height: 800 mm
Table dimensions: 3000 x 1400 mm
Ram dimensions: 3000 x 1200 mm
New SIEMENS S7 1500 series control system
Njoftimi është përkthyer automatikisht. Mund të ketë gabime në përkthim.
Ofrues
I regjistruar që nga: 2015
3 Njoftime online
Telefononi
Dërgo kërkesë
Tokëus
Gjermania
Austri
Zvicra
Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Mbretëria e Bashkuar
Franca
Belgjika
Spanjë
Meksikë
Itali
Holanda
Polonia
Federata Ruse
Bjellorusia (Republika e Bjellorusisë)
Ukrainë
Estoni
Turqia
Zelanda e Re
Irlanda
Republika Çeke
Danimarka
Finlanda
Suedi
Norvegjia
Luksemburg
Greqia
Lituania
Letonia
Islandë
Portugalia
Brazili
Venezuela
Argjentina
Hungaria
Sllovaki
Rumania
Moldavia
Sllovenia
Serbia
Mali i Zi
Shqipëria
Kroacia
Bullgaria
Maqedonia e Veriut
Bosnjë dhe Hercegovinë
Izraeli
Egjipt
Maroku
India
Indonezi
Koreja e Jugut
Japoni
Tajlandë
Malajzia
Vietnami
Kina, Republika Popullore
Tajvan
Irani
Bangladeshi
Kërkesa nuk mund të dërgohej. Ju lutemi provoni përsëri më vonë.
Telefon & Faks
+49 7252 ... njoftime
Këto njoftime mund t'ju interesojnë edhe ju.
Njoftim i vogël
Makinë shpuese me performancë të lartë BRUDERER BSTA 50 USL
more images
Gjermania Villingen-Schwenningen
1 197 km
Makinë shpuese me performancë të lartë
BRUDERERBSTA 50 USL
Tregtar i verifikuar
Njoftim i vogël
Gjermania Hessisch Lichtenau
1 375 km
Presë ekscentrike automatike me ushqyes rulash NC EBU - presë ekscentrike me dy kolona, presë prodhi
HAULICK + ROOSRVD 125
Tregtar i verifikuar
Furrë me karrocë për kope Nabertherm W 1000/A
Gjermania Gjermania
Furrë me karrocë për kope
NaberthermW 1000/A
Makinë bluarëse sipërfaqësore Geibel & Hotz FS 50 SA
Gjermania Waiblingen
Makinë bluarëse sipërfaqësore
Geibel & HotzFS 50 SA
SHTYP EQENTRIK SHTYPË DYFISHTE SGP PEZZ 500/1700/1000
Greqia Agios Athanasios
342 km
SHTYP EQENTRIK SHTYPË DYFISHTE
SGPPEZZ 500/1700/1000
Automatike Punching Press KAISER V 63 W 1080
Gjermania Eislingen/Fils
Automatike Punching Press
KAISERV 63 W 1080