kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Makinat bluarëse të ingranazheve me dhëmbë drejt të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina për prerjen e ingranazheve Makinat bluarëse të ingranazheve me dhëmbë drejt
Reklamë e klasifikuar
Gleason-Pfauter P100 Gleason-Pfauter P100 Gleason-Pfauter P100 Gleason-Pfauter P100 Gleason-Pfauter P100 Gleason-Pfauter P100 Gleason-Pfauter P100
more images
7
Gjermani Korschenbroich
1529 km
Makinë për prerjen e ingranazheve CNC
Gleason-Pfauter P100
1998
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Klingelnberg BF203 Klingelnberg BF203 Klingelnberg BF203 Klingelnberg BF203 Klingelnberg BF203 Klingelnberg BF203
more images
6
Turqia Yenidoğan, Sahabeler Cd No:20 D:20, 34040 Bayrampaşa/İstanbul, Turkey
734 km
Klingelnberg CNC Bevel Gear Stg
Klingelnberg BF203
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gleason NO 14 Gleason NO 14 Gleason NO 14 Gleason NO 14 Gleason NO 14 Gleason NO 14 Gleason NO 14 Gleason NO 14 Gleason NO 14 Gleason NO 14 Gleason NO 14 Gleason NO 14 Gleason NO 14 Gleason NO 14 Gleason NO 14
more images
15
Mbretëria e Bashkuar Barry St, Oldham OL1 3NE, UK
2157 km
Gjenerator i ingranazheve të drejtë pjerrët
Gleason NO 14
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Spanja Fuente de Cantos
2282 km
GARANTON BEVEL
Gleason 726
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Turqia Yenidoğan, Sahabeler Cd No:20 D:20, 34040 Bayrampaşa/İstanbul, Turkey
734 km
SARATOV 5C23 BEVEL GEAR STG
SARATOV 5C23
1989
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni

Përdorur Makinat bluarëse të ingranazheve me dhëmbë drejt

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.