Chiron FZ18WChiron
FZ18W
Chiron FZ18W
Chiron
FZ18W
Gjendje
I përdorur
Vendndodhje
Gussago
Të dhëna për makinën
Çmimi & Vendndodhja
- Vendndodhje:
- Gussago, Italy
- A6562369
- Numri i referencës:
- 11
- Përditësim:
- së fundmi më 03.10.2024
Përshkrim
Chiron FZ18W Magnum
rotopallet
Giedpfxohkkwbj Aglot
1999
CNC Siemens 840D
X 630 Y 400 Z 425
tables (2) 850x450mm
20 tools
ISO 40 / 18kW / 140 Nm
40m/min
HAWE hydraulics
automatic doors
swarf conveyor
6 ton
3,6 x 2,25 x 2,85
machine can be inspected under power in our warehouse
Mimu Machine Tools (Italy)
rotopallet
Giedpfxohkkwbj Aglot
1999
CNC Siemens 840D
X 630 Y 400 Z 425
tables (2) 850x450mm
20 tools
ISO 40 / 18kW / 140 Nm
40m/min
HAWE hydraulics
automatic doors
swarf conveyor
6 ton
3,6 x 2,25 x 2,85
Mimu Machine Tools (Italy)
Këto njoftime mund t'ju interesojnë edhe ju.
Njoftim i vogël
Lipie
1 102 km
Qendra e përpunimit
CHIRONFZ18 W
CHIRONFZ18 W
Njoftim i vogël
Root
1 150 km
Qendra e përpunimit horizontal CNC
OKKHP 500 S
OKKHP 500 S
Itali
CHIRON FZ18W
CHIRONFZ18W
CHIRONFZ18W
Gjermania
CHIRON FZ 18 W
CHIRONFZ 18 W
CHIRONFZ 18 W
Częstochowa
Qendër përpunimi
CNC INFOTEC BearbeitungszentrumModell: 2515
Rheinfelden
Sistemi i pastrimit me ultratinguj
AIR FRESH SERVICE INDUSTRIEFILTER1 - Kammer
Szentendre
732 km
Sistemi i djegies së drurit Mawera FU300R 350 kW