Airtech Absaugung SCT8-A11-L8
EXW çmim fiks plus TVSH
Viti i prodhimit
2025
Gjendje
I ri (plotësisht funksionale)
Vendndodhje
Lübbecke Gjermania
Sistem qarkullimi dhe thithjeje ajri Airtech Absaugung SCT8-A11-L8
more Images
Airtech Absaugung SCT8-A11-L8
Airtech Absaugung SCT8-A11-L8
Airtech Absaugung SCT8-A11-L8
Airtech Absaugung SCT8-A11-L8
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
Sistem qarkullimi dhe thithjeje ajri
Prodhues:
Airtech
Model:
Absaugung SCT8-A11-L8
Viti i prodhimit:
2025
Gjendje:
i ri
Funksionalitet:
plotësisht funksionale
Çmimi & Vendndodhja
EXW çmim fiks plus TVSH
Vendndodhje:
Daimlerstr. 34-36, 32312 Lübbecke, Deutschland Gjermania
Telefononi
Detaje teknike
Fuqi:
11 kW (14,96 HP)
Tensioni hyrës:
400 V
Lloji i rrymës hyrëse:
tre fazë
Prurje vëllimore:
9 000 m³/h
Kapaciteti i thithjes:
9 000 m³/h
Diametri i manifoldit të marrjes:
300 mm
Sipërfaqja e filtrit:
165 m²
Niveli i zhurmës:
70 dB
Lartësia totale:
2 500 mm
Gjatësia totale:
1 980 mm
Gjerësia totale:
990 mm
Peshë totale:
450 kg
Kërkesa e lartësisë:
2 500 mm
Kërkesë hapësire gjatësia:
2 000 mm
Kërkohet gjerësi:
1 000 mm
Kohëzgjatja e garancisë:
12 muaj
Pajisje:
dokumentacion / manual
Përshkrim
1. Product Description
Main Features:
Gijdpfoxx Ia Hox Aclst
Your Benefits
Powerful: The 11 kW blower ensures strong suction power and stable extraction performance even in challenging applications.
Delivery ex works / ex stock
Installation and commissioning (optional): available on request by our trained technical staff.
Njoftimi është përkthyer automatikisht. Mund të ketë gabime në përkthim.
Ofrues
I regjistruar që nga: 2019
34 Njoftime online
Telefononi
Dërgo kërkesë
Tokëus
Gjermania
Austri
Zvicra
Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Mbretëria e Bashkuar
Franca
Belgjika
Spanjë
Meksikë
Itali
Holanda
Polonia
Federata Ruse
Bjellorusia (Republika e Bjellorusisë)
Ukrainë
Estoni
Turqia
Zelanda e Re
Irlanda
Republika Çeke
Danimarka
Finlanda
Suedi
Norvegjia
Luksemburg
Greqia
Lituania
Letonia
Islandë
Portugalia
Brazili
Venezuela
Argjentina
Hungaria
Sllovaki
Rumania
Moldavia
Sllovenia
Serbia
Mali i Zi
Shqipëria
Kroacia
Bullgaria
Maqedonia e Veriut
Bosnjë dhe Hercegovinë
Izraeli
Egjipt
Maroku
India
Indonezi
Koreja e Jugut
Japoni
Tajlandë
Malajzia
Vietnami
Kina, Republika Popullore
Tajvan
Irani
Bangladeshi
Kërkesa nuk mund të dërgohej. Ju lutemi provoni përsëri më vonë.
Telefon & Faks
+49 5741 ... njoftime
Këto njoftime mund t'ju interesojnë edhe ju.
Njoftim i vogël
Makinë për heqjen e llamarinës TFON Surfacer® RRBC (Tailored Machines)
more images
Turqia Fevziçakmak
1 120 km
Makinë për heqjen e llamarinës
TFONSurfacer® RRBC (Tailored Machines)
Tregtar i verifikuar
Njoftim i vogël
Makinë për heqjen e llamarinës TFON Surfacer® TF-RBC 3013
Turqia Fevziçakmak
1 120 km
Makinë për heqjen e llamarinës
TFONSurfacer® TF-RBC 3013
Tregtar i verifikuar
Makineri gërryese me furça Fladder Gyro 300 VAC M Fladder Fladder Gyro 300 VAC Ex.
Gjermania Gjermania
Makineri gërryese me furça Fladder Gyro 300 VAC M
FladderFladder Gyro 300 VAC Ex.