kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Makinë me tela EDM përgjatë gjatësisë 0-299mm të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina EDM Makinë me tela EDM përgjatë gjatësisë 0-299mm
Reklamë e klasifikuar
HITACHI 254Y/FF3 HITACHI 254Y/FF3
more images
2
Republika Çeke Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
938 km
Makine e prerjes EDM
HITACHI 254Y/FF3
2003
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AGIE 150 HSS AGIE 150 HSS AGIE 150 HSS AGIE 150 HSS AGIE 150 HSS AGIE 150 HSS AGIE 150 HSS AGIE 150 HSS AGIE 150 HSS AGIE 150 HSS
more images
10
Zvicra Root
1150 km
Wire ul Machine
AGIE 150 HSS
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makino U32K Makino U32K Makino U32K Makino U32K
more images
4
Gjermani Braak
1573 km
Makinë EDM me tela
Makino U32K
2001
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CDM ROVELLA - ITALY ELDIS 2.40 CDM ROVELLA - ITALY ELDIS 2.40 CDM ROVELLA - ITALY ELDIS 2.40 CDM ROVELLA - ITALY ELDIS 2.40 CDM ROVELLA - ITALY ELDIS 2.40
more images
5
Italia Novi Ligure
1009 km
machine EDM
CDM ROVELLA - ITALY ELDIS 2.40
1994
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sodick AP200 ÖL Sodick AP200 ÖL Sodick AP200 ÖL Sodick AP200 ÖL Sodick AP200 ÖL Sodick AP200 ÖL
more images
6
Gjermani Eberswalde
1386 km
Makineri për gërryerjen e telit me precizion ultra
Sodick AP200 ÖL
2001
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AGIE Vertex 1 AGIE Vertex 1 AGIE Vertex 1 AGIE Vertex 1 AGIE Vertex 1 AGIE Vertex 1
more images
6
Gjermani Nürtingen
1190 km
Makinë EDM me tela
AGIE Vertex 1
2003
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AEG ELOTHERM 111 AEG ELOTHERM 111 AEG ELOTHERM 111 AEG ELOTHERM 111 AEG ELOTHERM 111 AEG ELOTHERM 111
more images
6
Gjermani Nürnberg
1166 km
makine e erozionit me shkëndija
AEG ELOTHERM 111
zgarë e dëmtuar e pjesëve të këmbimit (e përdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Meatec M200 Meatec M200
more images
2
Gjermani Hanau
1324 km
Sharrë teli CNC EDM
Meatec M200
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MITSUBISHI PX 05 MITSUBISHI PX 05 MITSUBISHI PX 05 MITSUBISHI PX 05 MITSUBISHI PX 05 MITSUBISHI PX 05 MITSUBISHI PX 05 MITSUBISHI PX 05 MITSUBISHI PX 05 MITSUBISHI PX 05 MITSUBISHI PX 05
more images
11
Gjermani Dortmund
1505 km
Wire EDM Machine
MITSUBISHI PX 05
2001
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
China J0780 China J0780
more images
2
Gjermani Gransee
1420 km
erozioni i telit
China J0780
1989
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AGIE DEM 315 AGIE DEM 315 AGIE DEM 315 AGIE DEM 315 AGIE DEM 315
more images
5
Meksika Ciudad de México
10848 km
Teli EDM
AGIE DEM 315
1985
ka nevoje per riparim (e perdorur)
Thirrni

Përdorur Makinë me tela EDM përgjatë gjatësisë 0-299mm

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.