Blej Makinat bluarëse të krimbave të përdorurar (6)

  • Rendit rezultatet
  • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
  • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
  • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
  • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
  • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
  • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
  • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina për prerjen e ingranazheve Makinat bluarëse të krimbave
Reklamë e klasifikuar
WMW zfwz1250 WMW zfwz1250 WMW zfwz1250 WMW zfwz1250 WMW zfwz1250 WMW zfwz1250 WMW zfwz1250 WMW zfwz1250 WMW zfwz1250 WMW zfwz1250 WMW zfwz1250
more images
11
Bullgaria Asenovgrad
404 km
Makinë për gërshërë me ingranazhe CNC ZFWZ 1250
WMW zfwz1250
2002
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SAMPUTENSILI RV3000 SAMPUTENSILI RV3000 SAMPUTENSILI RV3000 SAMPUTENSILI RV3000 SAMPUTENSILI RV3000
more images
5
Gjermani Staufenberg
1377 km
makinë bluarëse me krimba
SAMPUTENSILI RV3000
1998
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Reishauer US Reishauer US Reishauer US Reishauer US Reishauer US Reishauer US Reishauer US Reishauer US Reishauer US
more images
9
Gjermani Korschenbroich
1530 km
Makinë bluarëse me krimba
Reishauer US
1976
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KLINGELNBERG PS 750 KLINGELNBERG PS 750 KLINGELNBERG PS 750 KLINGELNBERG PS 750 KLINGELNBERG PS 750 KLINGELNBERG PS 750 KLINGELNBERG PS 750 KLINGELNBERG PS 750 KLINGELNBERG PS 750 KLINGELNBERG PS 750
more images
10
Gjermani Malsch
1266 km
Makinë për testimin e ingranazheve të krimbave
KLINGELNBERG PS 750
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LINDNER GH 300-38 LINDNER GH 300-38 LINDNER GH 300-38 LINDNER GH 300-38 LINDNER GH 300-38
more images
5
Gjermani Metzingen
1187 km
Makinë bluarëse me krimba me fije
LINDNER GH 300-38
1979
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KAPP KS 803 KAPP KS 803 KAPP KS 803 KAPP KS 803
more images
4
Gjermani Metzingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1189 km
Makinë bluarëse e boshtit të shpinës
KAPP KS 803
1978
dore e dyte
Thirrni