kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Makinat bluarëse të krimbave të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina për prerjen e ingranazheve Makinat bluarëse të krimbave
Reklamë e klasifikuar
LINDNER GH 300-38 LINDNER GH 300-38 LINDNER GH 300-38 LINDNER GH 300-38 LINDNER GH 300-38
more images
5
Gjermani Metzingen
1187 km
Makinë bluarëse me krimba me fije
LINDNER GH 300-38
1979
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SAMPUTENSILI RV3000 SAMPUTENSILI RV3000 SAMPUTENSILI RV3000 SAMPUTENSILI RV3000 SAMPUTENSILI RV3000
more images
5
Gjermani Staufenberg
1377 km
makinë bluarëse me krimba
SAMPUTENSILI RV3000
1998
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KLINGELNBERG PS 750 KLINGELNBERG PS 750 KLINGELNBERG PS 750 KLINGELNBERG PS 750 KLINGELNBERG PS 750 KLINGELNBERG PS 750 KLINGELNBERG PS 750 KLINGELNBERG PS 750 KLINGELNBERG PS 750 KLINGELNBERG PS 750
more images
10
Gjermani Malsch
1266 km
Makinë për testimin e ingranazheve të krimbave
KLINGELNBERG PS 750
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KAPP KS 803 KAPP KS 803 KAPP KS 803 KAPP KS 803
more images
4
Gjermani Metzingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1189 km
Makinë bluarëse e boshtit të shpinës
KAPP KS 803
1978
dore e dyte
Thirrni

Përdorur Makinat bluarëse të krimbave

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.