kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
tregojnë më pak
trego më shumë
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Makina për deburimin e fletëve të metalit të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Deburring makina Makina për deburimin e fletëve të metalit
Reklamë e klasifikuar
ERNST EM 5 N/II/L + 2 B/1400 ERNST EM 5 N/II/L + 2 B/1400
more images
2
Gjermani Metzingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1189 km
Sheet Metal Deburring Machine
ERNST EM 5 N/II/L + 2 B/1400
2007
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TFON Surfacer RRBC (Custom-Made Machines) TFON Surfacer RRBC (Custom-Made Machines) TFON Surfacer RRBC (Custom-Made Machines) TFON Surfacer RRBC (Custom-Made Machines) TFON Surfacer RRBC (Custom-Made Machines) TFON Surfacer RRBC (Custom-Made Machines)
more images
6
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4 D:1, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1120 km
Modele makinash të bëra me porosi
TFON Surfacer RRBC (Custom-Made Machines)
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Timesavers 22-Serie-900-HW Timesavers 22-Serie-900-HW Timesavers 22-Serie-900-HW Timesavers 22-Serie-900-HW Timesavers 22-Serie-900-HW
more images
5
Gjermani Sielenbach
1072 km
Makinë Deburring
Timesavers 22-Serie-900-HW
2022
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Zvicra Tägerwilen
1136 km
Makinë për heqjen dhe rrumbullakosjen
Jakob LÖWER DiscMaster 4TD-1500
2020
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Lissmac SBM-XL 1000 G2S2 Lissmac SBM-XL 1000 G2S2 Lissmac SBM-XL 1000 G2S2 Lissmac SBM-XL 1000 G2S2 Lissmac SBM-XL 1000 G2S2
more images
5
Gjermani Strassberg
(Vendndodhja e tregtarit)
1172 km
Makinë për rrumbullakimin dhe heqjen e skajeve
Lissmac SBM-XL 1000 G2S2
2012
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
COSTA LEVIGATRICI MSH2 CCSS+s 1350 COSTA LEVIGATRICI MSH2 CCSS+s 1350 COSTA LEVIGATRICI MSH2 CCSS+s 1350 COSTA LEVIGATRICI MSH2 CCSS+s 1350 COSTA LEVIGATRICI MSH2 CCSS+s 1350
more images
5
Gjermani Eisenberg (Pfalz)
1328 km
Sistemi i heqjes së gurëve (me nxjerrje dhe aksesorë)
COSTA LEVIGATRICI MSH2 CCSS+s 1350
2003
ka nevoje per riparim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
RSA RASAMAX DUO RSA RASAMAX DUO RSA RASAMAX DUO RSA RASAMAX DUO RSA RASAMAX DUO RSA RASAMAX DUO RSA RASAMAX DUO RSA RASAMAX DUO RSA RASAMAX DUO RSA RASAMAX DUO
more images
10
Gjermani Ahaus
1573 km
Makinë Deburring
RSA RASAMAX DUO
1987
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4 D:1, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1120 km
Makinë për heqjen dhe rrumbullakimin e skajeve
TFON M1 LITE SURFACER®
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Timesavers 42-Serie-900-WRDW Timesavers 42-Serie-900-WRDW Timesavers 42-Serie-900-WRDW Timesavers 42-Serie-900-WRDW Timesavers 42-Serie-900-WRDW
more images
5
Gjermani Sielenbach
1072 km
makinë për heqjen e gurëve
Timesavers 42-Serie-900-WRDW
2010
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Q-Fin F1200 Q-Fin F1200 Q-Fin F1200
more images
3
Gjermani Windsbach
1159 km
Makinë zhgërryerëse Q-Fin F1200
Q-Fin F1200
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Lissmac SMD 123 RE Lissmac SMD 123 RE Lissmac SMD 123 RE Lissmac SMD 123 RE
more images
4
Gjermani Strassberg
(Vendndodhja e tregtarit)
1172 km
Makinë për rrumbullakimin dhe heqjen e skajeve
Lissmac SMD 123 RE
2020
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GECAM EASY T GECAM EASY T GECAM EASY T GECAM EASY T GECAM EASY T GECAM EASY T
more images
6
Gjermani Niederlangen
1624 km
Makinë Deburring
GECAM EASY T
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ERNST EM5N II + 2F ERNST EM5N II + 2F ERNST EM5N II + 2F ERNST EM5N II + 2F ERNST EM5N II + 2F ERNST EM5N II + 2F ERNST EM5N II + 2F ERNST EM5N II + 2F ERNST EM5N II + 2F
more images
9
Gjermani Ennepetal
(Vendndodhja e tregtarit)
1496 km
makinë për heqjen e llamarinës
ERNST EM5N II + 2F
2008
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TFON Surfacer TF-RBC 3013 PLUS
more images
1
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4 D:1, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1120 km
Makinë për heqjen dhe rrumbullakimin e skajeve
TFON Surfacer TF-RBC 3013 PLUS
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BUETFERING SP0411R11R BUETFERING SP0411R11R BUETFERING SP0411R11R BUETFERING SP0411R11R BUETFERING SP0411R11R BUETFERING SP0411R11R BUETFERING SP0411R11R BUETFERING SP0411R11R BUETFERING SP0411R11R BUETFERING SP0411R11R
more images
10
Gjermani Sielenbach
1072 km
Makinë Deburring
BUETFERING SP0411R11R
2006
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GECAM EASY T GECAM EASY T GECAM EASY T GECAM EASY T GECAM EASY T GECAM EASY T GECAM EASY T GECAM EASY T GECAM EASY T GECAM EASY T
more images
10
Gjermani Ahaus
1573 km
Makinë Deburring
GECAM EASY T
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PAUL ERNST Neptun ESK 1540 PAUL ERNST Neptun ESK 1540 PAUL ERNST Neptun ESK 1540 PAUL ERNST Neptun ESK 1540
more images
4
Zvicra Zurzach
1181 km
Ernst Neptuni ESK 1540
PAUL ERNST Neptun ESK 1540
2013
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rehnen RE 250 / RE 500 Rehnen RE 250 / RE 500 Rehnen RE 250 / RE 500 Rehnen RE 250 / RE 500 Rehnen RE 250 / RE 500 Rehnen RE 250 / RE 500
more images
6
Gjermani Heede
1634 km
pastruesi i furçës
Rehnen RE 250 / RE 500
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Time Savers 41 SERIE 900 WRD Time Savers 41 SERIE 900 WRD Time Savers 41 SERIE 900 WRD Time Savers 41 SERIE 900 WRD Time Savers 41 SERIE 900 WRD Time Savers 41 SERIE 900 WRD Time Savers 41 SERIE 900 WRD Time Savers 41 SERIE 900 WRD Time Savers 41 SERIE 900 WRD Time Savers 41 SERIE 900 WRD Time Savers 41 SERIE 900 WRD
more images
11
Polonia Częstochowa
1084 km
Deburring Machine
Time Savers 41 SERIE 900 WRD
2008
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Weber TTSC-1100R2 Weber TTSC-1100R2 Weber TTSC-1100R2
more images
3
Gjermani Hettenleidelheim
1326 km
makinë furçash rrotulluese
Weber TTSC-1100R2
2019
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Timesavers 42-Serie-900-WRD Timesavers 42-Serie-900-WRD Timesavers 42-Serie-900-WRD Timesavers 42-Serie-900-WRD Timesavers 42-Serie-900-WRD Timesavers 42-Serie-900-WRD Timesavers 42-Serie-900-WRD Timesavers 42-Serie-900-WRD Timesavers 42-Serie-900-WRD
more images
9
Gjermani Sielenbach
1072 km
Makinë Deburring
Timesavers 42-Serie-900-WRD
2009
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
RSA RASAMAX Mono RSA RASAMAX Mono RSA RASAMAX Mono RSA RASAMAX Mono RSA RASAMAX Mono RSA RASAMAX Mono
more images
6
Gjermani Ahaus
1573 km
Makinë Deburring
RSA RASAMAX Mono
2002
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Regensburg
1079 km
TFON RBF 3013
TFON RBF 3013
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NS Máquinas Industriais, Lda DM1100 C NS Máquinas Industriais, Lda DM1100 C NS Máquinas Industriais, Lda DM1100 C NS Máquinas Industriais, Lda DM1100 C NS Máquinas Industriais, Lda DM1100 C
more images
5
Polonia Białystok
1354 km
Makinë për heqjen e gërvishtjeve me mulli DM1100 C
NS Máquinas Industriais, Lda DM1100 C
2016
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ASSFALG KF 80 VS ASSFALG KF 80 VS ASSFALG KF 80 VS ASSFALG KF 80 VS
more images
4
Gjermani Kassel
1400 km
makinë për prerjen e skajeve
ASSFALG KF 80 VS
1993
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TFON RB - 2510 TFON RB - 2510 TFON RB - 2510
more images
3
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4 D:1, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1120 km
Makinë për heqjen dhe rrumbullakimin e skajeve
TFON RB - 2510
2019
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BUETFERING SPO 413 / RTBB / Prima BUETFERING SPO 413 / RTBB / Prima BUETFERING SPO 413 / RTBB / Prima BUETFERING SPO 413 / RTBB / Prima BUETFERING SPO 413 / RTBB / Prima BUETFERING SPO 413 / RTBB / Prima BUETFERING SPO 413 / RTBB / Prima BUETFERING SPO 413 / RTBB / Prima
more images
8
Gjermani Sielenbach
1072 km
Makinë Deburring
BUETFERING SPO 413 / RTBB / Prima
2005
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GRINDINGMASTER 12-Serie-225-WRD GRINDINGMASTER 12-Serie-225-WRD GRINDINGMASTER 12-Serie-225-WRD GRINDINGMASTER 12-Serie-225-WRD
more images
4
Gjermani Unterschleißheim
1044 km
Sander rrip të gjerë
GRINDINGMASTER 12-Serie-225-WRD
2013
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Amada Entgratmaschine Amada Entgratmaschine Amada Entgratmaschine Amada Entgratmaschine Amada Entgratmaschine Amada Entgratmaschine
more images
6
Hungaria Tatabánya
727 km
Makinë deburuese # 3842
Amada Entgratmaschine
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pedrazzoli MDB 102 / 4500 Pedrazzoli MDB 102 / 4500 Pedrazzoli MDB 102 / 4500 Pedrazzoli MDB 102 / 4500 Pedrazzoli MDB 102 / 4500 Pedrazzoli MDB 102 / 4500 Pedrazzoli MDB 102 / 4500 Pedrazzoli MDB 102 / 4500 Pedrazzoli MDB 102 / 4500
more images
9
Italia Concordia Sagittaria
784 km
Makinë automatike e debitimit
Pedrazzoli MDB 102 / 4500
2002
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
RAS Rasamax ST Duo
more images
1
Gjermani Pfungstadt
(Vendndodhja e tregtarit)
1317 km
Deburring
RAS Rasamax ST Duo
1998
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TFON Surfacer TF-RB 2510 TFON Surfacer TF-RB 2510 TFON Surfacer TF-RB 2510 TFON Surfacer TF-RB 2510 TFON Surfacer TF-RB 2510 TFON Surfacer TF-RB 2510 TFON Surfacer TF-RB 2510 TFON Surfacer TF-RB 2510 TFON Surfacer TF-RB 2510 TFON Surfacer TF-RB 2510 TFON Surfacer TF-RB 2510
more images
11
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4 D:1, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1120 km
Makinë për heqjen dhe rrumbullakimin e skajeve
TFON Surfacer TF-RB 2510
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Timesavers 22-Serie-900-WMDMD Timesavers 22-Serie-900-WMDMD Timesavers 22-Serie-900-WMDMD Timesavers 22-Serie-900-WMDMD Timesavers 22-Serie-900-WMDMD Timesavers 22-Serie-900-WMDMD Timesavers 22-Serie-900-WMDMD
more images
7
Gjermani Sielenbach
1072 km
Makinë Deburring
Timesavers 22-Serie-900-WMDMD
2017
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pers Turboline 120 manuell Pers Turboline 120 manuell Pers Turboline 120 manuell Pers Turboline 120 manuell Pers Turboline 120 manuell
more images
5
Gjermani Küssaberg
1187 km
Makinë bluarëse vibruese
Pers Turboline 120 manuell
2022
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GRINDINGMASTER 42-serie-1350-WWB-s GRINDINGMASTER 42-serie-1350-WWB-s GRINDINGMASTER 42-serie-1350-WWB-s GRINDINGMASTER 42-serie-1350-WWB-s GRINDINGMASTER 42-serie-1350-WWB-s
more images
5
Gjermani Unterschleißheim
1044 km
Makinë Deburring
GRINDINGMASTER 42-serie-1350-WWB-s
2007
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Aceti 61
more images
1
Gjermani Ahaus
1575 km
frezë buzësh
Aceti 61
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Timesavers 22 WRBW Timesavers 22 WRBW Timesavers 22 WRBW Timesavers 22 WRBW Timesavers 22 WRBW Timesavers 22 WRBW Timesavers 22 WRBW Timesavers 22 WRBW
more images
8
Gjermani Plauen
1211 km
Makinë për përfundimin e skajeve
Timesavers 22 WRBW
2021
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TFON Surfacer TF-RBF 2510 TFON Surfacer TF-RBF 2510 TFON Surfacer TF-RBF 2510 TFON Surfacer TF-RBF 2510 TFON Surfacer TF-RBF 2510 TFON Surfacer TF-RBF 2510 TFON Surfacer TF-RBF 2510 TFON Surfacer TF-RBF 2510 TFON Surfacer TF-RBF 2510
more images
9
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4 D:1, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1120 km
Shkarkimi dhe Rrumbullakimi dhe Mbarimi i skajeve
TFON Surfacer TF-RBF 2510
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Timesavers - Grindingmaster Manual Grinder 10-Serie-1300-MG Timesavers - Grindingmaster Manual Grinder 10-Serie-1300-MG Timesavers - Grindingmaster Manual Grinder 10-Serie-1300-MG Timesavers - Grindingmaster Manual Grinder 10-Serie-1300-MG Timesavers - Grindingmaster Manual Grinder 10-Serie-1300-MG Timesavers - Grindingmaster Manual Grinder 10-Serie-1300-MG Timesavers - Grindingmaster Manual Grinder 10-Serie-1300-MG Timesavers - Grindingmaster Manual Grinder 10-Serie-1300-MG Timesavers - Grindingmaster Manual Grinder 10-Serie-1300-MG Timesavers - Grindingmaster Manual Grinder 10-Serie-1300-MG
more images
10
Gjermani Sielenbach
1074 km
Makinë Deburring
Timesavers - Grindingmaster Manual Grinder 10-Serie-1300-MG
2022
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Timesavers 42 Serie WRBW Timesavers 42 Serie WRBW Timesavers 42 Serie WRBW Timesavers 42 Serie WRBW
more images
4
Gjermani Küssaberg
1187 km
Timesavers Series 42 1350 WRBW
Timesavers 42 Serie WRBW
2023
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
4
Gjermani Allensbach
(Vendndodhja e tregtarit)
1143 km
Deburrer universal ABS - deburrer tavoline
2022
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ernst EM5/N Ernst EM5/N Ernst EM5/N Ernst EM5/N
more images
4
Polonia Wilków
1153 km
Makinë heqëse ERNST EM5 / N
Ernst EM5/N
1999
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ERNST EM 5N IIL 1540 ERNST EM 5N IIL 1540 ERNST EM 5N IIL 1540 ERNST EM 5N IIL 1540 ERNST EM 5N IIL 1540 ERNST EM 5N IIL 1540 ERNST EM 5N IIL 1540 ERNST EM 5N IIL 1540 ERNST EM 5N IIL 1540 ERNST EM 5N IIL 1540
more images
10
Polonia Kalisz
1190 km
ENST EM 5N IIL 1540
ERNST EM 5N IIL 1540
2007
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TFON Surfacer TF-R 2565 TFON Surfacer TF-R 2565 TFON Surfacer TF-R 2565 TFON Surfacer TF-R 2565 TFON Surfacer TF-R 2565 TFON Surfacer TF-R 2565 TFON Surfacer TF-R 2565 TFON Surfacer TF-R 2565 TFON Surfacer TF-R 2565
more images
9
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4 D:1, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1120 km
Makinë për heqjen dhe rrumbullakimin e skajeve
TFON Surfacer TF-R 2565
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NS Maquinas Industrial DM 1600 C NS Maquinas Industrial DM 1600 C NS Maquinas Industrial DM 1600 C NS Maquinas Industrial DM 1600 C NS Maquinas Industrial DM 1600 C NS Maquinas Industrial DM 1600 C NS Maquinas Industrial DM 1600 C NS Maquinas Industrial DM 1600 C NS Maquinas Industrial DM 1600 C
more images
9
Gjermani Oberlangen
1624 km
Makinë Deburring
NS Maquinas Industrial DM 1600 C
2015
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Timesavers Serie 22 WRBW 600 Timesavers Serie 22 WRBW 600 Timesavers Serie 22 WRBW 600
more images
3
Gjermani Küssaberg
1187 km
Timesavers Series 22 WRBW
Timesavers Serie 22 WRBW 600
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AMADA PROMECAM DB 610 (610 x 6 mm) AMADA PROMECAM DB 610 (610 x 6 mm) AMADA PROMECAM DB 610 (610 x 6 mm) AMADA PROMECAM DB 610 (610 x 6 mm)
more images
4
Gjermani Staufenberg
1394 km
Makinë për heqjen e çarçafëve
AMADA PROMECAM DB 610 (610 x 6 mm)
1989
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TFON Surfacer TF-RBC 3013 TFON Surfacer TF-RBC 3013 TFON Surfacer TF-RBC 3013 TFON Surfacer TF-RBC 3013 TFON Surfacer TF-RBC 3013 TFON Surfacer TF-RBC 3013 TFON Surfacer TF-RBC 3013 TFON Surfacer TF-RBC 3013 TFON Surfacer TF-RBC 3013 TFON Surfacer TF-RBC 3013 TFON Surfacer TF-RBC 3013 TFON Surfacer TF-RBC 3013 TFON Surfacer TF-RBC 3013
more images
13
Turqia Fevziçakmak, 10730. Sk. No:4 D:1, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1120 km
Makinë për heqjen dhe rrumbullakimin e skajeve
TFON Surfacer TF-RBC 3013
2022
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Timesavers Serie 10 Timesavers Serie 10 Timesavers Serie 10 Timesavers Serie 10
more images
4
Gjermani Küssaberg
1185 km
Manuel Grinder
Timesavers Serie 10
2022
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Loewer Disc Master 4 TD 1500 Loewer Disc Master 4 TD 1500 Loewer Disc Master 4 TD 1500 Loewer Disc Master 4 TD 1500 Loewer Disc Master 4 TD 1500 Loewer Disc Master 4 TD 1500
more images
6
Gjermani Küssaberg
1187 km
Makinë Deburring
Loewer Disc Master 4 TD 1500
2014
shume mire (e perdorur)
Thirrni

Përdorur Makina për deburimin e fletëve të metalit

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.