kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Makina për mprehjen e rrotave të rruajtjes të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina për prerjen e ingranazheve Makina për mprehjen e rrotave të rruajtjes
Reklamë e klasifikuar
LORENZ MSV 75 LORENZ MSV 75 LORENZ MSV 75 LORENZ MSV 75 LORENZ MSV 75 LORENZ MSV 75 LORENZ MSV 75 LORENZ MSV 75
more images
8
Gjermani Malsch
1266 km
Makinë për mprehjen e rrotave prerëse
LORENZ MSV 75
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HURTH SRS 400 HURTH SRS 400
more images
2
Gjermani Metzingen
1187 km
Makinë për mprehjen e rrotave të rruajtjes
HURTH SRS 400
1977
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HURTH SRS 400 HURTH SRS 400 HURTH SRS 400 HURTH SRS 400 HURTH SRS 400 HURTH SRS 400 HURTH SRS 400 HURTH SRS 400 HURTH SRS 400 HURTH SRS 400
more images
10
Gjermani Malsch
1266 km
Makinë bluarëse prerëse rroje
HURTH SRS 400
1972
dore e dyte
Thirrni

Përdorur Makina për mprehjen e rrotave të rruajtjes

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.