kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Planifikuesit e ingranazheve të pjerrëta të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina për prerjen e ingranazheve Planifikuesit e ingranazheve të pjerrëta
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Malsch
1266 km
planer ingranazhesh me pjerrësi
H & H 60 HS 3
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HEIDENREICH & HARBECK 60 HS 3 HEIDENREICH & HARBECK 60 HS 3 HEIDENREICH & HARBECK 60 HS 3 HEIDENREICH & HARBECK 60 HS 3 HEIDENREICH & HARBECK 60 HS 3 HEIDENREICH & HARBECK 60 HS 3 HEIDENREICH & HARBECK 60 HS 3 HEIDENREICH & HARBECK 60 HS 3 HEIDENREICH & HARBECK 60 HS 3 HEIDENREICH & HARBECK 60 HS 3
more images
10
Gjermani Malsch
1266 km
Makinë për formimin e ingranazheve
HEIDENREICH & HARBECK 60 HS 3
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Oerlikon K4A Oerlikon K4A Oerlikon K4A Oerlikon K4A Oerlikon K4A Oerlikon K4A Oerlikon K4A Oerlikon K4A Oerlikon K4A Oerlikon K4A Oerlikon K4A
more images
11
Polonia Bydgoszcz
1347 km
Planifikues i drejtë i ingranazheve me pjerrësi
Oerlikon K4A
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Fellows 61A Fellows 61A Fellows 61A
more images
3
Shtetet e Bashkuara të Amerikës Warren
7956 km
Formuesi i ingranazheve
Fellows 61A
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Fellows 615A Fellows 615A Fellows 615A
more images
3
Shtetet e Bashkuara të Amerikës Warren
7956 km
Formuesi i ingranazheve
Fellows 615A
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Fellows 65A3 Fellows 65A3 Fellows 65A3
more images
3
Shtetet e Bashkuara të Amerikës Warren
7956 km
Formuesi i ingranazheve
Fellows 65A3
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Fellows 61A Fellows 61A
more images
2
Shtetet e Bashkuara të Amerikës Warren
7956 km
Formuesi i ingranazheve
Fellows 61A
dore e dyte
Thirrni

Përdorur Planifikuesit e ingranazheve të pjerrëta

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.