➤ Blerje Makina për prerjen e fijeve të jashtme të përdorura (79 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Makina për prerjen e fijeve të jashtme të përdorurar (79)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina filetuese Makina për prerjen e fijeve të jashtme
Reklamë e klasifikuar
makinë prerëse fijesh mashkullore CERGIL F.33
makinë prerëse fijesh mashkullore CERGIL F.33
makinë prerëse fijesh mashkullore CERGIL F.33
makinë prerëse fijesh mashkullore CERGIL F.33
makinë prerëse fijesh mashkullore CERGIL F.33
more images
Greqia Athina
466 km

makinë prerëse fijesh mashkullore
CERGILF.33

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë prerëse të brendshme të fillit Efem
Makinë prerëse të brendshme të fillit Efem
Makinë prerëse të brendshme të fillit Efem
Makinë prerëse të brendshme të fillit Efem
more images
Gjermani Tönisvorst
1 542 km

Makinë prerëse të brendshme të fillit
Efem

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për prerjen e fijeve Rems Unimat 75 Rems Unimat 75
Makinë për prerjen e fijeve Rems Unimat 75 Rems Unimat 75
Makinë për prerjen e fijeve Rems Unimat 75 Rems Unimat 75
Makinë për prerjen e fijeve Rems Unimat 75 Rems Unimat 75
Makinë për prerjen e fijeve Rems Unimat 75 Rems Unimat 75
Makinë për prerjen e fijeve Rems Unimat 75 Rems Unimat 75
Makinë për prerjen e fijeve Rems Unimat 75 Rems Unimat 75
Makinë për prerjen e fijeve Rems Unimat 75 Rems Unimat 75
Makinë për prerjen e fijeve Rems Unimat 75 Rems Unimat 75
Makinë për prerjen e fijeve Rems Unimat 75 Rems Unimat 75
Makinë për prerjen e fijeve Rems Unimat 75 Rems Unimat 75
Makinë për prerjen e fijeve Rems Unimat 75 Rems Unimat 75
Makinë për prerjen e fijeve Rems Unimat 75 Rems Unimat 75
Makinë për prerjen e fijeve Rems Unimat 75 Rems Unimat 75
more images
Gjermani Albstadt
1 182 km

Makinë për prerjen e fijeve Rems Unimat 75
RemsUnimat 75

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë me fije dhe hobbing Wanderer GF 32
Makinë me fije dhe hobbing Wanderer GF 32
Makinë me fije dhe hobbing Wanderer GF 32
Makinë me fije dhe hobbing Wanderer GF 32
Makinë me fije dhe hobbing Wanderer GF 32
Makinë me fije dhe hobbing Wanderer GF 32
Makinë me fije dhe hobbing Wanderer GF 32
Makinë me fije dhe hobbing Wanderer GF 32
more images
Gjermani Neuötting
985 km

Makinë me fije dhe hobbing
WandererGF 32

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë përgjimi - vertikale HAGEN & GOEBEL HG 22 E
Makinë përgjimi - vertikale HAGEN & GOEBEL HG 22 E
Makinë përgjimi - vertikale HAGEN & GOEBEL HG 22 E
Makinë përgjimi - vertikale HAGEN & GOEBEL HG 22 E
Makinë përgjimi - vertikale HAGEN & GOEBEL HG 22 E
Makinë përgjimi - vertikale HAGEN & GOEBEL HG 22 E
Makinë përgjimi - vertikale HAGEN & GOEBEL HG 22 E
Makinë përgjimi - vertikale HAGEN & GOEBEL HG 22 E
Makinë përgjimi - vertikale HAGEN & GOEBEL HG 22 E
Makinë përgjimi - vertikale HAGEN & GOEBEL HG 22 E
more images
Gjermani Malsch
1 266 km

Makinë përgjimi - vertikale
HAGEN & GOEBELHG 22 E

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Gütersloh
1 495 km

Makinë për prerjen e fijeve
RemsUnimat 75

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Qëndrim lustrimi MS Spandau Berlin SL 2
Qëndrim lustrimi MS Spandau Berlin SL 2
more images
Gjermani Frasdorf
968 km

Qëndrim lustrimi
MS Spandau BerlinSL 2

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
makinë prerëse fijesh mashkullore STF374KV5051GAS3 FOUR ROW TAPER ROLLER  BEARINGS NSK
more images
Polonia Kolonia Bilew
1 164 km

makinë prerëse fijesh mashkullore
STF374KV5051GAS3 FOUR ROW TAPER ROLLER BEARINGS NSK

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Threader CORMAK RG36PWX1700
Threader CORMAK RG36PWX1700
Threader CORMAK RG36PWX1700
Threader CORMAK RG36PWX1700
Threader CORMAK RG36PWX1700
Threader CORMAK RG36PWX1700
Threader CORMAK RG36PWX1700
Threader CORMAK RG36PWX1700
Threader CORMAK RG36PWX1700
Threader CORMAK RG36PWX1700
Threader CORMAK RG36PWX1700
more images
Polonia Siedlce
1 235 km

Threader
CORMAKRG36PWX1700

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë bluarje me fije Wanderer GF 322
Makinë bluarje me fije Wanderer GF 322
Makinë bluarje me fije Wanderer GF 322
Makinë bluarje me fije Wanderer GF 322
Makinë bluarje me fije Wanderer GF 322
Makinë bluarje me fije Wanderer GF 322
Makinë bluarje me fije Wanderer GF 322
more images
Austria Ried im Innkreis
946 km

Makinë bluarje me fije
WandererGF 322

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Thread Prerje Machine BERG & SCHMID Delta 4
more images
Gjermani Wiesbaden
1 359 km

Thread Prerje Machine
BERG & SCHMIDDelta 4"

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për prerjen e fijeve Rems Tornado 2020
Makinë për prerjen e fijeve Rems Tornado 2020
Makinë për prerjen e fijeve Rems Tornado 2020
Makinë për prerjen e fijeve Rems Tornado 2020
Makinë për prerjen e fijeve Rems Tornado 2020
Makinë për prerjen e fijeve Rems Tornado 2020
more images
Gjermani Gütersloh
1 495 km

Makinë për prerjen e fijeve
RemsTornado 2020

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Prerës i fijeve unbekannt Vierkant bis 34 mm
Prerës i fijeve unbekannt Vierkant bis 34 mm
Prerës i fijeve unbekannt Vierkant bis 34 mm
Prerës i fijeve unbekannt Vierkant bis 34 mm
Prerës i fijeve unbekannt Vierkant bis 34 mm
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km

Prerës i fijeve
unbekanntVierkant bis 34 mm

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KUSHTETJE R425-1G4S7 TAPERED ROLLER BEARINGS NSK
KUSHTETJE R425-1G4S7 TAPERED ROLLER BEARINGS NSK
more images
Polonia Kolonia Bilew
1 164 km

KUSHTETJE
R425-1G4S7 TAPERED ROLLER BEARINGS NSK

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Threader CORMAK RG36PWX1200
Threader CORMAK RG36PWX1200
Threader CORMAK RG36PWX1200
Threader CORMAK RG36PWX1200
Threader CORMAK RG36PWX1200
Threader CORMAK RG36PWX1200
Threader CORMAK RG36PWX1200
Threader CORMAK RG36PWX1200
Threader CORMAK RG36PWX1200
Threader CORMAK RG36PWX1200
Threader CORMAK RG36PWX1200
more images
Polonia Siedlce
1 235 km

Threader
CORMAKRG36PWX1200

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Koka e prerjes së fijeve me nofullat e gjahtarit Alrowa No22 1/4 -1
Koka e prerjes së fijeve me nofullat e gjahtarit Alrowa No22 1/4 -1
Koka e prerjes së fijeve me nofullat e gjahtarit Alrowa No22 1/4 -1
Koka e prerjes së fijeve me nofullat e gjahtarit Alrowa No22 1/4 -1
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km

Koka e prerjes së fijeve me nofullat e gjahtarit
AlrowaNo22 1/4 -1"

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KUSHTETJE 31318F TAPERED ROLLER BEARINGS FERSA, SPAIN
KUSHTETJE 31318F TAPERED ROLLER BEARINGS FERSA, SPAIN
more images
Polonia Kolonia Bilew
1 164 km

KUSHTETJE
31318F TAPERED ROLLER BEARINGSFERSA, SPAIN

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Threader CORMAK RG2PW4X1200
Threader CORMAK RG2PW4X1200
Threader CORMAK RG2PW4X1200
Threader CORMAK RG2PW4X1200
Threader CORMAK RG2PW4X1200
Threader CORMAK RG2PW4X1200
Threader CORMAK RG2PW4X1200
Threader CORMAK RG2PW4X1200
Threader CORMAK RG2PW4X1200
Threader CORMAK RG2PW4X1200
Threader CORMAK RG2PW4X1200
more images
Polonia Siedlce
1 235 km

Threader
CORMAKRG2PW4X1200

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Grup prej 3 / 4-2 "inç vdes RIDGID 111-R/12-R
Grup prej 3 / 4-2 "inç vdes RIDGID 111-R/12-R
Grup prej 3 / 4-2 "inç vdes RIDGID 111-R/12-R
Grup prej 3 / 4-2 "inç vdes RIDGID 111-R/12-R
Grup prej 3 / 4-2 "inç vdes RIDGID 111-R/12-R
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km

Grup prej 3 / 4-2 "inç vdes
RIDGID111-R/12-R

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Threader CORMAK RG24X1200
Threader CORMAK RG24X1200
Threader CORMAK RG24X1200
Threader CORMAK RG24X1200
Threader CORMAK RG24X1200
Threader CORMAK RG24X1200
Threader CORMAK RG24X1200
Threader CORMAK RG24X1200
Threader CORMAK RG24X1200
Threader CORMAK RG24X1200
Threader CORMAK RG24X1200
Threader CORMAK RG24X1200
more images
Polonia Siedlce
1 235 km

Threader
CORMAKRG24X1200

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Koka e prerjes së fijeve me nofullat e gjahtarit Rems R1/2-2
Koka e prerjes së fijeve me nofullat e gjahtarit Rems R1/2-2
Koka e prerjes së fijeve me nofullat e gjahtarit Rems R1/2-2
Koka e prerjes së fijeve me nofullat e gjahtarit Rems R1/2-2
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km

Koka e prerjes së fijeve me nofullat e gjahtarit
RemsR1/2-2"

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Threader CORMAK RGM16PW
Threader CORMAK RGM16PW
Threader CORMAK RGM16PW
Threader CORMAK RGM16PW
Threader CORMAK RGM16PW
Threader CORMAK RGM16PW
Threader CORMAK RGM16PW
Threader CORMAK RGM16PW
Threader CORMAK RGM16PW
Threader CORMAK RGM16PW
Threader CORMAK RGM16PW
Threader CORMAK RGM16PW
Threader CORMAK RGM16PW
Threader CORMAK RGM16PW
Threader CORMAK RGM16PW
more images
Polonia Siedlce
1 235 km

Threader
CORMAKRGM16PW

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Koka e prerjes së fijeve me nofullat e gjahtarit Alrowa 1/4
Koka e prerjes së fijeve me nofullat e gjahtarit Alrowa 1/4
Koka e prerjes së fijeve me nofullat e gjahtarit Alrowa 1/4
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km

Koka e prerjes së fijeve me nofullat e gjahtarit
Alrowa1/4"-1"

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Threader CORMAK RGM16W
Threader CORMAK RGM16W
Threader CORMAK RGM16W
Threader CORMAK RGM16W
Threader CORMAK RGM16W
Threader CORMAK RGM16W
Threader CORMAK RGM16W
Threader CORMAK RGM16W
Threader CORMAK RGM16W
Threader CORMAK RGM16W
Threader CORMAK RGM16W
Threader CORMAK RGM16W
more images
Polonia Siedlce
1 235 km

Threader
CORMAKRGM16W

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Koka e prerjes së fijeve me nofullat e gjahtarit Rems 1/4
Koka e prerjes së fijeve me nofullat e gjahtarit Rems 1/4
Koka e prerjes së fijeve me nofullat e gjahtarit Rems 1/4
Koka e prerjes së fijeve me nofullat e gjahtarit Rems 1/4
Koka e prerjes së fijeve me nofullat e gjahtarit Rems 1/4
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km

Koka e prerjes së fijeve me nofullat e gjahtarit
Rems1/4"-1 1/2"

Tregtar i verifikuar
Thirrni