Blej Makinat e brendshme të prerjes së fijeve vargun e fijeve deri në M 8 të përdorurar (29)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina filetuese Makinat e brendshme të prerjes së fijeve vargun e fijeve deri në M 8
Reklamë e klasifikuar
ROLLERS A-25 ROLLERS A-25 ROLLERS A-25 ROLLERS A-25 ROLLERS A-25
more images
Gjermani Korschenbroich
1 524 km
Makinë për prerjen e fijeve
ROLLERS A-25
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hueller Ultromat UG 8 / Reihe 4 Hueller Ultromat UG 8 / Reihe 4 Hueller Ultromat UG 8 / Reihe 4 Hueller Ultromat UG 8 / Reihe 4 Hueller Ultromat UG 8 / Reihe 4
more images
Gjermani Bünde
1 511 km
Makinë përgjimi - Vertikale
Hueller Ultromat UG 8 / Reihe 4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Fein ASge 636 Fein ASge 636
more images
Gjermani Geldern
1 567 km
Makinë prerëse të brendshme të fillit
Fein ASge 636
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BEAR BEAR BEAR BEAR BEAR BEAR BEAR BEAR BEAR BEAR BEAR BEAR BEAR BEAR BEAR
more images
Greqia Athina
466 km
Makinë për prerjen e arrave M4-M12
BEAR
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FEIN ASge 636 FEIN ASge 636 FEIN ASge 636 FEIN ASge 636
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Makinë përgjimi M8
FEIN ASge 636
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DUMETA D-BD-M8 DUMETA D-BD-M8 DUMETA D-BD-M8 DUMETA D-BD-M8 DUMETA D-BD-M8 DUMETA D-BD-M8
more images
Gjermani Velen
1 563 km
përgjimi makine
DUMETA D-BD-M8
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CMA RH 24D-Plus CMA RH 24D-Plus CMA RH 24D-Plus CMA RH 24D-Plus
more images
Gjermani Feucht
(Vendndodhja e tregtarit)
1 152 km
Makinë për përgjimin e fijeve CMA-hidraulike
CMA RH 24D-Plus
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WMW MFIV 4 - M 4 WMW MFIV 4 - M 4 WMW MFIV 4 - M 4 WMW MFIV 4 - M 4
more images
Gjermani Mörsdorf
1 259 km
Stërvitje me dy vija të brendshme me tela
WMW MFIV 4 - M 4
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Burkardroth
1 283 km
Makinë prerëse fijesh T1212
CoastOne Oy TapOne T1212
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CHIRON | 751-1 CHIRON | 751-1 CHIRON | 751-1 CHIRON | 751-1 CHIRON | 751-1 CHIRON | 751-1 CHIRON | 751-1
more images
Gjermani Oberndorf am Neckar
1 214 km
2-sp. Makinë filetimi horiz |
CHIRON | 751-1
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Krupp M6 Krupp M6 Krupp M6
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
makinë përgjimi pneumatike
Krupp M6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DUMETA D-JSC-12A DUMETA D-JSC-12A DUMETA D-JSC-12A DUMETA D-JSC-12A DUMETA D-JSC-12A
more images
Gjermani Velen
1 563 km
përgjimi makine
DUMETA D-JSC-12A
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Unbekannt Unbekannt Unbekannt Unbekannt Unbekannt Unbekannt Unbekannt Unbekannt Unbekannt Unbekannt
more images
Gjermani Sonneberg
1 238 km
Makinë shpimi dhe përgjimi stoli
Unbekannt
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
INFRATIREA MFIV-8 (M8) INFRATIREA MFIV-8 (M8) INFRATIREA MFIV-8 (M8) INFRATIREA MFIV-8 (M8)
more images
Gjermani Mörsdorf
1 259 km
Makinë për filetim të brendshëm vertikal
INFRATIREA MFIV-8 (M8)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Burkardroth
1 283 km
Makinë filetimi T1212
CoastOne Oy TapOne T1212
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Microtap Megatap II Microtap Megatap II Microtap Megatap II
more images
Gjermani Kaufungen
1 387 km
Makinë për prerjen e fijeve
Microtap Megatap II
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FEIN ASg 636 FEIN ASg 636 FEIN ASg 636 FEIN ASg 636
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Makinë përgjimi M6
FEIN ASg 636
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1 491 km
përgjimi makine
HEGNER HG 2
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WÖRNER AGE 6 WÖRNER AGE 6 WÖRNER AGE 6 WÖRNER AGE 6 WÖRNER AGE 6
more images
Gjermani Dortmund
1 505 km
Makinë trokitjeje në tavolinë
WÖRNER AGE 6
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KÜHNE GEFIX P Teammaschine (M 0,8 - M 6) KÜHNE GEFIX P Teammaschine (M 0,8 - M 6) KÜHNE GEFIX P Teammaschine (M 0,8 - M 6)
more images
Gjermani Staufenberg
1 394 km
Makinë shpimi dhe përgjimi me krahë të artikuluar
KÜHNE GEFIX P Teammaschine (M 0,8 - M 6)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Burkardroth
1 284 km
Makinë fijesh MT1212
CoastOne Oy Multitapper 1212
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Haltern am See AT08/ II
more images
Gjermani Haltern am See
1 534 km
Krahu i prekjes AT08
Haltern am See AT08/ II
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FEIN ASg 636 FEIN ASg 636 FEIN ASg 636 FEIN ASg 636
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Makinë përgjimi M6
FEIN ASg 636
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wiemers R950 Wiemers R950
more images
Gjermani Hövelhof
1 474 km
krah përgjimi pneumatik
Wiemers R950
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Haltern am See AQ-08-950
more images
Gjermani Haltern am See
1 534 km
Krahu i prerjes së fijeve AQ08
Haltern am See AQ-08-950
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FEIN ASg 636 FEIN ASg 636 FEIN ASg 636 FEIN ASg 636
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Makinë përgjimi M8
FEIN ASg 636
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FEIN ASge 636 FEIN ASge 636 FEIN ASge 636
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Makinë përgjimi M6
FEIN ASge 636
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FEIN ASsld 636 FEIN ASsld 636 FEIN ASsld 636 FEIN ASsld 636 FEIN ASsld 636
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Makinë përgjimi M6
FEIN ASsld 636
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FEIN ASg 636 FEIN ASg 636 FEIN ASg 636 FEIN ASg 636 FEIN ASg 636 FEIN ASg 636 FEIN ASg 636 FEIN ASg 636
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km
Makinë përgjimi M8
FEIN ASg 636
Thirrni