Profili i Dealer

Fomann Sp. z O.O. nga Kraków

Fomann Sp. z O.O.


Herr Damian Łukasik

Ul. Rynek główny, 28
31-010 Kraków

Poloni


numrin e telefonit Trego

kontakte të tjera

Herr Damian Łukasik
Spożywcza
Sprzedaż
Sprzedaż

Gjuhë: anglisht, polonisht


Od wielu lat dostarczamy technologie i urządzenia dla przemysłu spożywczego. Zajmujemy się sprzedażą nowych i używanych maszyn. Importujemy i eksportujemy urządzenia do wielu krajów na całym Świecie.

Kompleksowo zaopatrujemy Zakłady Produkcyjne w urządzenia, linie produkcyjne które pomogą Państwu w odnoszeniu jeszcze większych sukcesów!

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
4070561.jpg
Thikë rrethore - WHIZARD - BUTCHER INDU Whizard 1400M2
Technical data: Product number 84 Year of production 2014 Engine power 1 kW 230 V power supply, Number of revolutions per minute 2850 Nnmzb Weight 3.6 kg Degree of IP Protection ... më shumë »
4100260.jpg
Injektori Ruhle IR 56 Ruhle IR56
echnical data Height: 2000 mm Width: 750 mm Length: 1600 mm Needles: 56 Bfjku0n8ve Productivity: 5000 kg / h Band width: 350 mm Inlet height: 200 mm Injection volume: 5-80% Pressure: 1-5 b... më shumë »
4098928.jpg
Pompë vakumi RA 0250 - Busch Busch RA 0250
Technical data Bfi8h2py2q Height: 600 mm Width: 610 mm Length: 1060 mm Power supply: Electric: 400V 50Hz 5N Total power: 5.5 kW Airflow: 250 m3 / h MAX vacuum: 0.5 mbar Noise level: 74 dB ... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Fomann Sp. z O.O.

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*më shumë listings & makineri në ofertë
4070561.jpg
Thikë rrethore - WHIZARD - BUTCHER INDU Whizard 1400M2
Technical data: Product number 84 Year of production 2014 Engine power 1 kW 230 V power supply, Number of revolutions per minute 2850 Weight 3.6 kg Degree of IP Protection 69 Dimensions [height x length x w ...
4100260.jpg
Injektori Ruhle IR 56 Ruhle IR56
echnical data Height: 2000 mm Width: 750 mm Length: 1600 mm Needles: 56 Productivity: 5000 kg / h Bfjku0n8ve Band width: 350 mm Inlet height: 200 mm Injection volume: 5-80% Pressure: 1-5 bar Power supply: Electric: 40 ...
4098928.jpg
Pompë vakumi RA 0250 - Busch Busch RA 0250
Technical data Height: 600 mm Width: 610 mm Length: 1060 mm Power supply: Electric: 400V 50Hz 5N Total power: 5.5 kW Airflow: 250 m3 / h MAX vacuum: 0.5 mbar Noise level: 74 dB Rotation speed: 1500 rpm Weight: 190 kg ...
4098889.jpg
Makinë pastrimi - Maja ESB 4434 / 2P - Maja ESB 4434/2P
Technical data: Bfi73hr7oj Product number ESB 4434 / 2P Production Year - 2011 Engine power 1.5 kW 400 V power supply Weight: 120.6 kg Degree of protection IP 69 Machine capacity - 12 tons / 8h The width o ...
4098866.jpg
Stacioni i higjenës, rondele këpucë - 2016 Bonner 04.41.113.000
Technical data: Product number 04.41.113.000 Production Year - 2016 1.5 kW power 400 V power supply Weight: 220.6 kg 3yypr3bs Degree of protection IP 69 1600 mm wide Length 2600 mm Fully functional afte ...
4090309.jpg
Lavanderi Hobart Container lloj UW-125 HOBART UW-125
Technical data Height: 1700 mm Width: 1200 mm Length: 770 mm Power supply: Electric: 400V 50Hz 5N Total power: 14 kW Weight: 170 kg Basket dimensions: length 1000 x width 570 x height 600 mm Number of washing cycles: 3 ...
4090307.jpg
Pump Vacum Vacum RA 0502 - Busch Busch RA 0502
Technical data Height: 1000 mm Width: 1210 mm Length: 1060 mm Power supply: Electric: 400V 50Hz 5N Total power: 12 kW Airflow: 500 m3 / h MAX vacuum: 0.5 mbar Noise level: 74 dB Rotation speed: 1500 rpm Weight: 690 kg ...
4090306.jpg
Thikë për prestarët e KNECHT USK 2 Knecht USK 200
Technical data Height: 1450 mm Width: 750 mm Length: 800 mm Power supply: Electric: 400V 50Hz 5N Total power: 1.15 kW Main material: Stainless steel, acid resistant 0jbna7wc Universal wet sharpening machine USK 200S T ...
4070551.jpg
Makinë Skinning Townsend SK9000 Townsend SK9000
Technical data: Product number SK9000 Year of production 2007 Engine power 1.5 kW 400 V power supply Weight 120.6 kg Nnmyx Degree of IP Protection 69 Machine capacity - 12 tons / 8h Tape width 360 mm Fu ...
4070541.jpg
Makina Skinning TOWNSEND 7600 Townsend 7600
Technical data Height: 900 mm Width: 750 mm Length: 980 mm Power supply: Electric: 400V 50Hz 3N Total power: 0.8 kW Main material: Stainless steel, acid-resistant Width of the knife: 510 mm The Townsend model 7600 is a c ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .