➤ Blerje Teknologjia e kuzhinës të përdorura (44 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Teknologjia e kuzhinës të përdorurar (44)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Teknologjia e ushqimit Teknologjia e kuzhinës
Reklamë e klasifikuar
Karrocë rafti inox Edelstahl 1010/690/H1600 mm
Karrocë rafti inox Edelstahl 1010/690/H1600 mm
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km

Karrocë rafti inox
Edelstahl1010/690/H1600 mm

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tigan me anim Elektro Kippbratpfanne
Tigan me anim Elektro Kippbratpfanne
more images
Gjermani Borken
1 571 km

Tigan me anim
Elektro Kippbratpfanne

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DAMPER E KOMBINUAR Rational SCC WE 202G
DAMPER E KOMBINUAR Rational SCC WE 202G
DAMPER E KOMBINUAR Rational SCC WE 202G
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km

DAMPER E KOMBINUAR
RationalSCC WE 202G

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Banak frigoriferik Blanco B.PRO Kaltausgabe Basic Line SK
Banak frigoriferik Blanco B.PRO Kaltausgabe Basic Line SK
Banak frigoriferik Blanco B.PRO Kaltausgabe Basic Line SK
Banak frigoriferik Blanco B.PRO Kaltausgabe Basic Line SK
Banak frigoriferik Blanco B.PRO Kaltausgabe Basic Line SK
Banak frigoriferik Blanco B.PRO Kaltausgabe Basic Line SK
more images
Austria Pettenbach
904 km

Banak frigoriferik
BlancoB.PRO Kaltausgabe Basic Line SK

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tenxhere me avull me presion HOBART
Tenxhere me avull me presion HOBART
Tenxhere me avull me presion HOBART
more images
Francës Morangis
1 631 km

Tenxhere me avull me presion
HOBART

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mulli i arrave dhe djathit Brunner-Anliker pkr-s
Mulli i arrave dhe djathit Brunner-Anliker pkr-s
Mulli i arrave dhe djathit Brunner-Anliker pkr-s
Mulli i arrave dhe djathit Brunner-Anliker pkr-s
more images
Bullgaria Шумен
603 km

Mulli i arrave dhe djathit
Brunner-Anlikerpkr-s

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Furrë me konvekcion racional Rational scc, cmp. scc we, cm...
Furrë me konvekcion racional Rational scc, cmp. scc we, cm...
Furrë me konvekcion racional Rational scc, cmp. scc we, cm...
Furrë me konvekcion racional Rational scc, cmp. scc we, cm...
Furrë me konvekcion racional Rational scc, cmp. scc we, cm...
Furrë me konvekcion racional Rational scc, cmp. scc we, cm...
Furrë me konvekcion racional Rational scc, cmp. scc we, cm...
Furrë me konvekcion racional Rational scc, cmp. scc we, cm...
Furrë me konvekcion racional Rational scc, cmp. scc we, cm...
Furrë me konvekcion racional Rational scc, cmp. scc we, cm...
Furrë me konvekcion racional Rational scc, cmp. scc we, cm...
Furrë me konvekcion racional Rational scc, cmp. scc we, cm...
more images
Sllovenia Tabor
701 km

Furrë me konvekcion racional
Rationalscc, cmp. scc we, cm...

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Karrocë marinari Edelstahl 1000/800/H1700 mm
Karrocë marinari Edelstahl 1000/800/H1700 mm
Karrocë marinari Edelstahl 1000/800/H1700 mm
Karrocë marinari Edelstahl 1000/800/H1700 mm
Karrocë marinari Edelstahl 1000/800/H1700 mm
Karrocë marinari Edelstahl 1000/800/H1700 mm
Karrocë marinari Edelstahl 1000/800/H1700 mm
Karrocë marinari Edelstahl 1000/800/H1700 mm
Karrocë marinari Edelstahl 1000/800/H1700 mm
Karrocë marinari Edelstahl 1000/800/H1700 mm
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km

Karrocë marinari
Edelstahl1000/800/H1700 mm

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Lavastovilje me kapuç HOBART UXTLH-10A
Lavastovilje me kapuç HOBART UXTLH-10A
Lavastovilje me kapuç HOBART UXTLH-10A
Lavastovilje me kapuç HOBART UXTLH-10A
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km

Lavastovilje me kapuç
HOBARTUXTLH-10A

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZONË E DYFISHTE E GATIMIT ME GOLDEN ELEKTRIKE TAYLOR
ZONË E DYFISHTE E GATIMIT ME GOLDEN ELEKTRIKE TAYLOR
ZONË E DYFISHTE E GATIMIT ME GOLDEN ELEKTRIKE TAYLOR
more images
Belgjika Bruxelles
1 625 km

ZONË E DYFISHTE E GATIMIT ME GOLDEN ELEKTRIKE
TAYLOR

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Karrocë marinari Edelstahl 810/500/H1650 mm
Karrocë marinari Edelstahl 810/500/H1650 mm
Karrocë marinari Edelstahl 810/500/H1650 mm
Karrocë marinari Edelstahl 810/500/H1650 mm
Karrocë marinari Edelstahl 810/500/H1650 mm
Karrocë marinari Edelstahl 810/500/H1650 mm
Karrocë marinari Edelstahl 810/500/H1650 mm
Karrocë marinari Edelstahl 810/500/H1650 mm
Karrocë marinari Edelstahl 810/500/H1650 mm
Karrocë marinari Edelstahl 810/500/H1650 mm
Karrocë marinari Edelstahl 810/500/H1650 mm
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km

Karrocë marinari
Edelstahl810/500/H1650 mm

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Furra UNOX XBC605E
Furra UNOX XBC605E
Furra UNOX XBC605E
Furra UNOX XBC605E
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km

Furra
UNOXXBC605E

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
E përdorur goce elektrike me dy anë Taylor
E përdorur goce elektrike me dy anë Taylor
more images
Belgjika Bruxelles
1 625 km

E përdorur goce elektrike me dy anë
Taylor

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
karrocë transporti Edelstahl 800/780/H1480 mm
karrocë transporti Edelstahl 800/780/H1480 mm
karrocë transporti Edelstahl 800/780/H1480 mm
karrocë transporti Edelstahl 800/780/H1480 mm
karrocë transporti Edelstahl 800/780/H1480 mm
karrocë transporti Edelstahl 800/780/H1480 mm
karrocë transporti Edelstahl 800/780/H1480 mm
karrocë transporti Edelstahl 800/780/H1480 mm
karrocë transporti Edelstahl 800/780/H1480 mm
karrocë transporti Edelstahl 800/780/H1480 mm
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km

karrocë transporti
Edelstahl800/780/H1480 mm

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gocë e dyfishtë elektrike TAYLOR L820
more images
Belgjika Bruxelles
1 625 km

Gocë e dyfishtë elektrike
TAYLORL820

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
karrocë transporti Edelstahl 1515/900/H1640 mm
karrocë transporti Edelstahl 1515/900/H1640 mm
karrocë transporti Edelstahl 1515/900/H1640 mm
karrocë transporti Edelstahl 1515/900/H1640 mm
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km

karrocë transporti
Edelstahl1515/900/H1640 mm

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
induksion elektrik Wok NAYATI NAYATI
induksion elektrik Wok NAYATI NAYATI
induksion elektrik Wok NAYATI NAYATI
induksion elektrik Wok NAYATI NAYATI
induksion elektrik Wok NAYATI NAYATI
more images
Francës Morangis
1 631 km

induksion elektrik Wok NAYATI
NAYATI

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Karrocë marinari Edelstahl 810/500/H1645 mm
Karrocë marinari Edelstahl 810/500/H1645 mm
Karrocë marinari Edelstahl 810/500/H1645 mm
Karrocë marinari Edelstahl 810/500/H1645 mm
Karrocë marinari Edelstahl 810/500/H1645 mm
Karrocë marinari Edelstahl 810/500/H1645 mm
Karrocë marinari Edelstahl 810/500/H1645 mm
Karrocë marinari Edelstahl 810/500/H1645 mm
Karrocë marinari Edelstahl 810/500/H1645 mm
Karrocë marinari Edelstahl 810/500/H1645 mm
more images
Gjermani Wiefelstede
1 622 km

Karrocë marinari
Edelstahl810/500/H1645 mm

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë për formimin e picave SER GAS PC2
more images
Francës Morangis
1 631 km

Makinë për formimin e picave
SER GAS PC2

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Raft ushqimesh Aluminium Typ 1060/650/1760
Raft ushqimesh Aluminium Typ 1060/650/1760
Raft ushqimesh Aluminium Typ 1060/650/1760
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km

Raft ushqimesh
AluminiumTyp 1060/650/1760

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Shpërndarësi i çipave dhe ngrirësi Ref : F3D3-P
more images
Francës Morangis
1 631 km

Shpërndarësi i çipave dhe ngrirësi
Ref : F3D3-P

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pres haker TREIF 127
Pres haker TREIF 127
Pres haker TREIF 127
Pres haker TREIF 127
Pres haker TREIF 127
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km

Pres haker
TREIF127

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
pajisje kuzhine Electric clam triple Garland Occasion Xp.36
pajisje kuzhine Electric clam triple Garland Occasion Xp.36
pajisje kuzhine Electric clam triple Garland Occasion Xp.36
more images
Francës Morangis
1 631 km

pajisje kuzhine
Electric clam triple Garland OccasionXp.36

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Raft ushqimesh Edelstahl Typ 600/5500/1450
Raft ushqimesh Edelstahl Typ 600/5500/1450
Raft ushqimesh Edelstahl Typ 600/5500/1450
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km

Raft ushqimesh
EdelstahlTyp 600/5500/1450

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Karrocë rafte e bërë nga çelik inox Edelstahl Typ 1015/950
Karrocë rafte e bërë nga çelik inox Edelstahl Typ 1015/950
Karrocë rafte e bërë nga çelik inox Edelstahl Typ 1015/950
more images
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1 621 km

Karrocë rafte e bërë nga çelik inox
EdelstahlTyp 1015/950

Tregtar i verifikuar
Thirrni