Blej Qumësht dhe produkte të qumështit të përdorurar (55)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Teknologjia e ushqimit Qumësht dhe produkte të qumështit
Reklamë e klasifikuar
Italy Serbia Slovenia 20.000 L Italy Serbia Slovenia 20.000 L Italy Serbia Slovenia 20.000 L Italy Serbia Slovenia 20.000 L Italy Serbia Slovenia 20.000 L Italy Serbia Slovenia 20.000 L Italy Serbia Slovenia 20.000 L Italy Serbia Slovenia 20.000 L Italy Serbia Slovenia 20.000 L Italy Serbia Slovenia 20.000 L Italy Serbia Slovenia 20.000 L Italy Serbia Slovenia 20.000 L Italy Serbia Slovenia 20.000 L Italy Serbia Slovenia 20.000 L Italy Serbia Slovenia 20.000 L
more images
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
UMBËTARË E KOMPLETË QUMËSHTORE
Italy Serbia Slovenia 20.000 L
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mondini DE/GS-200 Mondini DE/GS-200 Mondini DE/GS-200 Mondini DE/GS-200 Mondini DE/GS-200
more images
Hungaria Székesfehérvár
688 km
Përhapëse djathi Mondini
Mondini DE/GS-200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval SH30A Alfa Laval SH30A Alfa Laval SH30A Alfa Laval SH30A Alfa Laval SH30A
more images
Gjermani Gifhorn
1 456 km
homogjenizues
Alfa Laval SH30A
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Stuttgart
1 210 km
Qumësht dhe produkte qumështi
GEA UHT 12000L/H
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TETRA PAK A3 FLEX 1000 EDGE V400
more images
Polonia Przemyśl
982 km
prodhimi i qumështit dhe produkteve të qumështit
TETRA PAK A3 FLEX 1000 EDGE V400
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Weber CCS Weber CCS Weber CCS Weber CCS Weber CCS
more images
Greqia Delta 570 22, Greece
228 km
Slicer Weber CCS 401
Weber CCS
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
niro soavi niro soavi niro soavi niro soavi
more images
Zvicra Eschlikon
1 134 km
Homogjenizues
niro soavi
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pierre Guérin Mixing Tanks Pierre Guérin Mixing Tanks Pierre Guérin Mixing Tanks Pierre Guérin Mixing Tanks Pierre Guérin Mixing Tanks
more images
Polonia Warszawa
1 229 km
prodhimi i qumështit dhe qumështit
Pierre Guérin Mixing Tanks
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Perfora 300 Perfora 300 Perfora 300 Perfora 300
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
Myk djathi Perfora 300x300
Perfora 300
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
RISTO Container -01 « Exclusive » RISTO Container -01 « Exclusive » RISTO Container -01 « Exclusive » RISTO Container -01 « Exclusive »
more images
Gjermani Marienheide
1 469 km
Kontejner zyre ene zyre 6 x 2.5
RISTO Container -01 « Exclusive »
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Weishu Universal drinks production line Weishu Universal drinks production line Weishu Universal drinks production line Weishu Universal drinks production line Weishu Universal drinks production line Weishu Universal drinks production line Weishu Universal drinks production line Weishu Universal drinks production line Weishu Universal drinks production line Weishu Universal drinks production line Weishu Universal drinks production line Weishu Universal drinks production line Weishu Universal drinks production line Weishu Universal drinks production line Weishu Universal drinks production line
more images
Lituania Panevėžys
1 652 km
prodhimi i qumështit dhe qumështit
Weishu Universal drinks production line
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GEA TRA-B GEA TRA-B GEA TRA-B GEA TRA-B GEA TRA-B GEA TRA-B GEA TRA-B GEA TRA-B GEA TRA-B
more images
Holanda Rogat
1 656 km
qumështi dhe prodhimi i qumështit
GEA TRA-B
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HOMOGENIZER HST HL3-210t HOMOGENIZER HST HL3-210t HOMOGENIZER HST HL3-210t
more images
Polonia Przemyśl
982 km
HOMOGJENIZER I QUMËSHTIT UHT 9 TON
HOMOGENIZER HST HL3-210t
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA
more images
Zvicra Root
1 150 km
Homogjenizues i presionit të lartë
NIRO SOAVI NS 3110 / 90 HA
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GEA MTC3-03 GEA MTC3-03 GEA MTC3-03 GEA MTC3-03 GEA MTC3-03 GEA MTC3-03 GEA MTC3-03 GEA MTC3-03 GEA MTC3-03 GEA MTC3-03 GEA MTC3-03 GEA MTC3-03
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
qumështi dhe prodhimi i qumështit
GEA MTC3-03
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Marienheide
1 469 km
Pasterizator pjate pasterizator PP-600
Risto PP-600
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rademaker LD 4-367 Rademaker LD 4-367
more images
Suedia Visby
(Vendndodhja e tregtarit)
1 830 km
Presja pneumatike e djathit
Rademaker LD 4-367
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GEA Niro Soavi Ariete NS3015 H GEA Niro Soavi Ariete NS3015 H GEA Niro Soavi Ariete NS3015 H GEA Niro Soavi Ariete NS3015 H GEA Niro Soavi Ariete NS3015 H GEA Niro Soavi Ariete NS3015 H GEA Niro Soavi Ariete NS3015 H
more images
Republika Çeke Hradec Králové
1 063 km
homogjenizues
GEA Niro Soavi Ariete NS3015 H
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GEA UHT GEA UHT GEA UHT GEA UHT GEA UHT
more images
Polonia Przemyśl
982 km
PËRPUNIMI I QUMËSHTIT GEA UHT
GEA UHT
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Westfalia MSA 100-01-076 Westfalia MSA 100-01-076 Westfalia MSA 100-01-076 Westfalia MSA 100-01-076 Westfalia MSA 100-01-076 Westfalia MSA 100-01-076 Westfalia MSA 100-01-076 Westfalia MSA 100-01-076
more images
Zvicra Root
1 150 km
ndarës
Westfalia MSA 100-01-076
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hojer 500 Hojer 500 Hojer 500
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
Prerje djathi
Hojer 500
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Marienheide
1 469 km
Pasterizator pjate pasterizator PP-1000
Risto PP-1000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rademaker Cheesevat 1500 lit Rademaker Cheesevat 1500 lit Rademaker Cheesevat 1500 lit
more images
Suedia Visby
(Vendndodhja e tregtarit)
1 830 km
Tava e djathit
Rademaker Cheesevat 1500 lit
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Sawa
more images
Zvicra Eschlikon
1 134 km
Pompë gjiri Sawa
Sawa
Thirrni
Siegel

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
Zootechnika Zootechnika Zootechnika Zootechnika Zootechnika Zootechnika Zootechnika Zootechnika Zootechnika
more images
Gjermani Hennef (Sieg)
1 458 km
mbushës filxhani
Zootechnika
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
AKUINO.net standard AKUINO.net standard AKUINO.net standard AKUINO.net standard AKUINO.net standard AKUINO.net standard
more images
Belgjika Mont-Saint-Guibert
1 596 km
Pasterizues inline 200L/h
AKUINO.net standard
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
Tapa djathi 1500 L
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tecnical Multiformat moulder 2 TPI-G Tecnical Multiformat moulder 2 TPI-G Tecnical Multiformat moulder 2 TPI-G Tecnical Multiformat moulder 2 TPI-G Tecnical Multiformat moulder 2 TPI-G Tecnical Multiformat moulder 2 TPI-G Tecnical Multiformat moulder 2 TPI-G Tecnical Multiformat moulder 2 TPI-G
more images
Holanda Rogat
1 656 km
Makinë për mbushjen e gjizës kasomatike.
Tecnical Multiformat moulder 2 TPI-G
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Letonia Rīga
1 775 km
RI i djathit të çelikut të pandryshkshëm 2.2kW
Alistar Europe S40 500kg/h cheese 2.2kW
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GROB GROB GROB GROB
more images
Zvicra Eschlikon
1 134 km
Kazan djathi 500 litra
GROB
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Mueller RHS200 Mueller RHS200 Mueller RHS200 Mueller RHS200 Mueller RHS200
more images
Mbretëria e Bashkuar Misterton
2 079 km
tank ftohës qumësht
Mueller RHS200
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
APV N35 APV N35 APV N35 APV N35 APV N35
more images
Danimarka Hobro
1 880 km
Plate nxehtit Exchanger
APV N35
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Damrow Denmark 18.000 L Damrow Denmark 18.000 L Damrow Denmark 18.000 L Damrow Denmark 18.000 L Damrow Denmark 18.000 L Damrow Denmark 18.000 L
more images
Danimarka Denmark
1 851 km
Damrow CheeseVat
Damrow Denmark 18.000 L
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Meierhofer RO 2000
more images
Zvicra Eschlikon
1 134 km
Bimore osmozë e kthyeshme për hirrë të papërpunuar
Meierhofer RO 2000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TREPKO 211 KSP TREPKO 211 KSP TREPKO 211 KSP TREPKO 211 KSP TREPKO 211 KSP TREPKO 211 KSP TREPKO 211 KSP TREPKO 211 KSP TREPKO 211 KSP TREPKO 211 KSP TREPKO 211 KSP TREPKO 211 KSP TREPKO 211 KSP TREPKO 211 KSP TREPKO 211 KSP
more images
Danimarka Hobro
1 880 km
mbushës filxhani
TREPKO 211 KSP
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
APV OPD 11,5 APV OPD 11,5 APV OPD 11,5 APV OPD 11,5 APV OPD 11,5 APV OPD 11,5 APV OPD 11,5 APV OPD 11,5
more images
Danimarka DK-Thisted
(Vendndodhja e tregtarit)
1 942 km
Shtrydhja APV
APV OPD 11,5
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Procesteknik Denmark Procesteknik Denmark
more images
Danimarka DK-Thisted
(Vendndodhja e tregtarit)
1 942 km
Linja Pilot e Kazeinës
Procesteknik Denmark
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Damrow Gadan Damrow Gadan Damrow Gadan Damrow Gadan
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
Fabrika e plotë e djathit të qumështit
Damrow Gadan
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
OMY Pneumatic OMY Pneumatic OMY Pneumatic OMY Pneumatic
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
MAKINË PNEUMATIKE PËR Ndarjen e Djathit
OMY Pneumatic
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
APV APV APV APV APV APV APV
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
APV CHESEVAT 20 000
APV
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
APV 300 APV 300 APV 300 APV 300 APV 300
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
Rafte për kriposjen e djathit (shëllirë),
APV 300
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
APV/SPX APV APV/SPX APV APV/SPX APV
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
Shëllirë - Leshi pambuku i kriposjes
APV/SPX APV
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alfa Laval Alfa Laval Alfa Laval
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
DJATH ALFALAVAL-TEBEL TVSH 10000L
Alfa Laval
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
APV V8000 APV V8000 APV V8000
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
TVSH Djathi 8000
APV V8000
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
APV R132Q-85,595 APV R132Q-85,595 APV R132Q-85,595 APV R132Q-85,595 APV R132Q-85,595 APV R132Q-85,595 APV R132Q-85,595 APV R132Q-85,595 APV R132Q-85,595 APV R132Q-85,595 APV R132Q-85,595 APV R132Q-85,595
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
Homogjenizues 25.000 L / H
APV R132Q-85,595
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
PËRGATITJA E DJATHIT MKT-A
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
TVSH DJATH I VOGEL ME AGJITACION
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Landteknik 12T Landteknik 12T Landteknik 12T Landteknik 12T
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
TVSH DJATH LANDTEKNIK 12T
Landteknik 12T
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
APV KCC APV KCC APV KCC APV KCC
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
Njësia e standardizimit
APV KCC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Schlosser, Hennef 316 Schlosser, Hennef 316 Schlosser, Hennef 316 Schlosser, Hennef 316 Schlosser, Hennef 316
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
Pluhur mbledhes
Schlosser, Hennef 316
Thirrni