Blej Makina për prodhimin e patateve të skuqura të përdorurar (8)

  • Rendit rezultatet
  • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
  • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
  • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
  • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
  • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
  • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
  • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Teknologjia e ushqimit Makina për prodhimin e patateve të skuqura
Reklamë e klasifikuar
KEY Technology Manta Optical Sorter M20 KEY Technology Manta Optical Sorter M20 KEY Technology Manta Optical Sorter M20 KEY Technology Manta Optical Sorter M20
more images
Turqia Soğukpınar, Sanayi Cd. No:10, 35730 Kemalpaşa/İzmir, Türkiye
700 km
Makinë për zbulimin optik dhe klasifikimin pneumatik
KEY Technology Manta Optical Sorter M20
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Heat and Control FastBack Heat and Control FastBack Heat and Control FastBack Heat and Control FastBack Heat and Control FastBack Heat and Control FastBack Heat and Control FastBack Heat and Control FastBack Heat and Control FastBack Heat and Control FastBack Heat and Control FastBack Heat and Control FastBack Heat and Control FastBack Heat and Control FastBack Heat and Control FastBack
more images
Hungaria Mezőszemere
735 km
Transportues dhe Furnizues me Lëvizje Horizontale
Heat and Control FastBack
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Hockenheim
1 284 km
makina për qërimin e patates
Dornow
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Florio/\De Kuiper Oranda, OR720 Florio/\De Kuiper Oranda, OR720 Florio/\De Kuiper Oranda, OR720 Florio/\De Kuiper Oranda, OR720 Florio/\De Kuiper Oranda, OR720 Florio/\De Kuiper Oranda, OR720 Florio/\De Kuiper Oranda, OR720 Florio/\De Kuiper Oranda, OR720 Florio/\De Kuiper Oranda, OR720 Florio/\De Kuiper Oranda, OR720 Florio/\De Kuiper Oranda, OR720 Florio/\De Kuiper Oranda, OR720 Florio/\De Kuiper Oranda, OR720 Florio/\De Kuiper Oranda, OR720
more images
Holanda Amsterdam
1 708 km
Tigan
Florio/\De Kuiper Oranda, OR720
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
JFM JFM JFM JFM JFM JFM JFM
more images
Mbretëria e Bashkuar Oxford
2 011 km
Linja e qërimit të patates
JFM
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KEY Technology Manta Optical Sorter M20 KEY Technology Manta Optical Sorter M20 KEY Technology Manta Optical Sorter M20 KEY Technology Manta Optical Sorter M20
more images
Turqia Soğukpınar, Sanayi Cd. No:10, 35730 Kemalpaşa/İzmir, Türkiye
700 km
Makinë për zbulimin optik dhe klasifikimin pneumatik
KEY Technology Manta Optical Sorter M20
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TNA INTELLI-FLAV-550 TNA INTELLI-FLAV-550 TNA INTELLI-FLAV-550 TNA INTELLI-FLAV-550 TNA INTELLI-FLAV-550 TNA INTELLI-FLAV-550 TNA INTELLI-FLAV-550 TNA INTELLI-FLAV-550 TNA INTELLI-FLAV-550 TNA INTELLI-FLAV-550 TNA INTELLI-FLAV-550
more images
Hungaria Mezőszemere
735 km
Sistemi i erëzave
TNA INTELLI-FLAV-550
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
KEY Technology Manta Optical Sorter M20 KEY Technology Manta Optical Sorter M20 KEY Technology Manta Optical Sorter M20
more images
Turqia Soğukpınar, Sanayi Cd. No:10, 35730 Kemalpaşa/İzmir, Türkiye
700 km
Makinë për zbulimin optik dhe klasifikimin pneumatik
KEY Technology Manta Optical Sorter M20
Thirrni