➤ Blerje Sistemet e Ftohjes të përdorura (119 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Sistemet e Ftohjes të përdorurar (119)

 • Rendit rezultatet

 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Teknologjia e ushqimit Sistemet e Ftohjes
Reklamë e klasifikuar
Qelizë e provës së retarderit TN Criocabin 30 carrelli
Qelizë e provës së retarderit TN Criocabin 30 carrelli
Qelizë e provës së retarderit TN Criocabin 30 carrelli
Qelizë e provës së retarderit TN Criocabin 30 carrelli
Qelizë e provës së retarderit TN Criocabin 30 carrelli
more images
Italia Sommacampagna
890 km

Qelizë e provës së retarderit TN
Criocabin30 carrelli

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Njësia e kompresorit Bitzer BITZER 6F-50.2Y-40P
Njësia e kompresorit Bitzer BITZER 6F-50.2Y-40P
Njësia e kompresorit Bitzer BITZER 6F-50.2Y-40P
Njësia e kompresorit Bitzer BITZER 6F-50.2Y-40P
Njësia e kompresorit Bitzer BITZER 6F-50.2Y-40P
Njësia e kompresorit Bitzer BITZER 6F-50.2Y-40P
Njësia e kompresorit Bitzer BITZER 6F-50.2Y-40P
Njësia e kompresorit Bitzer BITZER 6F-50.2Y-40P
more images
Polonia Niedźwiedź
941 km

Njësia e kompresorit Bitzer
BITZER6F-50.2Y-40P

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ftohës i thatë Güntner S-GFH 090.2B/2x2-N(D)-F6/2P
Ftohës i thatë Güntner S-GFH 090.2B/2x2-N(D)-F6/2P
Ftohës i thatë Güntner S-GFH 090.2B/2x2-N(D)-F6/2P
Ftohës i thatë Güntner S-GFH 090.2B/2x2-N(D)-F6/2P
Ftohës i thatë Güntner S-GFH 090.2B/2x2-N(D)-F6/2P
Ftohës i thatë Güntner S-GFH 090.2B/2x2-N(D)-F6/2P
Ftohës i thatë Güntner S-GFH 090.2B/2x2-N(D)-F6/2P
more images
Gjermani Erlangen
1 179 km

Ftohës i thatë
GüntnerS-GFH 090.2B/2x2-N(D)-F6/2P

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kondensatori avullues Baltimore PED C100 Baltimore Aircoil International PED C100
Kondensatori avullues Baltimore PED C100 Baltimore Aircoil International PED C100
Kondensatori avullues Baltimore PED C100 Baltimore Aircoil International PED C100
Kondensatori avullues Baltimore PED C100 Baltimore Aircoil International PED C100
more images
Rumania Oradea
670 km

Kondensatori avullues Baltimore PED C100
Baltimore Aircoil International PED C100

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ndarja e ngrirësit/ngrirësit Vissmann
Ndarja e ngrirësit/ngrirësit Vissmann
Ndarja e ngrirësit/ngrirësit Vissmann
Ndarja e ngrirësit/ngrirësit Vissmann
more images
Gjermani Aschheim
1 028 km

Ndarja e ngrirësit/ngrirësit
Vissmann

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ngrirës spirale Eurotek Spiral Freezer 26 (2.2) 36-145
ngrirës spirale Eurotek Spiral Freezer 26 (2.2) 36-145
ngrirës spirale Eurotek Spiral Freezer 26 (2.2) 36-145
ngrirës spirale Eurotek Spiral Freezer 26 (2.2) 36-145
ngrirës spirale Eurotek Spiral Freezer 26 (2.2) 36-145
ngrirës spirale Eurotek Spiral Freezer 26 (2.2) 36-145
ngrirës spirale Eurotek Spiral Freezer 26 (2.2) 36-145
ngrirës spirale Eurotek Spiral Freezer 26 (2.2) 36-145
ngrirës spirale Eurotek Spiral Freezer 26 (2.2) 36-145
ngrirës spirale Eurotek Spiral Freezer 26 (2.2) 36-145
ngrirës spirale Eurotek Spiral Freezer 26 (2.2) 36-145
ngrirës spirale Eurotek Spiral Freezer 26 (2.2) 36-145
ngrirës spirale Eurotek Spiral Freezer 26 (2.2) 36-145
ngrirës spirale Eurotek Spiral Freezer 26 (2.2) 36-145
ngrirës spirale Eurotek Spiral Freezer 26 (2.2) 36-145
more images
Mbretëria e Bashkuar Leeds
2 141 km

ngrirës spirale
Eurotek Spiral Freezer26 (2.2) 36-145

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Dhomë e ftohtë Kide
Dhomë e ftohtë Kide
Dhomë e ftohtë Kide
Dhomë e ftohtë Kide
Dhomë e ftohtë Kide
Dhomë e ftohtë Kide
Dhomë e ftohtë Kide
Dhomë e ftohtë Kide
more images
Danimarka Vojens
1 755 km

Dhomë e ftohtë
Kide

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kompresori me vida Bitzer HSK 6461-60-40P (x3)
Kompresori me vida Bitzer HSK 6461-60-40P (x3)
Kompresori me vida Bitzer HSK 6461-60-40P (x3)
Kompresori me vida Bitzer HSK 6461-60-40P (x3)
Kompresori me vida Bitzer HSK 6461-60-40P (x3)
Kompresori me vida Bitzer HSK 6461-60-40P (x3)
Kompresori me vida Bitzer HSK 6461-60-40P (x3)
Kompresori me vida Bitzer HSK 6461-60-40P (x3)
more images
Polonia Niedźwiedź
941 km

Kompresori me vida
BitzerHSK 6461-60-40P (x3)

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
më të freskët Thermokey WL1463
më të freskët Thermokey WL1463
më të freskët Thermokey WL1463
më të freskët Thermokey WL1463
more images
Hungaria Debrecen
720 km

më të freskët
ThermokeyWL1463

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rumania Oradea
668 km

kompresor reciprok gjysmëhermetik
BITZER4TCS-8.2Y-40P

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ftohës shpërthimi Guntner Blast chiller
Ftohës shpërthimi Guntner Blast chiller
Ftohës shpërthimi Guntner Blast chiller
Ftohës shpërthimi Guntner Blast chiller
Ftohës shpërthimi Guntner Blast chiller
Ftohës shpërthimi Guntner Blast chiller
Ftohës shpërthimi Guntner Blast chiller
Ftohës shpërthimi Guntner Blast chiller
more images
Mbretëria e Bashkuar Misterton
2 079 km

Ftohës shpërthimi
GuntnerBlast chiller

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ngrirës spirale (REDUCED) GEA Eurotek 26 - 20.5 - 150
ngrirës spirale (REDUCED) GEA Eurotek 26 - 20.5 - 150
ngrirës spirale (REDUCED) GEA Eurotek 26 - 20.5 - 150
ngrirës spirale (REDUCED) GEA Eurotek 26 - 20.5 - 150
ngrirës spirale (REDUCED) GEA Eurotek 26 - 20.5 - 150
ngrirës spirale (REDUCED) GEA Eurotek 26 - 20.5 - 150
ngrirës spirale (REDUCED) GEA Eurotek 26 - 20.5 - 150
ngrirës spirale (REDUCED) GEA Eurotek 26 - 20.5 - 150
ngrirës spirale (REDUCED) GEA Eurotek 26 - 20.5 - 150
ngrirës spirale (REDUCED) GEA Eurotek 26 - 20.5 - 150
ngrirës spirale (REDUCED) GEA Eurotek 26 - 20.5 - 150
ngrirës spirale (REDUCED) GEA Eurotek 26 - 20.5 - 150
ngrirës spirale (REDUCED) GEA Eurotek 26 - 20.5 - 150
ngrirës spirale (REDUCED) GEA Eurotek 26 - 20.5 - 150
ngrirës spirale (REDUCED) GEA Eurotek 26 - 20.5 - 150
more images
Belgjika België
1 596 km

ngrirës spirale
(REDUCED) GEA Eurotek26 - 20.5 - 150

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Foster Blast Chiller Foster Blast Chiller RBCT20
Foster Blast Chiller Foster Blast Chiller RBCT20
Foster Blast Chiller Foster Blast Chiller RBCT20
Foster Blast Chiller Foster Blast Chiller RBCT20
Foster Blast Chiller Foster Blast Chiller RBCT20
more images
Irlanda Traskernagh, Co. Galway, H62 ED23, Ireland
2 524 km

Foster Blast Chiller
Foster Blast ChillerRBCT20

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Njësia e kompresorit Bitzer HSN7461-70-40P
Njësia e kompresorit Bitzer HSN7461-70-40P
Njësia e kompresorit Bitzer HSN7461-70-40P
Njësia e kompresorit Bitzer HSN7461-70-40P
Njësia e kompresorit Bitzer HSN7461-70-40P
Njësia e kompresorit Bitzer HSN7461-70-40P
Njësia e kompresorit Bitzer HSN7461-70-40P
Njësia e kompresorit Bitzer HSN7461-70-40P
Njësia e kompresorit Bitzer HSN7461-70-40P
more images
Polonia Niedźwiedź
941 km

Njësia e kompresorit
BitzerHSN7461-70-40P

Thirrni
ankand
Sistemi i përbërë Hafner-Muschler Verbund Kälteanlage
Sistemi i përbërë Hafner-Muschler Verbund Kälteanlage
Sistemi i përbërë Hafner-Muschler Verbund Kälteanlage
Sistemi i përbërë Hafner-Muschler Verbund Kälteanlage
Sistemi i përbërë Hafner-Muschler Verbund Kälteanlage
Sistemi i përbërë Hafner-Muschler Verbund Kälteanlage
Sistemi i përbërë Hafner-Muschler Verbund Kälteanlage
Sistemi i përbërë Hafner-Muschler Verbund Kälteanlage
Sistemi i përbërë Hafner-Muschler Verbund Kälteanlage
Sistemi i përbërë Hafner-Muschler Verbund Kälteanlage
Sistemi i përbërë Hafner-Muschler Verbund Kälteanlage
Sistemi i përbërë Hafner-Muschler Verbund Kälteanlage
Sistemi i përbërë Hafner-Muschler Verbund Kälteanlage
Sistemi i përbërë Hafner-Muschler Verbund Kälteanlage
Ankandi përfundoi

Sistemi i përbërë
Hafner-MuschlerVerbund Kälteanlage

buyer-protection
Reklamë e klasifikuar
Avullues me 2 ventilatore Goedhart VRZ 42508-GFP
Avullues me 2 ventilatore Goedhart VRZ 42508-GFP
Avullues me 2 ventilatore Goedhart VRZ 42508-GFP
Avullues me 2 ventilatore Goedhart VRZ 42508-GFP
Avullues me 2 ventilatore Goedhart VRZ 42508-GFP
Avullues me 2 ventilatore Goedhart VRZ 42508-GFP
Avullues me 2 ventilatore Goedhart VRZ 42508-GFP
Avullues me 2 ventilatore Goedhart VRZ 42508-GFP
Avullues me 2 ventilatore Goedhart VRZ 42508-GFP
Avullues me 2 ventilatore Goedhart VRZ 42508-GFP
Avullues me 2 ventilatore Goedhart VRZ 42508-GFP
Avullues me 2 ventilatore Goedhart VRZ 42508-GFP
Avullues me 2 ventilatore Goedhart VRZ 42508-GFP
Avullues me 2 ventilatore Goedhart VRZ 42508-GFP
Avullues me 2 ventilatore Goedhart VRZ 42508-GFP
more images
Rumania Oradea
668 km

Avullues me 2 ventilatore
GoedhartVRZ 42508-GFP

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tuneli ngrirës - Azot GCT Linearfroster LF H 6/75
Tuneli ngrirës - Azot GCT Linearfroster LF H 6/75
Tuneli ngrirës - Azot GCT Linearfroster LF H 6/75
Tuneli ngrirës - Azot GCT Linearfroster LF H 6/75
Tuneli ngrirës - Azot GCT Linearfroster LF H 6/75
more images
Mbretëria e Bashkuar Haughley
1 907 km

Tuneli ngrirës - Azot
GCTLinearfroster LF H 6/75

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
bar akulli
bar akulli
bar akulli
bar akulli
bar akulli
bar akulli
more images
Portugalia Sintra
2 521 km

bar akulli

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Njësia e kompresorit Bitzer 4NES-12Y-40P
Njësia e kompresorit Bitzer 4NES-12Y-40P
Njësia e kompresorit Bitzer 4NES-12Y-40P
Njësia e kompresorit Bitzer 4NES-12Y-40P
Njësia e kompresorit Bitzer 4NES-12Y-40P
Njësia e kompresorit Bitzer 4NES-12Y-40P
more images
Polonia Niedźwiedź
941 km

Njësia e kompresorit
Bitzer4NES-12Y-40P

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
avullues të glikolit - 1, 2, 3 dhe 4 tifozë Alfa Laval AlfaCubic
avullues të glikolit - 1, 2, 3 dhe 4 tifozë Alfa Laval AlfaCubic
avullues të glikolit - 1, 2, 3 dhe 4 tifozë Alfa Laval AlfaCubic
avullues të glikolit - 1, 2, 3 dhe 4 tifozë Alfa Laval AlfaCubic
avullues të glikolit - 1, 2, 3 dhe 4 tifozë Alfa Laval AlfaCubic
avullues të glikolit - 1, 2, 3 dhe 4 tifozë Alfa Laval AlfaCubic
avullues të glikolit - 1, 2, 3 dhe 4 tifozë Alfa Laval AlfaCubic
avullues të glikolit - 1, 2, 3 dhe 4 tifozë Alfa Laval AlfaCubic
avullues të glikolit - 1, 2, 3 dhe 4 tifozë Alfa Laval AlfaCubic
avullues të glikolit - 1, 2, 3 dhe 4 tifozë Alfa Laval AlfaCubic
avullues të glikolit - 1, 2, 3 dhe 4 tifozë Alfa Laval AlfaCubic
avullues të glikolit - 1, 2, 3 dhe 4 tifozë Alfa Laval AlfaCubic
avullues të glikolit - 1, 2, 3 dhe 4 tifozë Alfa Laval AlfaCubic
avullues të glikolit - 1, 2, 3 dhe 4 tifozë Alfa Laval AlfaCubic
avullues të glikolit - 1, 2, 3 dhe 4 tifozë Alfa Laval AlfaCubic
more images
Rumania Oradea
671 km

avullues të glikolit - 1, 2, 3 dhe 4 tifozë
Alfa LavalAlfaCubic

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Makinë akulli të grimcuar me karrocë Follett HCE1400A
Makinë akulli të grimcuar me karrocë Follett HCE1400A
Makinë akulli të grimcuar me karrocë Follett HCE1400A
Makinë akulli të grimcuar me karrocë Follett HCE1400A
Makinë akulli të grimcuar me karrocë Follett HCE1400A
Makinë akulli të grimcuar me karrocë Follett HCE1400A
more images
Portugalia Sintra
2 521 km

Makinë akulli të grimcuar me karrocë
FollettHCE1400A

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
njësi ftohëse Bitzer 4EES-4Y-40S
njësi ftohëse Bitzer 4EES-4Y-40S
njësi ftohëse Bitzer 4EES-4Y-40S
njësi ftohëse Bitzer 4EES-4Y-40S
njësi ftohëse Bitzer 4EES-4Y-40S
njësi ftohëse Bitzer 4EES-4Y-40S
njësi ftohëse Bitzer 4EES-4Y-40S
njësi ftohëse Bitzer 4EES-4Y-40S
njësi ftohëse Bitzer 4EES-4Y-40S
more images
Polonia Niedźwiedź
941 km

njësi ftohëse
Bitzer4EES-4Y-40S

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kompresor rrotullues frigoriferik Trane CS Trane CSHC 093R0A0S
Kompresor rrotullues frigoriferik Trane CS Trane CSHC 093R0A0S
Kompresor rrotullues frigoriferik Trane CS Trane CSHC 093R0A0S
Kompresor rrotullues frigoriferik Trane CS Trane CSHC 093R0A0S
Kompresor rrotullues frigoriferik Trane CS Trane CSHC 093R0A0S
Kompresor rrotullues frigoriferik Trane CS Trane CSHC 093R0A0S
Kompresor rrotullues frigoriferik Trane CS Trane CSHC 093R0A0S
Kompresor rrotullues frigoriferik Trane CS Trane CSHC 093R0A0S
Kompresor rrotullues frigoriferik Trane CS Trane CSHC 093R0A0S
Kompresor rrotullues frigoriferik Trane CS Trane CSHC 093R0A0S
Kompresor rrotullues frigoriferik Trane CS Trane CSHC 093R0A0S
Kompresor rrotullues frigoriferik Trane CS Trane CSHC 093R0A0S
Kompresor rrotullues frigoriferik Trane CS Trane CSHC 093R0A0S
Kompresor rrotullues frigoriferik Trane CS Trane CSHC 093R0A0S
more images
Rumania Sântandrei
672 km

Kompresor rrotullues frigoriferik Trane CS
TraneCSHC 093R0A0S

Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ftohës ajri KUBA SGBE 63-F62
Ftohës ajri KUBA SGBE 63-F62
Ftohës ajri KUBA SGBE 63-F62
Ftohës ajri KUBA SGBE 63-F62
Ftohës ajri KUBA SGBE 63-F62
Ftohës ajri KUBA SGBE 63-F62
more images
Polonia Niedźwiedź
941 km

Ftohës ajri
KUBASGBE 63-F62

Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Ftohës avullues Basetec BSF 050.2J/27-ENS50.E
Ftohës avullues Basetec BSF 050.2J/27-ENS50.E
more images
Polonia Niedźwiedź
941 km

Ftohës avullues
BasetecBSF 050.2J/27-ENS50.E

Thirrni