➤ Blerje Pajisje qumështi të përdorura (62 njoftime) - Machineseeker.al 🏷️

Blej Pajisje qumështi të përdorurar (62)

 • Rendit rezultatet
 • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
 • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
 • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
 • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
 • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
 • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
 • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Teknologjia e ushqimit Pajisje qumështi
Reklamë e klasifikuar
Lactoscan SPLactoscan SP
more images
Hungaria Kiskunfélegyháza
618 km
Analizues qumështi Lactoscan SP
Lactoscan SP
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
APV APV stainless steel Jacketed cooking vessel, with homogeniserAPV APV stainless steel Jacketed cooking vessel, with homogeniserAPV APV stainless steel Jacketed cooking vessel, with homogeniser
more images
Hungaria Mezőszemere
735 km
Enë gatimi 1800 litra me xhaketë inox, me homogjenizues
APV APV stainless steel Jacketed cooking vessel, with homogeniser
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
custom built 2007custom built 2007custom built 2007custom built 2007custom built 2007custom built 2007custom built 2007custom built 2007custom built 2007custom built 2007custom built 2007custom built 2007custom built 2007custom built 2007custom built 2007
more images
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Bimë qumështi
custom built 2007
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Bremen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 568 km
Gjenerator vakum i bërë nga V2A
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hammerum Denmark OCA 4.000Hammerum Denmark OCA 4.000Hammerum Denmark OCA 4.000Hammerum Denmark OCA 4.000Hammerum Denmark OCA 4.000Hammerum Denmark OCA 4.000Hammerum Denmark OCA 4.000Hammerum Denmark OCA 4.000
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
Vatha e Djathit Lloji i Hapur
Hammerum Denmark OCA 4.000
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
APV APV APV
more images
Greqia Delta 570 22, Greece
228 km
Shkëmbyesi i nxehtësisë i sipërfaqes së gërvishtur APV
APV
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Lactoscope FT-BLactoscope FT-B
more images
Hungaria Kiskunfélegyháza
618 km
Sistemi i analizës së qumështit
Lactoscope FT-B
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Elopak PS 50Elopak PS 50Elopak PS 50Elopak PS 50Elopak PS 50
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km
Linja e mbushjes së qumështit
Elopak PS 50
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Different 10TDifferent 10TDifferent 10TDifferent 10TDifferent 10TDifferent 10TDifferent 10TDifferent 10TDifferent 10TDifferent 10TDifferent 10TDifferent 10TDifferent 10TDifferent 10T
more images
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Fabrika e qumështit për prodhimin e djathit
Different 10T
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Bremen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 568 km
Mbajtëse tubash Tetra Pak e bërë nga V2A
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rumania Oradea
668 km
Depozita e hapur e ftohjes së qumështit FRIGOMIK G1 200
FIC s.p.a. FRIGOMILK G1
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ITALY
more images
Greqia Delta 570 22, Greece
228 km
MAKINË PRERËSE PËR THONJA PARMEZAN
ITALY
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Hungaria Kiskunfélegyháza
618 km
makinë për mbushjen e shisheve
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Certuss E16M (21kg/hr.) Stainless Steel CERTUSS Certuss E16M (21kg/hr.) Stainless Steel CERTUSS Certuss E16M (21kg/hr.) Stainless Steel CERTUSS Certuss E16M (21kg/hr.) Stainless Steel CERTUSS
more images
Mbretëria e Bashkuar Sowerby Bridge HX6 3AE, UK
2 156 km
Gjenerator avulli i industrisë së lehtë,
Certuss E16M (21kg/hr.) Stainless Steel CERTUSS
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
DHE DHE DHE
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km
Ngrohje direkte
DHE
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Bremen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 568 km
Mikser pluhur Amixon me ngrohje/ftohje 425 litra
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Tetra Pak Tetra Pak Tetra Pak Tetra Pak Tetra Pak Tetra Pak Tetra Pak Tetra Pak
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
TETRA PAK UF LINE
Tetra Pak
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
CAVECCHI
more images
Greqia Delta 570 22, Greece
228 km
MRI DJATHOR CAVECCHI
CAVECCHI
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Hungaria Kiskunfélegyháza
618 km
6 tanke me dy mure nga 10 m3 secili
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gemrit UHT SystemGemrit UHT SystemGemrit UHT SystemGemrit UHT SystemGemrit UHT SystemGemrit UHT SystemGemrit UHT System
more images
Mbretëria e Bashkuar Misterton
2 079 km
Sistemi UHT
Gemrit UHT System
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Alpma Alpma Alpma Alpma
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km
Sistemi i ultrafiltrimit
Alpma
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Bremen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 568 km
Ftohës 1000 litra i bërë nga V2A
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
APV-Schröder MC18 3TPSXAPV-Schröder MC18 3TPSXAPV-Schröder MC18 3TPSXAPV-Schröder MC18 3TPSX
more images
Gjermani Gifhorn
1 458 km
Qumësht dhe produkte qumështi
APV-Schröder MC18 3TPSX
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Meierhofer PP-300Meierhofer PP-300Meierhofer PP-300Meierhofer PP-300Meierhofer PP-300Meierhofer PP-300Meierhofer PP-300
more images
Zvicra Eschlikon
1 134 km
Pasterizator Pllakash, Pasterizator PP-300
Meierhofer PP-300
Thirrni
Siegel

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Sankt Georgen
1 211 km
vaskë termo çelik inox
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Cavecchi TagliatriceCavecchi TagliatriceCavecchi TagliatriceCavecchi TagliatriceCavecchi TagliatriceCavecchi Tagliatrice
more images
Mbretëria e Bashkuar Misterton
2 079 km
Prerëse teli djathi
Cavecchi Tagliatrice
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FAM Centris 400CFAM Centris 400CFAM Centris 400CFAM Centris 400CFAM Centris 400CFAM Centris 400CFAM Centris 400C
more images
Gjermani Deutschland
1 340 km
Prerëse djathi
FAM Centris 400C
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Bremen
(Vendndodhja e tregtarit)
1 568 km
Këmbyes nxehtësie me pllaka GEA NT 100 X prej çeliku inox
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Marienheide
1 469 km
Mini paster/pasterizues qumështi
Risto Mini Molkerei Pasteur / Pasteurisator
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
API Schmidt - Bretten GmbH &Co KG SIGMA SR 30API Schmidt - Bretten GmbH &Co KG SIGMA SR 30API Schmidt - Bretten GmbH &Co KG SIGMA SR 30
more images
Gjermani Kleinblittersdorf
1 358 km
Shkëmbyesi i nxehtësisë me pllakë të shkëmbyesit të nxehtësisë
API Schmidt - Bretten GmbH &Co KG SIGMA SR 30
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Gifhorn
1 456 km
Sistemi ASEPTO UHT
Asepto UHT 5000l
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
APV Gaulin 5-8BAPV Gaulin 5-8BAPV Gaulin 5-8BAPV Gaulin 5-8BAPV Gaulin 5-8BAPV Gaulin 5-8BAPV Gaulin 5-8BAPV Gaulin 5-8B
more images
Mbretëria e Bashkuar Misterton
2 079 km
Homogjenizues
APV Gaulin 5-8B
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Juwo Juwo Juwo Juwo Juwo Juwo
more images
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1 361 km
ngrohës me shumë qëllime
Juwo
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ATTSU RL 400/12ATTSU RL 400/12ATTSU RL 400/12ATTSU RL 400/12ATTSU RL 400/12ATTSU RL 400/12ATTSU RL 400/12ATTSU RL 400/12
more images
Francës Libercourt
1 683 km
Kaldaja e prodhimit të avullit
ATTSU RL 400/12
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ALMAC ALMAC ALMAC ALMAC ALMAC ALMAC ALMAC ALMAC ALMAC ALMAC
more images
Gjermani Bremen
1 568 km
Ushqim në enë kërmilli ALMAC
ALMAC
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SIGMA 27 TBNSIGMA 27 TBN
more images
Gjermani Kleinblittersdorf
1 358 km
Shkëmbyesi i nxehtësisë me pllakë të shkëmbyesit të nxehtësisë
SIGMA 27 TBN
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Arcall Wright Pugson C21Arcall Wright Pugson C21Arcall Wright Pugson C21Arcall Wright Pugson C21Arcall Wright Pugson C21Arcall Wright Pugson C21
more images
Mbretëria e Bashkuar Suffolk
(Vendndodhja e tregtarit)
1 920 km
Porcion djathi
Arcall Wright Pugson C21
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kenplaat mixing tankKenplaat mixing tankKenplaat mixing tankKenplaat mixing tankKenplaat mixing tank
more images
Mbretëria e Bashkuar Misterton
2 079 km
Rezervuari i përzierjes
Kenplaat mixing tank
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SUGNAUX FR 9
more images
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1 361 km
makinë për kujdesin e djathit
SUGNAUX FR 9
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
Depozita e kremit 10000L
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Marchant Schmidt EC23Marchant Schmidt EC23Marchant Schmidt EC23Marchant Schmidt EC23Marchant Schmidt EC23Marchant Schmidt EC23Marchant Schmidt EC23Marchant Schmidt EC23Marchant Schmidt EC23Marchant Schmidt EC23Marchant Schmidt EC23Marchant Schmidt EC23
more images
Mbretëria e Bashkuar Suffolk
(Vendndodhja e tregtarit)
1 920 km
Porcion djathi
Marchant Schmidt EC23
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Westfalia Westfalia
more images
Gjermani Berlin
1 361 km
centrifugoj
Westfalia
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Diverse Diverse Diverse Diverse Diverse Diverse Diverse
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
Bimë Mini Pasteur
Diverse
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
APV Pilot plant systemAPV Pilot plant systemAPV Pilot plant systemAPV Pilot plant systemAPV Pilot plant systemAPV Pilot plant systemAPV Pilot plant systemAPV Pilot plant systemAPV Pilot plant system
more images
Mbretëria e Bashkuar Haughley
1 907 km
Homogjenizues i impiantit pilot
APV Pilot plant system
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
MÜELLER 9000MÜELLER 9000MÜELLER 9000
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
Depozita e ftohjes horizontale
MÜELLER 9000
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Elopak Shikoku Kakoki U-S120Elopak Shikoku Kakoki U-S120Elopak Shikoku Kakoki U-S120Elopak Shikoku Kakoki U-S120Elopak Shikoku Kakoki U-S120Elopak Shikoku Kakoki U-S120Elopak Shikoku Kakoki U-S120Elopak Shikoku Kakoki U-S120Elopak Shikoku Kakoki U-S120Elopak Shikoku Kakoki U-S120Elopak Shikoku Kakoki U-S120Elopak Shikoku Kakoki U-S120Elopak Shikoku Kakoki U-S120Elopak Shikoku Kakoki U-S120Elopak Shikoku Kakoki U-S120
more images
Mbretëria e Bashkuar Chapel Pond Hill, Bury Saint Edmunds IP32 7HT, UK
1 920 km
Mbushës kartoni me shpejtësi të lartë
Elopak Shikoku Kakoki U-S120
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
RØ-KA 12500RØ-KA 12500RØ-KA 12500RØ-KA 12500RØ-KA 12500
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
Depozita e ftohjes horizontale
RØ-KA 12500
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Regal Trepko 12000Regal Trepko 12000Regal Trepko 12000Regal Trepko 12000Regal Trepko 12000Regal Trepko 12000Regal Trepko 12000Regal Trepko 12000Regal Trepko 12000
more images
Mbretëria e Bashkuar Suffolk
(Vendndodhja e tregtarit)
1 920 km
Mbushës dhe mbyllës i tenxhereve rrotulluese
Regal Trepko 12000
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
APV/SPX OPD 5,5 OCDAPV/SPX OPD 5,5 OCDAPV/SPX OPD 5,5 OCDAPV/SPX OPD 5,5 OCDAPV/SPX OPD 5,5 OCDAPV/SPX OPD 5,5 OCD
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
Njësia e shtypjes së djathit
APV/SPX OPD 5,5 OCD
Tregtar i verifikuar
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
APV UF-SW-6,5-S2/38APV UF-SW-6,5-S2/38APV UF-SW-6,5-S2/38
more images
Danimarka Thisted
1 942 km
Impianti pilot i ultrafiltrimit APV
APV UF-SW-6,5-S2/38
Tregtar i verifikuar
Thirrni