kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Makina për hobbing të ingranazheve vertikale - me rrota diam. 700-999mm të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla Makina për prerjen e ingranazheve Makina për hobbing të ingranazheve vertikale - me rrota diam. 700-999mm
Reklamë e klasifikuar
STANKOIMPORT 53A80H STANKOIMPORT 53A80H STANKOIMPORT 53A80H STANKOIMPORT 53A80H STANKOIMPORT 53A80H STANKOIMPORT 53A80H STANKOIMPORT 53A80H STANKOIMPORT 53A80H
more images
8
Bullgaria Sofia
315 km
makine per prerjen e marsheve 53A80H
STANKOIMPORT 53A80H
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PFAUTER P 900 PFAUTER P 900 PFAUTER P 900 PFAUTER P 900
more images
4
Gjermani Metzingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1189 km
Gear Hobbing Machine - vertikale
PFAUTER P 900
1974
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PFAUTER RS 1 PFAUTER RS 1 PFAUTER RS 1 PFAUTER RS 1 PFAUTER RS 1 PFAUTER RS 1 PFAUTER RS 1 PFAUTER RS 1
more images
8
Gjermani Malsch
1266 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - vertikale
PFAUTER RS 1
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PFAUTER PE 750 CNC PFAUTER PE 750 CNC PFAUTER PE 750 CNC PFAUTER PE 750 CNC PFAUTER PE 750 CNC PFAUTER PE 750 CNC PFAUTER PE 750 CNC PFAUTER PE 750 CNC PFAUTER PE 750 CNC PFAUTER PE 750 CNC
more images
10
Gjermani Hilden
1507 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - vertikale
PFAUTER PE 750 CNC
2000
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Saratov 528 C
more images
1
Polonia Łysomice
1334 km
Makinë freze me rrota të pjerrëta
Saratov 528 C
1960
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pfauter P 900 Pfauter P 900 Pfauter P 900 Pfauter P 900 Pfauter P 900
more images
5
Gjermani Rostock
1563 km
Makinë për prerjen e ingranazheve
Pfauter P 900
1978
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wmw modul ZFWZ 1250/3 Wmw modul ZFWZ 1250/3 Wmw modul ZFWZ 1250/3 Wmw modul ZFWZ 1250/3 Wmw modul ZFWZ 1250/3 Wmw modul ZFWZ 1250/3 Wmw modul ZFWZ 1250/3 Wmw modul ZFWZ 1250/3 Wmw modul ZFWZ 1250/3 Wmw modul ZFWZ 1250/3 Wmw modul ZFWZ 1250/3 Wmw modul ZFWZ 1250/3
more images
12
Italia Novi Ligure
1009 km
Makinë për prerjen e ingranazheve
Wmw modul ZFWZ 1250/3
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PFAUTER P 1000 NC PFAUTER P 1000 NC PFAUTER P 1000 NC
more images
3
Gjermani Metzingen
(Vendndodhja e tregtarit)
1189 km
Gear Hobbing Machine - vertikale
PFAUTER P 1000 NC
1984
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Gjermani Malsch
1266 km
Makinë për fiksimin e ingranazheve - vertikale
PFAUTER P 630
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
STANKO 5M150 STANKO 5M150 STANKO 5M150 STANKO 5M150 STANKO 5M150 STANKO 5M150
more images
6
Rumania București
602 km
Formuesi i marsheve 5M150
STANKO 5M150
1988
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Spiral bevel gear 5 C 280P
more images
1
Polonia Łysomice
1334 km
Makinë hobbing
Spiral bevel gear 5 C 280P
1986
e mire (e perdorur)
Thirrni

Përdorur Makina për hobbing të ingranazheve vertikale - me rrota diam. 700-999mm

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.