Blej Të tjerët të përdorurar (48)

  • Rendit rezultatet
  • Çmimi më i ulët Çmimi më i lartë
  • Reklamat e fundit Reklamat më të vjetra
  • Distanca më e shkurtër distanca më e largët
  • Viti i fundit i ndertimit Viti më i vjetër i ndërtimit
  • Përditësimi më i fundit Përditësimi më i vjetër
  • Prodhuesit A deri në Z Prodhuesi Z në A
  • rëndësinë
Çmimi më i ulët
çmimi
Çmimi më i lartë
çmimi
Reklamat e fundit
Vendosja e datës
Reklamat më të vjetra
Vendosja e datës
Distanca më e shkurtër
distanca
distanca më e largët
distanca
Viti i fundit i ndertimit
Viti i ndertimit
Viti më i vjetër i ndërtimit
Viti i ndertimit
Përditësimi më i fundit
Përditëso
Përditësimi më i vjetër
Përditëso
Prodhuesit A deri në Z
Prodhues
Prodhuesi Z në A
Prodhues
rëndësinë
rëndësinë
Makinat e përpunimit të drurit Makinat e planifikimit Të tjerët
Reklamë e klasifikuar
Imatec Format 5 Imatec Format 5
more images
2
Italia Scerne
535 km
Planer me 5 anë
Imatec Format 5
2008
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Martin T42 Martin T42 Martin T42
more images
3
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
Pastrues i trashësisë
Martin T42
1983
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
NET Automation AELA XKI mit künstlicher Intelligenz NET Automation AELA XKI mit künstlicher Intelligenz NET Automation AELA XKI mit künstlicher Intelligenz NET Automation AELA XKI mit künstlicher Intelligenz NET Automation AELA XKI mit künstlicher Intelligenz NET Automation AELA XKI mit künstlicher Intelligenz
more images
6
Gjermani Rheinau
1273 km
Sistemi i fiksimit të degëve përpara makinës së planifikimit
NET Automation AELA XKI mit künstlicher Intelligenz
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
more images
11
Polonia Biertowice
972 km
Planer sharre
-- --
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Wema PROBST RHM 200 Wema PROBST RHM 200 Wema PROBST RHM 200 Wema PROBST RHM 200 Wema PROBST RHM 200 Wema PROBST RHM 200 Wema PROBST RHM 200 Wema PROBST RHM 200 Wema PROBST RHM 200 Wema PROBST RHM 200 Wema PROBST RHM 200 Wema PROBST RHM 200 Wema PROBST RHM 200 Wema PROBST RHM 200 Wema PROBST RHM 200
more images
15
Polonia Sierakowska Huta
1475 km
rol
Wema PROBST RHM 200
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEINIG WEINIG WEINIG WEINIG WEINIG WEINIG WEINIG
more images
7
Polonia Miastko
1450 km
planer me katër anë
WEINIG
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEINIG EM-11 WEINIG EM-11 WEINIG EM-11 WEINIG EM-11 WEINIG EM-11 WEINIG EM-11 WEINIG EM-11 WEINIG EM-11 WEINIG EM-11
more images
9
Holanda Drachten
1700 km
ngarkimi i revistës
WEINIG EM-11
2006
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM/Holzkraft minimax f 52es Spiral / s 52 es+Motorleistung 9,0
more images
1
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
Makinat e planifikimit duo planer dhe trashësues
SCM/Holzkraft minimax f 52es Spiral / s 52 es+Motorleistung 9,0
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ZMM Haskovo 4 FM 180/4 ZMM Haskovo 4 FM 180/4 ZMM Haskovo 4 FM 180/4 ZMM Haskovo 4 FM 180/4 ZMM Haskovo 4 FM 180/4 ZMM Haskovo 4 FM 180/4 ZMM Haskovo 4 FM 180/4 ZMM Haskovo 4 FM 180/4
more images
8
Rumania Gheorgheni
756 km
Katër anë
ZMM Haskovo 4 FM 180/4
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Polonia Juszczyn
953 km
Planer me dy anë me shumë tehe
Kupfermuehle
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM Compact 22 SCM Compact 22 SCM Compact 22 SCM Compact 22 SCM Compact 22 SCM Compact 22 SCM Compact 22 SCM Compact 22 SCM Compact 22 SCM Compact 22 SCM Compact 22 SCM Compact 22 SCM Compact 22 SCM Compact 22
more images
14
Austria Fiecht
965 km
Makinë planerimi me 4 anë
SCM Compact 22
1991
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM P75 SCM P75 SCM P75 SCM P75 SCM P75 SCM P75 SCM P75 SCM P75
more images
8
Polonia Miastko
1450 km
planer me katër anë
SCM P75
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Festo HL850E Festo HL850E Festo HL850E Festo HL850E Festo HL850E
more images
5
Gjermani Wiefelstede
1622 km
planer elektrik
Festo HL850E
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM / Holzkraft minimax fs 52es Tersa Digital
more images
1
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
Planer i sipërfaqes dhe trashësisë
SCM / Holzkraft minimax fs 52es Tersa Digital
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Casolin MEGA 230/6 Casolin MEGA 230/6 Casolin MEGA 230/6 Casolin MEGA 230/6 Casolin MEGA 230/6
more images
5
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
Planer dhe shkrues
Casolin MEGA 230/6
2010
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Almab Feeding conveyor for planer Almab Feeding conveyor for planer Almab Feeding conveyor for planer Almab Feeding conveyor for planer
more images
4
Suedia Karlholmsbruk
2163 km
Makineri përcjellëse
Almab Feeding conveyor for planer
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Pinomatic Pinomatic Pinomatic Pinomatic Pinomatic Pinomatic
more images
6
Finlanda 66140 Malax, Finnland
2417 km
Ushqyes PINOMATIK me mekanizëm të plotë
Pinomatic
2021
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM Compact 23k SCM Compact 23k SCM Compact 23k SCM Compact 23k SCM Compact 23k SCM Compact 23k SCM Compact 23k SCM Compact 23k SCM Compact 23k SCM Compact 23k
more images
10
Polonia Miastko
1450 km
planer me katër anë
SCM Compact 23k
2002
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM/Holzkraft minimax f 52es TERSA /minimax s 52es + Motorleistu
more images
1
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
Bashkues duo dhe rrafshues trashësie
SCM/Holzkraft minimax f 52es TERSA /minimax s 52es + Motorleistu
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Henrik Winter Holztechnik PLANERMAX 530 Henrik Winter Holztechnik PLANERMAX 530
more images
2
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
Pastrues i trashësisë
Henrik Winter Holztechnik PLANERMAX 530
2019
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
A COSTA A COSTA A COSTA A COSTA A COSTA A COSTA
more images
6
Polonia Miastko
1450 km
planer me katër anë
A COSTA
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM / Holzkraft minimax f 52es TERSA
more images
1
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
rrafshues sipërfaqësor
SCM / Holzkraft minimax f 52es TERSA
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Kupfermuehle Kupfermuehle Kupfermuehle Kupfermuehle Kupfermuehle Kupfermuehle Kupfermuehle Kupfermuehle
more images
8
Polonia Miastko
1450 km
planer me katër anë
Kupfermuehle
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM / Holzkraft fs 30c TERSA
more images
1
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
Planer/trashes sipërfaqësor
SCM / Holzkraft fs 30c TERSA
I ri
Thirrni

Vula e besimit

Përmes tregtarëve të certifikuar Machineseeker

Vula e besimit
Reklamë e klasifikuar
WEINIG Unimat 23 WEINIG Unimat 23
more images
2
Polonia Miastko
1450 km
planer me katër anë
WEINIG Unimat 23
1991
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM / Holzkraft minimax s 52es + Motorleistung 9,0 kW SCM / Holzkraft minimax s 52es + Motorleistung 9,0 kW
more images
2
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
Trashës
SCM / Holzkraft minimax s 52es + Motorleistung 9,0 kW
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEINIG Profimat 22 N WEINIG Profimat 22 N WEINIG Profimat 22 N WEINIG Profimat 22 N WEINIG Profimat 22 N WEINIG Profimat 22 N
more images
6
Polonia Miastko
1450 km
planer me katër anë
WEINIG Profimat 22 N
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM / Holzkraft minimax FS 41 Clasic T
more images
1
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
krehër planer-thicknesser.
SCM / Holzkraft minimax FS 41 Clasic T
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEINIG Hydromat H220H WEINIG Hydromat H220H WEINIG Hydromat H220H WEINIG Hydromat H220H WEINIG Hydromat H220H WEINIG Hydromat H220H WEINIG Hydromat H220H
more images
7
Polonia Miastko
1450 km
planer me katër anë
WEINIG Hydromat H220H
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM / Holzkraft FS 41 elite S Tersa Digital
more images
1
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
rrafshues-trash
SCM / Holzkraft FS 41 elite S Tersa Digital
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
WEINIG Quattromat 23 P WEINIG Quattromat 23 P WEINIG Quattromat 23 P WEINIG Quattromat 23 P WEINIG Quattromat 23 P WEINIG Quattromat 23 P WEINIG Quattromat 23 P
more images
7
Polonia Miastko
1450 km
planer me katër anë
WEINIG Quattromat 23 P
1999
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Martin T40 Martin T40 Martin T40 Martin T40 Martin T40
more images
5
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
Pastrues i trashësisë
Martin T40
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM L´invincibile FS 7
more images
1
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
krehër. Planer i sipërfaqes dhe trashësisë
SCM L´invincibile FS 7
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Fimal S 63 A
more images
1
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
Pastrues i trashësisë
Fimal S 63 A
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
2
Gjermani Gerolzhofen
(Vendndodhja e tregtarit)
1237 km
koka e planifikimit të shiritit të presionit
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Marunaka Royal FX Marunaka Royal FX
more images
2
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
makinë mbarimi
Marunaka Royal FX
1981
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzstar ADH 31 C 400V Holzstar ADH 31 C 400V Holzstar ADH 31 C 400V Holzstar ADH 31 C 400V Holzstar ADH 31 C 400V
more images
5
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
krehër. rrafshues-trash
Holzstar ADH 31 C 400V
si e re (makinë ekspozimi)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzstar ADH 41-4C 400 V Holzstar ADH 41-4C 400 V Holzstar ADH 41-4C 400 V
more images
3
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
Planer i sipërfaqes dhe trashësisë
Holzstar ADH 41-4C 400 V
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzstar Typ ADH 26 C 400 V Holzstar Typ ADH 26 C 400 V Holzstar Typ ADH 26 C 400 V Holzstar Typ ADH 26 C 400 V Holzstar Typ ADH 26 C 400 V
more images
5
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
rrafshues-trash
Holzstar Typ ADH 26 C 400 V
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzstar Typ ADH 31 C
more images
1
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
krehër. rrafshues-trash
Holzstar Typ ADH 31 C
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzstar Typ ADH 31 C 400 V
more images
1
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
rrafshues-trash
Holzstar Typ ADH 31 C 400 V
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzstar ADH 31-4C 400 V Holzstar ADH 31-4C 400 V
more images
2
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
Planer i sipërfaqes dhe trashësisë
Holzstar ADH 31-4C 400 V
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SCM Holzkraft minimax f 52es SCM Holzkraft minimax f 52es SCM Holzkraft minimax f 52es SCM Holzkraft minimax f 52es
more images
4
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
rrafshues sipërfaqe + bosht thike spirale
SCM Holzkraft minimax f 52es
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Holzstar ADH 26 C 400 V Holzstar ADH 26 C 400 V
more images
2
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
krehër planer-thicknesser.
Holzstar ADH 26 C 400 V
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Rex Rex Rex Rex
more images
4
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
Planifikues sipërfaqësor
Rex
1962
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hemag H1-10 Hemag H1-10 Hemag H1-10
more images
3
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
aparat për bashkim këndor
Hemag H1-10
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GEA-Casadei DE 410 GEA-Casadei DE 410 GEA-Casadei DE 410 GEA-Casadei DE 410
more images
4
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
Planifikues sipërfaqësor
GEA-Casadei DE 410
1980
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hofmann AHW 500 L Hofmann AHW 500 L Hofmann AHW 500 L Hofmann AHW 500 L
more images
4
Gjermani Gerolzhofen
1237 km
Planifikues sipërfaqësor
Hofmann AHW 500 L
1973
dore e dyte
Thirrni