shtyn Ofron
13

Nëpërmjet Hot Press Press 5 'X 8' ITALPRESSE

Vaudreuil-Dorion, KanadëKanadë
756 km
2001
gjendje e mirë (e përdorur)
3

12 Transportuesi i Përçarësit të Pjesës f Taylor 3.7m

Liverpool, Mbretëria e BashkuarMbretëria e Bashkuar
5677 km
2015
te mira (te perdorura)
7

Briquetting press Weima TH 700

Vettweiß, GjermaniGjermani
6391 km
2005
i shkëlqyer (i përdorur)
7

shtypi briket AMIS ZBP 60

St. Peter, AustriAustri
476 km
2016
gjendje e mirë (e përdorur)
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .