kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
tregojnë më pak
trego më shumë
Shteti
formati i shitjes
Detajet
Reklamë e klasifikuar
BÄKO-line Gattermax BÄKO-line Gattermax
more images
2
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
Prerës i bukës
BÄKO-line Gattermax
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hobart Baeko-line All in Hobart Baeko-line All in Hobart Baeko-line All in Hobart Baeko-line All in Hobart Baeko-line All in Hobart Baeko-line All in
more images
6
Gjermani Babenhausen
1310 km
Pjatalarëse
Hobart Baeko-line All in
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Serbia Uzveće
416 km
Automatic Tortilla Machine Line Itali
Italy Line PIN-TA1200
2021
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Serbia Trbušani
309 km
Makinë lakimi CNC Einfachbieger
Dinamic Line KMSSL-CNC
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150 FOREST LINE Fimax P150
more images
14
Gjermani Halberstadt
1383 km
Qendra e përpunimit CNC - horizontale - 4 akse
FOREST LINE Fimax P150
1996
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FOREST-LINE M116 MH NU FOREST-LINE M116 MH NU FOREST-LINE M116 MH NU FOREST-LINE M116 MH NU FOREST-LINE M116 MH NU FOREST-LINE M116 MH NU FOREST-LINE M116 MH NU
more images
7
Francës Le Pin
1622 km
Makina bluarëse "Forest Liné M116 MH NU" CNC:
FOREST-LINE M116 MH NU
2009
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
JABSCO-by-Packo HP Hy-Line LH76R B012& JABSCO-by-Packo HP Hy-Line LH76R B012& JABSCO-by-Packo HP Hy-Line LH76R B012& JABSCO-by-Packo HP Hy-Line LH76R B012& JABSCO-by-Packo HP Hy-Line LH76R B012& JABSCO-by-Packo HP Hy-Line LH76R B012&
more images
6
Gjermani Hessisch Lichtenau
1375 km
Pompë rrotulluese pistoni, pompë rrotulluese me pajisje elektrike
JABSCO-by-Packo HP Hy-Line LH76R B012&
2018
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hydro - Line 38/16-20-D-P-L-M1 Hydro - Line 38/16-20-D-P-L-M1 Hydro - Line 38/16-20-D-P-L-M1 Hydro - Line 38/16-20-D-P-L-M1
more images
4
Gjermani Wiefelstede
(Vendndodhja e tregtarit)
1621 km
Cilindri hidraulik
Hydro - Line 38/16-20-D-P-L-M1
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Serbia Trbušani
309 km
Makinë lakimi Einfachbieger
Dinamic Line KMSSL-8SAW
2023
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bäko Thermo-Quick Uno Bäko Thermo-Quick Uno Bäko Thermo-Quick Uno Bäko Thermo-Quick Uno
more images
4
Gjermani Babenhausen
1310 km
Njësia e kontrollit të temperaturës
Bäko Thermo-Quick Uno
2015
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Lituania Ignalina
1638 km
Linja e peletit
Pellet Production Line
I ri
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FOREST LINE MINUMAC FOREST LINE MINUMAC FOREST LINE MINUMAC FOREST LINE MINUMAC FOREST LINE MINUMAC FOREST LINE MINUMAC FOREST LINE MINUMAC
more images
7
Francës France
1547 km
GANTRY 13000 X 3500 X 1500 CNC 5 AKSET
FOREST LINE MINUMAC
1997
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Serbia Cerovac
397 km
Linja për formimin e cevapcici dhe cevapi
Line for forming cevapcici and cevapi
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ROLLFORMING LINE 70-305 ROLLFORMING LINE 70-305 ROLLFORMING LINE 70-305 ROLLFORMING LINE 70-305 ROLLFORMING LINE 70-305
more images
5
Greqia Agios Athanasios
342 km
LINJA E FORMIMIT TOL ROLLIT
ROLLFORMING LINE 70-305
e rinovuar (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Deckert/Kugler Filling Line MFM-106 / K715 Deckert/Kugler Filling Line MFM-106 / K715 Deckert/Kugler Filling Line MFM-106 / K715 Deckert/Kugler Filling Line MFM-106 / K715 Deckert/Kugler Filling Line MFM-106 / K715 Deckert/Kugler Filling Line MFM-106 / K715 Deckert/Kugler Filling Line MFM-106 / K715 Deckert/Kugler Filling Line MFM-106 / K715 Deckert/Kugler Filling Line MFM-106 / K715 Deckert/Kugler Filling Line MFM-106 / K715 Deckert/Kugler Filling Line MFM-106 / K715 Deckert/Kugler Filling Line MFM-106 / K715 Deckert/Kugler Filling Line MFM-106 / K715
more images
13
Mbretëria e Bashkuar Canvey Island
1887 km
Makinë mbushëse/mbuluese
Deckert/Kugler Filling Line MFM-106 / K715
2002
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bäko Thermo-Quick Uno Bäko Thermo-Quick Uno Bäko Thermo-Quick Uno Bäko Thermo-Quick Uno Bäko Thermo-Quick Uno
more images
5
Gjermani Babenhausen
1310 km
Njësia e kontrollit të temperaturës
Bäko Thermo-Quick Uno
2015
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Line Equipment LE200 Line Equipment LE200 Line Equipment LE200 Line Equipment LE200 Line Equipment LE200 Line Equipment LE200 Line Equipment LE200
more images
7
Mbretëria e Bashkuar Misterton
2079 km
VFFS Bagger
Line Equipment LE200
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Suedia Karlholmsbruk
2163 km
Linjat e planifikimit
WACO HM 200 UN planing line
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
SEHO GoSelective S1 In-line SEHO GoSelective S1 In-line SEHO GoSelective S1 In-line SEHO GoSelective S1 In-line SEHO GoSelective S1 In-line SEHO GoSelective S1 In-line
more images
3
Holanda Veenendaal
1643 km
SEHO GoSelective S1 Inline
SEHO GoSelective S1 In-line SEHO GoSelective S1 In-line
2007
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
FLEXLINK Assembly line kundenspezifische Längengrößen!! FLEXLINK Assembly line kundenspezifische Längengrößen!! FLEXLINK Assembly line kundenspezifische Längengrößen!! FLEXLINK Assembly line kundenspezifische Längengrößen!! FLEXLINK Assembly line kundenspezifische Längengrößen!! FLEXLINK Assembly line kundenspezifische Längengrößen!! FLEXLINK Assembly line kundenspezifische Längengrößen!! FLEXLINK Assembly line kundenspezifische Längengrößen!! FLEXLINK Assembly line kundenspezifische Längengrößen!! FLEXLINK Assembly line kundenspezifische Längengrößen!! FLEXLINK Assembly line kundenspezifische Längengrößen!! FLEXLINK Assembly line kundenspezifische Längengrößen!! FLEXLINK Assembly line kundenspezifische Längengrößen!!
more images
13
Hungaria Tatabánya
729 km
Linja e montimit Linja e prodhimit
FLEXLINK Assembly line kundenspezifische Längengrößen!!
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
line giga mill line giga mill line giga mill
more images
3
Francës Courbevoie
1645 km
linjë mulliri e galerive giga mulli
line giga mill
1994
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
PROFI LINE Ablängeprofi HS 500 PROFI LINE Ablängeprofi HS 500 PROFI LINE Ablängeprofi HS 500 PROFI LINE Ablängeprofi HS 500 PROFI LINE Ablängeprofi HS 500
more images
5
Gjermani Steißlingen
1158 km
Makine prerese
PROFI LINE Ablängeprofi HS 500
2000
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Line Equipment LE200 Line Equipment LE200 Line Equipment LE200 Line Equipment LE200 Line Equipment LE200 Line Equipment LE200 Line Equipment LE200
more images
7
Mbretëria e Bashkuar Misterton
2079 km
VFFS Bagger
Line Equipment LE200
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75 Bogma Complete briquette line M75
more images
15
Suedia Karlholmsbruk
2163 km
Shtypja e briketave
Bogma Complete briquette line M75
1996
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Self-leveling cross line laser WÜRTH
more images
1
Gjermani Wiesbaden
1359 km
Lazer ndërlidhës i vetë-leveling
Self-leveling cross line laser WÜRTH
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HOMAG/ FRIZ/ BARGSTEDT POWER LINE - HOMAG/ FRIZ/ BARGSTEDT POWER LINE - HOMAG/ FRIZ/ BARGSTEDT POWER LINE - HOMAG/ FRIZ/ BARGSTEDT POWER LINE - HOMAG/ FRIZ/ BARGSTEDT POWER LINE - HOMAG/ FRIZ/ BARGSTEDT POWER LINE - HOMAG/ FRIZ/ BARGSTEDT POWER LINE - HOMAG/ FRIZ/ BARGSTEDT POWER LINE - HOMAG/ FRIZ/ BARGSTEDT POWER LINE - HOMAG/ FRIZ/ BARGSTEDT POWER LINE - HOMAG/ FRIZ/ BARGSTEDT POWER LINE - HOMAG/ FRIZ/ BARGSTEDT POWER LINE - HOMAG/ FRIZ/ BARGSTEDT POWER LINE - HOMAG/ FRIZ/ BARGSTEDT POWER LINE - HOMAG/ FRIZ/ BARGSTEDT POWER LINE -
more images
15
Lituania Lithuania
1584 km
Linja e plotë e mbështjelljes së copave të gjera
HOMAG/ FRIZ/ BARGSTEDT POWER LINE -
2011
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Forest-line Modumill 30G Forest-line Modumill 30G Forest-line Modumill 30G Forest-line Modumill 30G Forest-line Modumill 30G
more images
5
Gjermani Berlin
(Vendndodhja e tregtarit)
1361 km
Mulliri portal
Forest-line Modumill 30G
1999
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Strong Line SR 60-8 Strong Line SR 60-8 Strong Line SR 60-8 Strong Line SR 60-8 Strong Line SR 60-8
more images
5
Polonia Sośno
1375 km
Qethja e pllakave - Hidraulike
Strong Line SR 60-8
1985
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Finlanda
2342 km
Linjat e planifikimit
Weinig Waco Maxi/Almab planing line 350 m/min
2003
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Unistrut line 20 stands Unistrut line 20 stands Unistrut line 20 stands Unistrut line 20 stands Unistrut line 20 stands Unistrut line 20 stands Unistrut line 20 stands Unistrut line 20 stands Unistrut line 20 stands Unistrut line 20 stands Unistrut line 20 stands Unistrut line 20 stands
more images
12
Mbretëria e Bashkuar Mule St, Bolton BL2 2AR, UK
2177 km
LINJA E FORMIMIT ROLL
Unistrut line 20 stands
2005
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Edge cutting line Edge cutting line Edge cutting line Edge cutting line Edge cutting line Edge cutting line Edge cutting line Edge cutting line Edge cutting line
more images
9
Suedia Karlholmsbruk
(Vendndodhja e tregtarit)
2161 km
Sawline
Edge cutting line
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ORFEN Line ORFEN Line ORFEN Line ORFEN Line ORFEN Line ORFEN Line ORFEN Line ORFEN Line ORFEN Line ORFEN Line ORFEN Line ORFEN Line ORFEN Line ORFEN Line ORFEN Line
more images
15
Turqia İstanbul
(Vendndodhja e tregtarit)
745 km
Linja e llakimit UV
ORFEN Line
2000
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
ankand
Ankandi përfundoi
Gjermani Sachsen, Gjermani
1286 km
Sistemi i shpimit për përpunimin e profilit
Abakus LBZ 72
2011
e mire (e perdorur)
Reklamë e klasifikuar
HOMAG KFL 325 + KFL 326 + TBL + TDL HOMAG KFL 325 + KFL 326 + TBL + TDL HOMAG KFL 325 + KFL 326 + TBL + TDL HOMAG KFL 325 + KFL 326 + TBL + TDL HOMAG KFL 325 + KFL 326 + TBL + TDL HOMAG KFL 325 + KFL 326 + TBL + TDL HOMAG KFL 325 + KFL 326 + TBL + TDL HOMAG KFL 325 + KFL 326 + TBL + TDL HOMAG KFL 325 + KFL 326 + TBL + TDL HOMAG KFL 325 + KFL 326 + TBL + TDL HOMAG KFL 325 + KFL 326 + TBL + TDL HOMAG KFL 325 + KFL 326 + TBL + TDL HOMAG KFL 325 + KFL 326 + TBL + TDL HOMAG KFL 325 + KFL 326 + TBL + TDL HOMAG KFL 325 + KFL 326 + TBL + TDL
more images
15
Italia Italia
638 km
Formati dhe vija e ngjitësit të skajit (nga 4 anë)
HOMAG KFL 325 + KFL 326 + TBL + TDL
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TOMASSINI RAPID/C 100-130 DOP TOMASSINI RAPID/C 100-130 DOP TOMASSINI RAPID/C 100-130 DOP TOMASSINI RAPID/C 100-130 DOP TOMASSINI RAPID/C 100-130 DOP TOMASSINI RAPID/C 100-130 DOP TOMASSINI RAPID/C 100-130 DOP TOMASSINI RAPID/C 100-130 DOP TOMASSINI RAPID/C 100-130 DOP TOMASSINI RAPID/C 100-130 DOP TOMASSINI RAPID/C 100-130 DOP TOMASSINI RAPID/C 100-130 DOP TOMASSINI RAPID/C 100-130 DOP TOMASSINI RAPID/C 100-130 DOP TOMASSINI RAPID/C 100-130 DOP
more images
15
Italia
638 km
Sistemet e ngarkimit dhe shkarkimit
TOMASSINI RAPID/C 100-130 DOP
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Linja e saldimit me rrjetë
EVG KFR804
1984
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Hajek VS30 420 Hajek VS30 420 Hajek VS30 420 Hajek VS30 420 Hajek VS30 420 Hajek VS30 420 Hajek VS30 420
more images
7
Serbia Mala Vranjska
396 km
Linja e paketimit me vakum
Hajek VS30 420
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
GEMA GEMA GEMA GEMA GEMA GEMA GEMA GEMA GEMA GEMA GEMA GEMA GEMA GEMA GEMA
more images
15
Italia Zona Industriale "scerne"
536 km
UMBËTARE E PLUHURËS
GEMA
2011
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Universal instruments UIC UIC GSM 1FH 4681A + UIC GSM 2FJH 468 Universal instruments UIC UIC GSM 1FH 4681A + UIC GSM 2FJH 468 Universal instruments UIC UIC GSM 1FH 4681A + UIC GSM 2FJH 468 Universal instruments UIC UIC GSM 1FH 4681A + UIC GSM 2FJH 468 Universal instruments UIC UIC GSM 1FH 4681A + UIC GSM 2FJH 468
more images
5
Serbia Niš
280 km
Linja e zgjedhjes dhe vendosjes së UIC GSM
Universal instruments UIC UIC GSM 1FH 4681A + UIC GSM 2FJH 468
2000
aq i mire sa i ri (i perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BARGSTEDT TBP 410/40/25/25 GR + TSP 410/ BARGSTEDT TBP 410/40/25/25 GR + TSP 410/ BARGSTEDT TBP 410/40/25/25 GR + TSP 410/ BARGSTEDT TBP 410/40/25/25 GR + TSP 410/ BARGSTEDT TBP 410/40/25/25 GR + TSP 410/ BARGSTEDT TBP 410/40/25/25 GR + TSP 410/ BARGSTEDT TBP 410/40/25/25 GR + TSP 410/ BARGSTEDT TBP 410/40/25/25 GR + TSP 410/ BARGSTEDT TBP 410/40/25/25 GR + TSP 410/ BARGSTEDT TBP 410/40/25/25 GR + TSP 410/ BARGSTEDT TBP 410/40/25/25 GR + TSP 410/ BARGSTEDT TBP 410/40/25/25 GR + TSP 410/ BARGSTEDT TBP 410/40/25/25 GR + TSP 410/ BARGSTEDT TBP 410/40/25/25 GR + TSP 410/ BARGSTEDT TBP 410/40/25/25 GR + TSP 410/
more images
15
Italia
638 km
Sistemet e ngarkimit dhe shkarkimit
BARGSTEDT TBP 410/40/25/25 GR + TSP 410/
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
ITALY 350/400 ITALY 350/400 ITALY 350/400 ITALY 350/400 ITALY 350/400 ITALY 350/400 ITALY 350/400 ITALY 350/400 ITALY 350/400 ITALY 350/400
more images
10
Bosnje dhe Hercegovinë Odžak
455 km
Linja paletizuese plotësisht automatike
ITALY 350/400
2009
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LIGMATECH MLK 110/S + Profi Line MDE 160 LIGMATECH MLK 110/S + Profi Line MDE 160 LIGMATECH MLK 110/S + Profi Line MDE 160 LIGMATECH MLK 110/S + Profi Line MDE 160 LIGMATECH MLK 110/S + Profi Line MDE 160 LIGMATECH MLK 110/S + Profi Line MDE 160 LIGMATECH MLK 110/S + Profi Line MDE 160 LIGMATECH MLK 110/S + Profi Line MDE 160 LIGMATECH MLK 110/S + Profi Line MDE 160 LIGMATECH MLK 110/S + Profi Line MDE 160 LIGMATECH MLK 110/S + Profi Line MDE 160 LIGMATECH MLK 110/S + Profi Line MDE 160 LIGMATECH MLK 110/S + Profi Line MDE 160 LIGMATECH MLK 110/S + Profi Line MDE 160 LIGMATECH MLK 110/S + Profi Line MDE 160
more images
15
Italia
638 km
Impianti i shpimit dhe montimit
LIGMATECH MLK 110/S + Profi Line MDE 160
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
LIGMATECH Profi Line MDE 160/28/08 LIGMATECH Profi Line MDE 160/28/08 LIGMATECH Profi Line MDE 160/28/08 LIGMATECH Profi Line MDE 160/28/08 LIGMATECH Profi Line MDE 160/28/08 LIGMATECH Profi Line MDE 160/28/08 LIGMATECH Profi Line MDE 160/28/08 LIGMATECH Profi Line MDE 160/28/08 LIGMATECH Profi Line MDE 160/28/08 LIGMATECH Profi Line MDE 160/28/08 LIGMATECH Profi Line MDE 160/28/08 LIGMATECH Profi Line MDE 160/28/08 LIGMATECH Profi Line MDE 160/28/08 LIGMATECH Profi Line MDE 160/28/08 LIGMATECH Profi Line MDE 160/28/08
more images
15
Italia
638 km
Shtypi i trupit
LIGMATECH Profi Line MDE 160/28/08
dore e dyte
Thirrni

Përdorur Baeko line

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.