kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Pllaka drejtimi të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla pajisjet Pllaka drejtimi
Reklamë e klasifikuar
UNBEKANNT 4000x1500x500
more images
1
Gjermani Ennepetal
(Vendndodhja e tregtarit)
1496 km
tabela e shkrimit
UNBEKANNT 4000x1500x500
1990
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Unbekannt/unknown Unbekannt/unknown Unbekannt/unknown Unbekannt/unknown Unbekannt/unknown
more images
5
Gjermani Bünde
1511 km
pllakë sipërfaqësore
Unbekannt/unknown
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
STOLLE STOLLE STOLLE STOLLE
more images
4
Greqia Agios Athanasios
342 km
PJAKA
STOLLE
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
RUEBENACH Richtplatte RUEBENACH Richtplatte RUEBENACH Richtplatte RUEBENACH Richtplatte RUEBENACH Richtplatte RUEBENACH Richtplatte RUEBENACH Richtplatte RUEBENACH Richtplatte RUEBENACH Richtplatte
more images
9
Gjermani Velen
1561 km
pllakë sipërfaqësore
RUEBENACH Richtplatte
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
1
Gjermani Wiesbaden
1359 km
Tavoline pune
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
BRAILON (France) BJP BRAILON (France) BJP
more images
2
Gjermani Bretzfeld
1227 km
Pllakë fiksimi elektromagnetike
BRAILON (France) BJP
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
Unbekannt 1.000 x 400 Unbekannt 1.000 x 400 Unbekannt 1.000 x 400 Unbekannt 1.000 x 400
more images
4
Gjermani Sonneberg
1238 km
Pllaka udhëzuese
Unbekannt 1.000 x 400
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
2
Gjermani Wiesbaden
(Vendndodhja e tregtarit)
1359 km
pjatë drejtimi
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HUTT
more images
1
Gjermani Wiesbaden
1359 km
Baza e tabelës
HUTT
1973
e mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
HUTT
more images
1
Gjermani Wiesbaden
1359 km
Baza e tabelës
HUTT
1973
gati per perdorim (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
more images
Gjermani Wiesbaden
(Vendndodhja e tregtarit)
1359 km
pjatë drejtimi
unbekannt
dore e dyte
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
unbekannt
more images
1
Gjermani Wiesbaden
(Vendndodhja e tregtarit)
1359 km
pjatë drejtimi
unbekannt
dore e dyte
Thirrni

Përdorur Pllaka drejtimi

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.