kategori
Kategoria kryesore:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria:
tregojnë më pak
trego më shumë
Nënkategoria e dytë:
tregojnë më pak
trego më shumë
detajet e makinës
Prodhuesi:
Modeli:
Çmimi:
-
Viti i ndërtimit:
-
Vendndodhja
Vendndodhja juaj e njohur: Shqipëria (ndryshim)
perimetër:
 
vende:
Shteti
formati i shitjes
Detajet

Blej Chuck me gjashtë nofulla të përdorurar

Makinë për përpunimin e metaleve dhe makina dhe vegla pajisjet Chuck me gjashtë nofulla
Reklamë e klasifikuar
Pratt Burned 6 jawed chuck Ø 330 mm
more images
1
Danimarka Pandrup
1938 km
6 çak me nofulla
Pratt Burned 6 jawed chuck Ø 330 mm
shume mire (e perdorur)
Thirrni
Reklamë e klasifikuar
TDEG 6 jawed chuck Ø 500 mm
more images
1
Danimarka Pandrup
1938 km
6 çak me nofulla
TDEG 6 jawed chuck Ø 500 mm
shume mire (e perdorur)
Thirrni

Përdorur Chuck me gjashtë nofulla

Tani kërko Machineseeker plotësisht me më shumë se 200 000 makina të përdorura.