REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Gjendje
I përdorur (i pakontrolluar)
Vendndodhje
Achern Gjermania
Makinë rrafshimi e gjerë REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
more Images
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Të dhëna për makinën
Përshkrimi i makinës:
Makinë rrafshimi e gjerë
Prodhues:
REX Pinneberg
Model:
HOMS-310-K (A+D)
Gjendje:
i përdorur
Funksionalitet:
i pakontrolluar
Çmimi & Vendndodhja
Vendndodhje:
Am Risisee 4, 77855 Achern-Gamshurst, Deutschland Gjermania
Përshkrim
Double-sided lamella planing machine
Feed speed: 80 m/min
Max. planing width: 310 mm
Lower shaft: 22 kW
Upper shaft: 30 kW
Feed motor: 7.5 kW