Doosan puma 240 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
6

Qendra Pjesë rrotulluese CNC DAEWOO-DOOSAN PUMA 240 LC

Bienne, SwitzerlandSwitzerland Vendndodhja e shitësve
6604 km
2005
i përdorur
5

CNC Turning- dhe mulliri Center DOOSAN PUMA MX 2500 ST

Karlsbad, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6602 km
2006
i përdorur


doosan pum...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
6

Tornja CNC 2 akset DOOSAN PUMA 350

la grand croix, FrancëFrancë
6495 km
1998
gati për përdorim
7

CNC torno DOOSAN PUMA 480 LM

Frankfurt (Oder), GjermaniGjermani
6806 km
2008
i shkëlqyer (i përdorur)
2

Qendrat machining Machining centre Doosan PUMA 2100Y

Trenčianske Stankovce, SlovakiaSlovakia Vendndodhja e shitësve
7214 km
2014
gati për përdorim
4

Me tegela CNC aksi C Doosan Puma 480LM

Naours, FrancëFrancë
6138 km
2013
aq i mirë sa i ri (ex-display)
15

Torno CNC PUMA MSB 240

Babberich, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6312 km
gati për përdorim
6

torno horizontale DOOSAN PUMA 350M

25032 Chiari, Province of Brescia, ItalyItali
6867 km
gati për përdorim
4

TOUR DAEWOO PUMA 200 MSC DOOSAN DAEWOO PUMA 200 MSC

BRIERES LES SCELLES, FrancëFrancë
6194 km
1998
gjendje e mirë (e përdorur)
2

torno Doosan Puma TT1800SY

Karlsbad, GjermaniGjermani
6602 km
2010
te mira (te perdorura)
4

CNC torno DAEWOO PUMA 240 LC

Umkirch , GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6594 km
2004
te mira (te perdorura)
6

torno horizontale DOOSAN PUMA TT1800SY

25032 Chiari, Province of Brescia, ItalyItali
6867 km
gati për përdorim
10

CNC torno Doosan Puma 3100 ULY

OIching, GjermaniGjermani
6821 km
2017
i shkëlqyer (i përdorur)
11

Qendra rrotulluese CNC Doosan Puma TT1800SY

Bad Sassendorf, GjermaniGjermani
6456 km
2008
te mira (te perdorura)
6

torno horizontale DOOSAN PUMA 200 MS

25032 Chiari, Province of Brescia, ItalyItali
6867 km
gati për përdorim
5

CNC torno DOOSAN PUMA 2000 SY

Zaragoza , SpanjëSpanjë
6285 km
2007
i shkëlqyer (i përdorur)
8

CNC torno Daewoo/Doosan Puma 2500Y

Heilbronn, GjermaniGjermani
6634 km
2004
te mira (te perdorura)
11

Tornjës CNC me vegla live Z-2000 DOOSAN PUMA 480LM

L'Hospitalet (Barcelona), SpanjëSpanjë
6520 km
2013
gjendje e mirë (e përdorur)
2

torno CNC Doosan Puma 230 MS

Praha 5 - Zbraslav, Republika ÇekeRepublika Çeke
6926 km
2004
i shkëlqyer (i përdorur)
6

torno horizontale DOOSAN PUMA MX2500LST

25032 Chiari, Province of Brescia, ItalyItali
6867 km
gati për përdorim
5

CNC torno Doosan Puma 400LB

PolskaPoloni
7108 km
2007
gjendje e mirë (e përdorur)
6

CNC torno- DOOSAN DAEWOO PUMA 300 LC

Bienne, SwitzerlandSwitzerland Vendndodhja e shitësve
6604 km
2007
i përdorur
4

Vertikale frëngji torno Doosan PUMA V 400 M

Breclav, Republika ÇekeRepublika Çeke
7149 km
2009
gjendje e mirë (e përdorur)


doosan pum...
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
DOOSAN PUMA 240
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .