Holder c 358 blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
4

Toolholders me bosht UNIMERCO Abrundfräser

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
i përdorur


holder c 358
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
3

Toolholder SCHAFTFRAESER Carbide milling cutter

Tönisvorst, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6358 km
i përdorur
2

Injection derdhur makine Demag Ergotech 35-80

Schwäbisch Gmünd , GjermaniGjermani
6690 km
1996
te mira (te perdorura)
6

punching Machine INDUMASCH IS 35-830 DIGI

München, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6833 km
1991
te mira (te perdorura)
4

toolholder shtyrë NACKE Diverse Ausfuehrungen VDI 50

Dortmund-Wambel, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6415 km
te mira (te perdorura)
1

Film makine mbështjellës Beck S3358

Berlin, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6731 km
1981
i përdorur
5

Mbajtësi i veglave të fuqisë VDI40 Aksiale DUPLOMATIC PRA-40-ER/20-T

Varberg, SuediSuedi Vendndodhja e shitësve
6449 km
2004
aq i mirë sa i ri (ex-display)
8

Saws ftohtë KALTENABCH KKS 400

Noord Brabant, HolandëHolandë
6282 km
i shkëlqyer (i përdorur)
13

Lloji i shtratit Correa Milling machine CORREA A16 - 9681305A16

Burgos, SpanjëSpanjë Vendndodhja e shitësve
6032 km
1987
gati për përdorim
3

Tabela Lloji Boring dhe frezë SACEM MST 110/AC

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
1980
i përdorur
2

Romabau - Reaktoren Romabau - Reactor

Barneveld, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6266 km
i përdorur
1

Filtrat e ajrit mekanike Airtech EF 16

Cloppenburg, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6393 km
2008
gati për përdorim


holder c 358
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
HOLDER C 358
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .