Holder c blej përdorur

vendndodhja Njohur: Ashburn (US) (ndryshim)
Shkruani e-mail adresën
ose
veprim
4

Toolholders me bosht UNIMERCO Abrundfräser

Klipphausen, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6814 km
i përdorur


holder c
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!
3

Toolholder SCHAFTFRAESER Carbide milling cutter

Tönisvorst, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6358 km
i përdorur
4

toolholder shtyrë NACKE Diverse Ausfuehrungen VDI 50

Dortmund-Wambel, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6415 km
te mira (te perdorura)
5

Mbajtësi i veglave të fuqisë VDI40 Aksiale DUPLOMATIC PRA-40-ER/20-T

Varberg, SuediSuedi Vendndodhja e shitësve
6449 km
2004
aq i mirë sa i ri (ex-display)
2

Acometi - Reaktoren Acometi - Reactor

Barneveld, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6266 km
i përdorur
8

Saws ftohtë KALTENABCH KKS 400

Noord Brabant, HolandëHolandë
6282 km
i shkëlqyer (i përdorur)
3

Tabela Lloji Boring dhe frezë SACEM MST 110/AC

Mönchengladbach, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6363 km
1980
i përdorur
1

[...] - Reaktoren [...] - Reactor

Barneveld, HolandëHolandë Vendndodhja e shitësve
6266 km
i përdorur
5

Udhëtim kolona frezë MECOF HVM 5000

St. Ingbert, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6494 km
1988
i përdorur
7

qendrat e përpunimit (vertikale) Hurco BMC 30M

Më shumë Hurco Bmc 30
Kaiserslautern, GjermaniGjermani Vendndodhja e shitësve
6526 km
2000
gati për përdorim


holder c
çdo ditë

makina të reja nëpërmjet email-it!

Informohu!

te

te

Kërkim
HOLDER C
SHITUR MENJëHERë
me liderin e tregut në mbarë botën nga 0,79 EUR për listë.
Gjej më shumë tani


Telefon: +49 (0) 201 857 86 112
ose shitur menjëherë
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .